Podpora útulku Friend

Podpora útulku Friend

Aktuální stav sbírky:

Vybraná částka:
731 713 Kč
Cílová částka:
800 000 Kč

Vyhlašujeme sbírku (do odvolání) na ukrajinskou organizaci Friend, reprezentovanou Marinou Bolokhovets. Pro tuto sbírku je určen náš transparentní účet 2800485041/2010 a variabilní symbol 77777.

Datum vyhlášení14.12.2013
Předpokládaný termín ukončení31.12.2017
Zodpovědná organizace:Nadační fond Psí Naděje

Jako Nadační fond Psí Naděje si plně uvědomujeme stav našich útulků zde v České republice, pro které nadále platí naše plná podpora a angažovanost. Také si ale uvědomujeme zoufalý stav toulavých psů v chudších zemích jako např. právě na Ukrajině nebo v Rumunsku. Tam pejsci žijí v nesrovnatelně horších podmínkách než u nás, hladoví, jsou krutě zabíjeni nebo tráveni.

Proto chceme podpořit organizaci, která ve své zemi denně svádí boj s větrnými mlýny a zachraňuje zraněné čtyřnohé bytosti bez domova. Svým sterilizačním programem současně naplňuje humánní způsob, jak regulovat přemnožené toulavé psy. Nemáme ambici měnit stav věcí v celé Ukrajině, chceme pomoci malému ostrůvku lidí, kteří bojují za společnou věc ve městě Dněpropetrovsk. Jako nadační fond tím rozšiřujeme "portfolio" finančních sbírek a je na Vás, kam svou případnou finanční pomoc nasměrujete (volbou konkrétní sbírky / variabilního symbolu).

Podrobné informace o sbírce    otevřít/zavřít

V případě organizace Friend je finanční pomoc určena zejména na naplňování sterilizačního programu a veterinární výdaje zachraňovaných psů. Materiální pomoc z důvodu rizika neúspěšného dovozu nerealizujeme. Současně byť nejsme zastánci převozů psů k adopci do Evropy, lidsky rozumíme těm, kteří se v tomto směru angažují. V případě potřeby jsme připraveni podpořit konkrétní pejsky vypsáním sbírky např. na veterinání operace, tak jako v případu Tarinky. Opět je zcela na Vás, zda takovou sbírku podpoříte, či nikoliv.

S organizací Friend máme výborné osobní zkušenosti z dřívější sbírky  Psí pláč z Ukrajiny a proto jsme se rozhodli ve spolupráci a podpoře pokračovat.  Víme, že finanční prostředky nespolyká nějaká byrokratická byť charitativní struktura, ale že jdou skutečně na konkrétní léčbu nebo sterilizaci psů, případně další věci spojené s provozem útulku. Říká se, že vyspělost společenství se dá měřit tím, jak se dokáže postarat o své nemocné a nemohoucí jedince. Rádi bychom se spolu s Vámi zasadili o platnost této teze v psím světě nejen v České republice, ale i v evropském kontextu podporou organizace Friend. 

 

Friend – kdo jsme

Jsme nezisková organizace a rekonvalescenční centrum pro toulavá zvířata  v Dněpropetrovsku na Ukrajině. Uvědomujeme si, že nemůžeme pomoci všem zvířatům, kteří se toulají po ulicích, ale doufáme, že s pomocí sterilizačního programu, dobrovolníků, místní a mezinárodní podpoře se situace u nás přece jen trochu zlepší.

Co děláme:

  • Naším hlavním cílem je kontinuální práce na projektu "Dilly a Friends" - sterilizace zvířat ulice.  Za posledních 18 měsíců jsme sterilizovali přes 180 psů a koček. Většina zvířat je zpátky na ulici, několik se podařilo umístit do nových domovů. Věříme, že nikoliv nelidské ukrajinské způsoby, kdy se toulaví psi krutě zabíjí a tráví, ale sterilizace je jediným humáním řešením regulace počtu toulavých psů.
  • Toulavé zvíře dnes - milující mazlíček zítra.  V projektu "Otevřete dveře pro  toulavé psy" - získává s pomocí dobrovolníků a publicity mnoho pejsků nové domovy. Pilně inzerujeme pejsky v místních novinách, rozšiřováním sítí našich přátel a příznivců, propagací našich webových stránek a blogů se zasazujeme o to, aby své domovy našli další a další zvířata.
  • Ošetřujeme a pomáháme nemocným a zraněným zvířatům na ulicích.
  • Organizujeme kampaně s cílem přilákat pozornost k problému zvířat z ulice a jejich krutému zabíjení  v Dněpropetrovsku a obecně na Ukrajině.
  • Spolupracujeme e s mezinárodními organizacemi, organizujeme petice a kampaně na internetu po celém světě.

