Pomoc psům

Finanční sbírky

Dobrovolnické příležitosti

Dobrovolníci nabízí

Aktuální výzvy, příležitosti, akce a brigády

Organizace: Depozitum u Šimona
Region: Praha
Termín: probíhá - 01.08.2024
Výzva pro tvořilky
Hledáme šikovné tvořilky či tvořilce, které baví vyrábět užitečné či zvláštní věcičky, ať již pro lidičky či zvířátka a byli by ochotni nám své výrobky nabídnout k prodeji na stáncích či do aukcí. Uvítáme šité, pletené výrobky, svíčky, mýdla,..… více...
Hledáme šikovné tvořilky či tvořilce, které baví vyrábět užitečné či zvláštní věcičky, ať již pro lidičky či zvířátka a byli by ochotni nám své výrobky nabídnout k prodeji na stáncích či do aukcí. Uvítáme šité, pletené výrobky, svíčky, mýdla,.. zkrátka co vás napadne a co rádi tvoříte. Děkujeme.
Organizace: Útulek pro opuštěná…
Region: Ústecký
Termín: probíhá - 31.12.2023
HLEDÁME POMOCNÉ RUCE
HLEDÁME ŠIKOVNÉ RUCE....řemeslníka/zedníka Útulek slouží opuštěným a týraným zvířátkům již 2️⃣1️⃣let a jeho údržba je nekonečná......bohužel nemáme nikoho, kdo by nám zednické a řemeslné práce prováděl, proto veřejně hledáme právě tuto službu,… více...
HLEDÁME ŠIKOVNÉ RUCE....řemeslníka/zedníka Útulek slouží opuštěným a týraným zvířátkům již 2️⃣1️⃣let a jeho údržba je nekonečná......bohužel nemáme nikoho, kdo by nám zednické a řemeslné práce prováděl, proto veřejně hledáme právě tuto službu, která u nás už opravdu hořííí ℹ️Pro více informací o pracích nás kontaktujte na tel: ☎️ 604 451 258 (od 8 do 18hod) Prosíme, pomozte nám najít pracovníka, který by měl čas a s opravami by nám za odměnu pomohl. Pejskové a kočičky potřebují adekvátní a bezpečné prostředí. Děkujeme.
Organizace: Šance pro kočku z.s.
Region: Plzeňský
Termín: probíhá - 31.12.2023
Hledáme dobrovolníky pro útulek
Stále platí poptávka po pomoci dobrovolníků. Uvítáme šikovné tvořivce, kteří mohou a chtějí vyrábět cokoli dle svých možností pro podporu kočiček. To znamená výrobky do aukcí a na stánky. Moc by nám pomohlo, kdyby se rozšířil team lidí, kteří jsou… více...
Stále platí poptávka po pomoci dobrovolníků. Uvítáme šikovné tvořivce, kteří mohou a chtějí vyrábět cokoli dle svých možností pro podporu kočiček. To znamená výrobky do aukcí a na stánky. Moc by nám pomohlo, kdyby se rozšířil team lidí, kteří jsou ochotni zhruba dvakrát do roka obětovat čas a pomoci na charitativních bazárcích.

Všechny poptávky pomoci

Poslední nabídky dobrovolníků

Jméno: Veronika Majerníková Profil: Veru Kraj: Plzeňský Poptávat: Ano Vytvořeno: 24. 9. 2023 Upraveno: 24. 9. 2023
Nabízím tyto práce: Venčení psů Manuální práce Pomoc na akcích Inzerce psů Převozy psů a materiálu Dočasné ubytovávání Tvorba a správa webu, FB, Grafické práce Ostatní (stříhání, fotografování, osvěta)
Dobrý deň, milujem vsetky zvieratká a rada by som im venovala svoj volny cas a energiu a hlavne lásku.
Jméno: kristýna Nešverová Profil: týnka Kraj: Středočeský Poptávat: Ano Vytvořeno: 22. 9. 2023 Upraveno: 22. 9. 2023
Nabízím tyto práce: Venčení psů Manuální práce Pomoc na akcích Inzerce psů Převozy psů a materiálu Dočasné ubytovávání Tvorba a správa webu, FB, Grafické práce Ostatní (stříhání, fotografování, osvěta)
Ahoj, jsem Kristýna, mám ráda psy a ráda pomohu když bude třeba
Jméno: Veronika Horáková Kraj: Praha, Karlovarský Poptávat: Ano Vytvořeno: 25. 8. 2023 Upraveno: 25. 8. 2023
Nabízím tyto práce: Venčení psů Manuální práce Pomoc na akcích Inzerce psů Převozy psů a materiálu Dočasné ubytovávání Tvorba a správa webu, FB, Grafické práce Ostatní (stříhání, fotografování, osvěta)
Dobrý den, ráda bych nabídla prostor pro pejska/fenku do dočasky k nám domů. Mám doma psa, 2roky, kříženec borderkolie, velice přátelský, vyrovnaný, bezproblémový ale citlivý. Zde je několik důvodů proč bych ráda dočaskovala: 1. v první řadě bych… více...
Dobrý den, ráda bych nabídla prostor pro pejska/fenku do dočasky k nám domů. Mám doma psa, 2roky, kříženec borderkolie, velice přátelský, vyrovnaný, bezproblémový ale citlivý. Zde je několik důvodů proč bych ráda dočaskovala: 1. v první řadě bych ráda pomohla jakémukoliv pejskovi a zároveň organizacím, které vynakládají tolik úsilí ne pomoc pejskům v nouzi. 2. jednou bych si ráda pořídila dalšího pejska a toto mi přijde jako ideální "zkouška" mého pejska, jak by to mohlo fungovat (jsem si jista, že by to fungovalo, ale přece jen bych mu ráda v první řadě ukázala, že je naprosto v pořádku, že u nás přebude někdy nějaký ten pejsek) 3. ještě předtím než si pořídíme dalšího pejska, bych ráda pomohla s výchovou vodících pejsků formou tzv. školky 4. postupně se učím všemu kolem výchovy a výcviku psů a jako finální cíl si stanovuji mít v tomto maximální přehled a pomoci s výchovou a tréninkem psů i ostatním. K pejskům přistupuji tak, aby je naplňovalo vše co po nich chci. Do ničeho je nenutím, snažím se respektovat jejich signály, kterými k nám promlouvají. Nemám problém s reaktivitou u pejsků, ráda jim pomůžu zjistit jak k věcem přistupovat trochu jinak. Jen bych do začátků byla raději za ne silného reaktivce, abych zajistila příjemnou zkušenost i mému pejskovi. Doma zároveň není možnost je oddělit, ale na druhou stranu by byli doma sami maximálně 4 hodiny za týden. Vždy jsem doma já, nebo přítelkyně. A samotné bych je nechala jen po pečlivém prověření, že by vše bylo v pořádku. Bydlíme na Praze 5 v bytě, kde je v okolí mnoho parků, které denně navštěvujeme.

Všechny nabídky pomoci Chci pomoci

Přihlášení


Zapomenuté heslo? | Registrace

Probíhající sbírky

Podpora útulku Friend

Vyhlašujeme sbírku (do odvolání) na ukrajinskou organizaci Friend, reprezentovanou…
4 963 759 z 5 000 000 Kč

Všechny sbírky - probíhající, ukončené

Z útulků

Psí víla Babi - sbírka

Psí víla Babi - sbírka

24.3.2023

Vyhlašujeme sbírku na psí vílu Babi. Pro tuto sbírku je určen náš transparentní účet 2800485041/2010 a variabilní symbol 140077.

Celý článek