O projektu PesWeb


Kdo jsme

Leden 2014

Jmenuju se Martina Kreysová a jako zakladatelka 
Nadačního fondu Psí Naděje a FB skupiny Pejskové k adopci jsem více než před dvěma roky dospěla k závěru, že by si pejsci z útulků zasloužili svůj vlastní portál. Portál, který bude mít úroveň, styl a svým vizuálním provedením pomůže návštěvníkům "zapomenout" na zcela nezasloužené stigma psů z útulků jako druhořadých psů. Současně jsem chtěla zjednodušit mnohdy zdlouhavou cestu zájemce ke vhodnému pejskovi z útulku, tedy nabídnout všechny psy k adopci ze všech koutů republiky na jednom místě. Také jsem chtěla vytvořit portál pro všechny milovníky a majitele psů, který pomůže generovat finanční prostředky (z reklamních bannerů a placených firemních profilů) na větší veterinární výdaje či rekonstrukce útulků s cílem zajistit větší pohodu a komfort umístěných zvířat. Doposud jsem všechny výdaje spojené s portálem financovala ze svých vlastních zdrojů. Jsem ale moc ráda, že se již nyní portálu daří se stavět na vlastní nohy. Proto jej dávám k dispozici Vám všem a doufám, že se nám společně podaří portálu vdechnout dlouhý, produktivní a smysluplný život  :-). 

Kontakt: martina@psinadeje.cz

Co portál nabízí

  • Portál PESWEB nabízí každému uživateli přehledné a jednoduše dostupné informace ze světa psů. Naší prioritou jsou útulkoví psi a psi bez domova. Tomuto tématu je věnována podstatná část portálu. 

  • Rovněž ale veřejnosti přinášíme aktuální každodenní informace, novinky a zajímavosti v dalších sekcích.

  • Také bychom rádi v maximálním rozsahu spolupracovali s firemním sektorem - a to skrze firemní profily a další placené služby. Finanční prostředky získané tímto způsobem půjdou skrze náš nadační fond do útulků a další rozvoj tohoto portálu.

Cíle portálu:

  • zajistit psům z útulků potřebnou propagaci
  • centralizovat nabídku psů z útulků na jednom místě
  • propojit centrální databází psů se stránkami útulků (více zde)
  • automatizovaně distribuovat psy k adopci internetovým prostorem (více zde)
  • exportovat psy k adopci na vybrané inzertní portály (aktuálně exportujeme na Annonci)
  • zviditelňovat potřeby útulku, azylů a neziskovek, které se zabývají pomocí psům
  • prodejem reklamy generovat finanční prostředky pro NF Psí Naděje, které pak budou dále použity na rozvoj tohoto portálu a podporu psů bez domova.

Více o spolupráci s útulky zde.

Dobrovolnická spolupráce

Na portálu stále ještě pracujeme, ladíme a testujeme. Realizace portálu je jedna věc a dala se zvládnout naším 3 členným týmkem. Provozování portálu je už věc druhá a rádi bychom do tohoto projektu přizvali všechny dobré duše, majitele, chovatele, psí záchranáře a administrátory rozličných FB skupin, kteří jsou ochotni pomoci a chtějí se spojit pro společnou věc, pro pejsky v útulcích. Pokud se Vám tento projekt líbí a chtěli byste přiložit ruku k dílu, uvítáme pomocníky na administrativní práce s projektem spojené.  

V případě jakýchkoliv, dotazů, nejasností, připomínek prosím pište na info@psinadeje.cz  

Váš Nadační fond Psí Naděje                                                                                               

Vzhledem k tomu, že jako nadační fond ze zákona nesmíme podnikat, je PesWeb provozován pod firmou Elite Home, zakladatelky NF Psí Naděje.

Elite Home s.r.o.
Rašínovo nábřeží 409/34
128 00 Praha 2

E- mail: info@pesweb.cz,

IČO: 28473680

zpět "O portálu"