 Zvířata, stejně jako lidé mají svůj vlastní osud. Někdo má štěstí, někdo ne, ale doufáme, že stále méně a méně zvířat bude ponecháno svému osudu v útrapách na ulici. Zvířata mají také jen jeden život a je velmi smutné, pokud jej mají prožít v hladu, chladu, strachu a utrpení...

                                                                    Marina Bolokhovets

 

 

Friend - odkazy:

Webové stránky: Friend

Facebook stránky: Friend FB - aj

Facebook stránky: Ukrajina SOS - cz Video - organizace Friend - Marina Bolokhovets
Pozor obsahuje drastické záběry.

 

 

Další informace: 

Friend - web

Friend FB

 aktuální FB událost

Všechny aktuality a osudy psů a koček naleznete na zdi FB Friend

10.3.2017

Liitle girl with huge tumor just arrived 🤔 Pls help her!!! Help us to cover vet billls!!!! 😢😢😢 Nobody will love as saved animal will... Please share our page 👬👭👫👫👪👭👬👪👫👬👭👪👭👬👫👬so more people will hear the plea of our animals https://www.facebook.com/shelterFriendDnepr/ If you can adopt - adopt 😇😇😇 PayPal - shelter.friend.ukraine@gmail.com or martina.ravak@gmail.com International adoptions are welcomed!!! Thank you!!

Zveřejnil(a) Shelter Friend - Ukraine. dne 9. březen 2017

 

Právě přijela malá holčička s obrovským nádorem. Pomozte jí prosím. Pomozte nám s jejími veterinárními náklady. Nikdo Vás nebude milovat tak, jako zachráněné zvíře.

Sdílejte prosím naši stránku (https://www.facebook.com/shelterFriendDnepr/), ať se více lidí dozví o našich svěřencích. Jestli můžete adoptovat, adoptujte 😇😇😇

6.3.2016

Elina je malá 5kg fenka, která musela vydržet hodně ve svém životě. Je z vyhořelého domu, kde fungovala množírna psů. Byla využívána pro opakované plození šťěňat, pravděpodobně žila mnoho let v malé kleci. Měla velké štěstí, že to přežila, ale je nemocná. Má nádor a na jedno oko je slepá. Vypadá to, že nádor nebude zhoubný.  Malá fenečka zoufale touží po lásce. Možná by měl někdo zájem nabídnout jí klid a lásku, kterou nikdy nedostala.


27.2.2015

Chtěla bych svět, svůj vlastní svět. V tomto vesmíru by ne všechno bylo jako teď. Psi by na Vás například čekali v našem útulku, v prostředí lásky a starostlivosti, ikdyž také ve světě osamění a očekávání. Adoptovaný pejsek by vždy naplnil okolí svého nového domova laskavostí a láskou a ta by pak postupně zaplnila celý svět.

25.2.2015

André k nám přijel už jako štěně. Obvykle mají štěňata jako on malou šanci na přežití. Jsou plné červů, blech a nejsou vakcianované. Andého navíc velmi trápil sarkoptový svrab. Nyní skoro o 3 roky později je to statečný, skvělý, sladce vypadají kluk. Ale stále sirotek. Zde na ukrajině je jeho jediná šance řetěz. Vím že v Evropě nejsou velcí psi moc populární, ale třeba …? Jako malý přežil u nás na Ukrajině, tedy v jedné z nejméně přátelských zemí ke zvířatům v Evropě. Třeba bude mít štěstí dál a někde v jiné zemi najde nový domov. 

11.12.2015

Bobby a Brown

V rozmezí 3 dnů jsme přijali 3 velké kluky, kteří jsou velmi nemocní.

