Cestování se psem

obrázek

Ve znamení návratu k přírodě a divočině: Pět tipů, jak se připravit

14.2.2018 Pavla Tichá
Strávit několik dní mimo civilizaci - v lese, na hřebenech hor - daleko od ruchu měst, v divoké přírodě a ideálně se svým psem. Pomyslný návrat k přírodě je trendem, který se nevyhnul ani světu domácích mazlíčků. Co je ale vlastně na divočině tak lákavého? A jak na ni připravit sebe i psího chlupáče?

obrázek

Cestujeme se psem

7.2.2018 Adéla Stinglová
Plánujete už na letošní sezonu dovolenou se psem? Zde je jakýsi guide pro cestování se psem, co všechno pejskovi zabalit, nějaké rady, tipy a postřehy z mojí vlastní zkušenosti, čemu se vyvarovat a na co si dát pozor, a k tomu i mnou vytvořený check-list, abyste při balení vašemu čtyřnohému kamarádovi na nic nezapomněli! Tak jdeme na to.

obrázek

Cestování s malými psy

13.12.2017 Pavla Tichá
Asi se shodneme, že cesta, ať už autem, vlakem nebo hromadnou dopravou, je s malými psy jednodušší než s velkými. Minimálně s nimi máme více možností. Víte jaké?

obrázek

20 důkazů, že přátelství vzniká na cestách

7.12.2017 ČILICHILI
Na cestách vznikají nečekaná spojenectví. Například Cynthia Bennettová se svým přítelem jsou pár, který rád poznává krásy světa… a samozřejmě cestují s jiným párem. Fešnějším... ;-)

obrázek

5 základních tipů pro kempování se psem

26.5.2017 Pavla Tichá
Rychle se blíží období dovolených a možná uvažujete, kam vyrazit i se svým čtyřnohým parťákem. Pokud byste se s ním chtěli vydat pod stan, je toho určitě hodně, co je třeba zvážit.

obrázek

Psí život v Anglii

25.3.2017 Martina Maršálková
Nejeden český pejskař už jistě přemýšlel, jestli někde za hranicemi náhodou neroste psům tráva zelenější. Co třeba v Anglii?

obrázek

Kam umístit psa o dovolené

10.8.2016 Pavla Tichá
Pokud s sebou na dovolenou pejska nemůžete vzít, je samozřejmě nejlepší, pokud máte příbuzné nebo přátele, kteří se vám o něj po dobu vaší nepřítomnosti postarají. Občas to ale nejde. Buď nejsou ochotní, nebo nemají se psy zkušenosti, nebo prostě mají svoje plány.

obrázek

Bezpečné cestování se psem

27.5.2016 Psí kusy
Blíží se čas dovolených, výletů a cestování. Takže můžete naložit psa do auta a hurá za dobrodružstvím. Jak se ale připravit na všechna úskalí autodopravy, aby pes cestoval pohodlně, bezpečně a v souladu s pravidly a vyhláškami o silničním provozu?

obrázek

Fotograf vzal svou zachráněnou fenku Maddie na jedno velké dobrodružství

2.3.2016 Verr
Ve vašem životě určitě nastal okamžik, ve kterém jste si chtěli vyměnit život se svým čtyřnohým mazlíčkem. Znáte ale fenku Maddie, která se proslavila především díky fotosérii Maddie on Things? Po zhlédnutí dobrodružství, na které ji vzal její páníček Theron Humphrey, si pravděpodobně budete chtít vyměnit život s ní.

obrázek

Cesta se psem na hory do zahraničí

18.1.2016 Pavla Tichá
Jistě mnozí z vás zamíří za sněhem na hory. Pokud se s sebou chystáte vzít i svého psa, neměli byste zapomenout na nic z následujícího seznamu.

obrázek

Cesta přes hranice aneb jistota je jistota

2.1.2016 Karla Trnková
Cestování se psem většinou není problém, tedy pokud včas zařídíte všechno potřebné.

obrázek

O cestování se zvířaty

19.6.2015 Oddělení vnější komunikace SVS
Léto, čas prázdnin a zahraničních dovolených, je za dveřmi. Řada lidí dnes za odpočinkem v cizině cestuje ve společnosti zvířecího společníka, nejčastěji psa nebo kočky.

obrázek

Psí tábor jako dovolená se psem

17.4.2015 Helena Hejzlarová
Plánujete už dovolenou na léto? Rádi byste dopřáli plnohodnotnou dovolenou sobě i svému mazlíčkovi? Vyzkoušejte psí tábor, určitě nebudete litovat.

obrázek

Rady na cestu a co zabalit

24.5.2014 Dovolená se psem
Pokud berete s sebou na cesty psa nebo kočku, prosím, dbejte následujících doporučení. Nechceme Vás žádným způsobem omezovat v užívání si Vaší dovolené, ale prosíme, aby na druhou stranu ani Vaši domácí mazlíčci různých povah neomezovali dovolenou ostatních osob, kteří s Vámi ubytovací zařízení sdílí.