11.12.2015

Seed je ještě malé 4 týdny staré šťěňátko. Narodila se na železniční stanici a přišla o svojí přední tlapku právě na kolejích. Její čtyři sourozenci a matka žijí stále na stanici. Seed se nyní dostává intenzivní péče. Přišla na svět a hned si toho tolik vytrpěla, prosí o Vaší pomoc abychom mohli uhradit její veterinární výdaje. V budoucnu Vás snad bude žádat o nový domov, ale na to je teď ještě moc brzy.

11.12.2015

Včera jsem přijali Nairu, vyhladovělou fenku s obrovským nádorem, Fenka byla jako „mazlíček“ připoutaná na řetězu bez veterinární pomoci. Její naděje na uzdravení jsou otázkou, nádor by odstraněn a poslán do laboratoře. Současně máme podezření, že je napadena srdečními červi. Ale ikdyž nakonec zemře, nezemře na řetězu, hladová a v bolestech. Doufáme, že tumor nebude zhoubný a srdeční červi půjdu vyléčit.  A možná, možná pak najde někoho kdo jí bude milovat a kdo jí nabídne svůj domov.


27.9.2015

Slavná trenérka bloodhoundů, chovatelka, moje bývalá spolužačka .... tohle jsme u ní dnes našli doma, nemám slov, jak je toto možné. Čtyři uhynulí k smrti vyhladovělí psi, stažená kůže z dalších psů - německých ovčáků. Nejsmutnější pro mě je, že u nás minulý rok adoptovala německého ovčáka, kastrovaného, tak doufám, že je na živu, ale naděje je stále menší a menší...


23.9.2015

Děkujeme každému, kdo sleduje Guronův příběh. Je na tom lépe. Byl přestěhován do lesního domova a zvyká si na nový život. Je ještě brzo mluvit o jeho možné adopci, ale hlavní je, že je mu lépe. Zotavuje se po operaci, každý den dostává infuze, protože byl nesmírně dehydratovaný. Toto není náš první podobný případ, přijali jsme už mnoho střelených a zapálených psů. Příští týden chystáme tiskovou konferenci „ Jací lidé jsou kolem nás“. Doufám, že alespoň někteří lidé se budou stydět, když uvidí tolik příšerných případů v jeden čas v TV. Možná zde zbývá trocha naděje, ale moc v to nevěřím. 

Dnes jsme potkali tohoto kluka a ikdyž jsme zvyklí na hororové stavy pejsků, tohle bylo za hranicí. Nevíme přesně jak se mu to stalo, vypadá to jako by byly všechny 4 packy brutálně svázány provazem. Není cesta jak je zachránit…. červy, žádná cirkulace krve … Na skládce, kde jsme ho našli byla spousta kuřat bez hlavy …. žádný další pláč, jen šepot bolesti. Doufáme, aby se operace povedla (už trvá 4 hodiny), snad bude kluk mít štěstí.

27.8.2015

Krmení zachráněných pejsků :-)

19.6.2015

Naši dobrovolníci nachytali 12ti leté děti, jak zabíjejí koťátka. Zrzavé koťátko zůstalo jediným přeživším. Případ jsme postoupili policii. Uvidíme, co se stane. Černé koťátko na fotce je mrtvé, stejně jako 6 jeho sourozenců :-(

10.6.2015

Daniel je ve velmi špatném stavu. Není politý kyselinou, jak to možná vypadá, ale pokrytý starými stádii zákošky svrabové a je vyhladovělý. Daniel je velmi dobrý pacient, klidný a jemný. Doufáme v úplné uzdravení.27.5.2015

Tento pejsek by měl dostat medaili za to, že je takový bojovník!!! Po tom všem peklu, které si prožil, si strašně zaslouží domov. 

August se dostal do útulku s podřezaným hrdlem téměž mrtvý kvůli obrovské ztrátě krve. Byl vystrašený a vyhladovělý. Navíc měl v té strašně ráně pokročilé stádium piroplazmózy. A přesto přežil. Přežil bolet, anémii, lidskou ignoranci a přesto na pokraji smrti neztratil víru v lidskou laskavost.


10.4.2015

Pamelu jsme přijali v zimě s polu s dalšími 29 zvířaty z Debaltezovo, válkou zasažené zóny. Má za sebou dlouhou cestu rekonvalescence, ale dala to. Nyní je Pam překrásná, dlouhosrstá, neuvěřitelná kočka. 

2.3.2015

Foto 1 - Neexistuje horší zvíře než člověk. Tady není světlo na konci tunelu pro ukrajinská zvířata. Kočka na fotce je živá. Jedno oko pryč, druhé krvácející,zlomená přední tlapka a několik žeber.

Foto 2 - Mnozí jste byli šokování fotkou kočičky Yasia. Dnes o 2 týdny později je lepší. Držte palce, ať přežije a bude žít šťastný život.

1.2.2015

Podívejte se na několik našich případů PŘED a PO. Každé 4. zvíře přijímáme na pokraji smrti, ale bojujeme. Lidé nám pomáhají bojovat, ale nejdůležitější je věřit, věřit a nevzdávat to.

Andrého jsme přijali v útulku v létě 2013, nemocného, vyhladovělého, s parazitním kožním onemocněním - Demikózou. Nyní téměř po 18 měsících je to překrásný kluk s šarmem, odolný, zdravý a milující.

Violetta. adoptována v Německu.

Murka. Slepá, plná červů, nyní adoptována v Německu.

Cherry. Vyhladovělý, napadený kožním parazitem Demikózou, nakažený parvovirózou.  Přežil, stále je v útulku, ale je divoký a nevyhledává kontakt s lidmi.

Pejsek napaden zákožkou svrabovou, vyhladovělý.

Malik. Skoro ubit kladivem.

Mita. Vyhladovělá, napadena kožním parazitem Demikózou, nakažena parvovirózou. Přežila, nyní adoptována :-)

12.1.2015

Je těžké komentovat válku, zvláště když je to moderní válka s moderními zbraněmi a moderními způsoby ignorance. Válka na ukrajině trvá od února 2014, miliony jí byli zasaženi - lidé, děti, zvířata. Včera jsme přijali 30 zvířat z válečné zóny, 1 kočka byla přivezena mrtvá, jinak je to 15 psů a 15 koček. Paní která se o ně starala a které vybombardovali dům přijela také. Všichni cítíme, že není úplně v pořádku, ale lidé z armády, kteří jí včera přivezli, říkali, že takové chování je u uprchlíků normální. Paní (Valentina) nemluví s nikým z nás, sedí celý den se zvířaty o samotě. Nu alespoň je 30 duší na lepším místě a až se budou mít trochu lépe, nabídneme je k adopci.

23.12.2014

V útulku Friend se staráme o cca 400 zvířat. Denně vaříme 500l jídla na otevřeném ohni. Kdykoliv vítáme jakkoukoliv možnost mezinárodní adopce. Vítali jsme jakoukoliv pomoc mezinárodních dobrovolníků, ale bohužel nyní díky nezapezpečené situaci na Ukrajině a díky naší blízkosti k válečné zóně, nepříjímáme další dobrovolníky.

30.8.2014


V našem útulku vždy doufáme v to nejlepší, nicméně musíme počítat s nestabilní situací v zemi a když slyšíme o nouzi v útulcích na jihu Ukrajiny, rozhodli jsme se předzásobit útulek jídlem, jak jen budeme moci. Díky Vaší pomoci jsme již nakoupili 700kg rýže.  Do konce týdne nakoupíme 5 tun rýže, suchý chleba a svíčky. 
Také musíme předčasně už jako zimní přípravu nakoupit olej a benzín. Mír celému světu a děkujeme Vám, že jste s námi .....

11.8.2014


Několik obrázku situace na jižní ukrajině, válka mění život našich malých přátel v katastrofu. Je to horší tím, jak mnoho lidí opouští města a nechávají zvířata svému osudu. Útulek Friend převzal jen 6 psů z válečné zóny, po té bylo vlakové spojení zrušeno. Neexistuje způsob jak se tam dostat autem .... doufáme v mír ...

 

1.8.2014

Podívejte se na změnu, kterou prodělala tato kočka za 11 dní. To je důvod proč se staráme. Nemůžeme zachránit všechny, ale děláme všechno co můžeme pro ty, kteří to potřebují nejvíce ....

27.7.2014

Všichni za jednu, jedna za všechny - to je to, co si myslí každý den naši tří tlapkový pejsci. Oni jsou jako malý tým statečných srdcí. Zažili toho příliš mnoho a přesto to nevzdali. Ali (vlevo) má za sebou dlouhý příběh s neodbornými zásahy falešného veterináře, který ho nechal dlouhou dobu žít s velkými bolestmi, než se mu dostalo profesionální péče u nás. Gek (uprostřed) ztratil svoji packu jako štěně a žije v útulku již téměř přes rok. Monk (vpravo) byl potrhán psem z ulice, když je lidé vyprovokovali k rvačce jen pro zábavu .... 
Tito 3 jsou velmi společenští, stateční, přátelští k lidem i zvířatům  a hledají rodinu, která by jim dala svojí lásku. Více zde.

25.7.2014

Když jsme našli toto štěně, byli jsme si jistí, že nepřežije do večera. Bylo nalezeno na poli - těžce dýchalo, hladové, dehydratované, pokryté klíšťaty a blechami. Bohužel mnoho lidí si myslí, že svojí práci "udělají", když zanechají štěně nebo kotě nedaleko útulku, aby je dobrovolníci našli a postarali se o ně. Jenže to už bohužel bývá často příliš pozdě. Pro toto štěně, naštěstí pozdě nebylo.

20.7.2014

Další nechtěná, vystrašená a zkoušená bytost v Dnětropetrovských ulicích. Doufám, že jí budeme schopni zítra pomoci.

17.7.2014

Většina civilizovaného světa se snaží bojovat proti množírnám psům.  Objevení této množírny přichází ve stejný čas, kdy evakuujeme do našeho útulku některá zvířata z válečné zóny. Naši dobrovolníci nevědí, co mají dělat dřív. Zde na Ukrajině nemáme žádný zákon na ochranu zvířat. V této množírně jsme nalezli přes 150 zvířat. Většina z nich jsou kříženci, které jsou prodáváni jako čistokrevná zvířata. V každé malé, tmavé klícce jsou alespoň 2 fenky se sťěňaty. Útulek Friend zabavil okamžitě 13 zvířat (nemocných nebo zraněných), ale vypadá to, že to bude dlouhá cesta než se nám podaří dostat posledního psa z této množírny ..... více fotek zde.

8.7.2014

Již třetím rok byl útulek Friend pozván na festival Ivana Kyapala, který označuje přelom letního období.  Lidé si skokem přes oheň čistí svojí auru a ženy se zdobí pletenými věnci z vodních květin.

23.6.2014

Keri - slepá fenka nalezená, dezorientovaná na dálnici. Slepost je způsobena cukrovkou. Pravé oko jsme jí museli odstranit, levé vidí jen na 10%. Nyní musíme najít správnou dávku inzulínu. V tomto stavu nemůže být v útulku, takže se o ní dočasně starají a léčí na veterinární klinice, což samozřejmě zahrnuje denní náklady, které musíme hradit. Budeme rádi za jakoukoliv finanční pomoc. 

23.6.2014

Krmení v útulku.

18.6.2014

Aktuální stav na ukrajině: Psi v zapomnění, ukrajina volá o pomocFB událost.

17.6.2014

Na památku Spain - našli jsme jí vyhladovělou na smrt s obřím nádorem, který pokrýval skoro celou její hruď. Posledních 100 dní jejího života se jí u nás dařilo lépe, začala se usmívat a nabírat váhu. Opustila nás dnes v noci tiše ve spánku.

13.6.2014

Medvídek Teddy dnes :-)

11.6.2014

Keri - slepá, vyhladovělá fenka potřebuje peníze na operaci.
Keri byla nalezena dezorientovaná  na dálnici. Naštěstí ji nikdo nepřejel než byla vyzvednuta naším dobrovolníkem. Na prsou má nádor a potřebuje operaci. Dobrou zprávou je, že nádor není zhoubného původu. Pomozte prosím Keri  se u nás zotavit, snad pro ní pak najdeme nový domov.

9.6.2014

Útulek Friend se aktuálně stará přes 320 zvířat. Přijal i zvířata z jižní části Ukrajiny, kde válečná situace donutila lidi odejít. Útulek Friend hledá mezinárodní dobrovolníky a pomoc.

28.5.2014

Před několika hodinami přišel do útulku Teddy, pejsek ošklivě říznutý nožem. Zranění je hluboké, vnitřní orgány poškozeny. Veterinární klinika přijmula krvácejícho psa, jemuž zbývaly minuty života bez placení. Pomozte nám prosím s účtem za operaci pejska.

22.5.2014

Medvídek Teddy - poslední přeživší minulého týdne - malé štěně bylo přivezeno z ulice téměř mrtvé, pokryté klíšťaty, hladové a dehydrované. Jsou mu teprve 4 měsíce a nemá žádnou jiskru v očích. Vypadá a chová se jako dospělý, který ve svém životě viděl příliš mnoho.  Nejdůležitější je ale, že přežil, nebezepečné časy jsou už za ním. Věříme že se jednou medvídek Teddy začne zase usmívat.

Alternativně můžete přímo zaslat platbu s VS 77777 na účet NF Psí Naděje: 2800485041/2010 nebo PAYPAL na martina.ravak@gmail.com.

Pro platby ze zahraničí: IBAN CZ0620100000002800485041, BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX,  Adresa banky: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1

27.12.2013 300 Kč STRNAD PETR
2.1.2014 500 Kč GRAF VOJTĚCH
3.1.2014 400 Kč PROŠVICOVÁ YVETTE
8.1.2014 600 Kč Janošová Tereza
9.1.2014 100 Kč PAVLÍNA  KULILOVÁ
9.1.2014 300 Kč Marie Kocumová
9.1.2014 500 Kč Votrubová Soňa
9.1.2014 200 Kč Červinková Stanisla.
13.1.2014 300 Kč Vlachová Erika
13.1.2014 1 000 Kč Wojtylová Jana
14.1.2014 300 Kč VINCOUROVA ANDREA
14.1.2014 200 Kč TRAITZ JANA
14.1.2014 500 Kč HUSPEKOVÁ ALICE
14.1.2014 400 Kč Koutná Petra
17.1.2014 2 000 Kč Jana Dvořáková
20.1.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
20.1.2014 2 000 Kč Rumlová Janet
20.1.2014 500 Kč Zajíček Petr
21.1.2014 500 Kč CABÁKOVÁ MICHAELA
21.1.2014 100 Kč Budilová Romana
21.1.2014 500 Kč MELUŠOVÁ PETRA
21.1.2014 100 Kč Pavlína Valentová
22.1.2014 1 000 Kč KRÁLOVÁ SABINA
22.1.2014 100 Kč PULLMANNOVA DITA
22.1.2014 1 000 Kč FRUHAUFOVA JITKA
22.1.2014 1 000 Kč Husáková Lenka
24.1.2014 500 Kč HROMADA ZDENEK
11.2.2014 150 Kč PAVLINA KULILOVA
11.2.2014 200 Kč Grimmová H
15.2.2014 100 Kč Bůbalová, Ivana
18.2.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
18.2.2014 1 000 Kč ZPS PZSUN 1236 (CZK)
21.2.2014 150 Kč MOŠNIČKOVÁ MICHALA
25.2.2014 200 Kč Barbora Malá
6.3.2014 300 Kč Hadačová Hana
13.3.2014 1 500 Kč KROUTILOVÁ BARBORA
17.3.2014 150 Kč PAVLINA KULILOVA
17.3.2014 2 000 Kč Iva Kolmanová
18.3.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
18.3.2014 300 Kč Markéta Novotná
19.3.2014 200 Kč Sejkora Miroslav
25.3.2014 250 Kč Sejkora Miroslav
3.4.2014 1 000 Kč Vklad pokladnou
14.4.2014 250 Kč Sejkora Miroslav
16.4.2014 300 Kč PETRA MIKULICOVÁ
16.4.2014 150 Kč PAVLINA KULILOVA
18.4.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
24.4.2014 200 Kč Hadačová Hana
24.4.2014 300 Kč Bůbalová, Ivana
2.5.2014 15 400 Kč Hradilová, Veronika
5.5.2014 250 Kč Sejkora Miroslav
15.5.2014 150 Kč PAVLINA KULILOVA
19.5.2014 200 Kč JANOVSKÁ MICHAELA
20.5.2014 1 000 Kč TOMECKOVA LENKA
20.5.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
22.5.2014 5 000 Kč pro pejska Eru
23.5.2014 3 000 Kč Hradilová, Veronika
26.5.2014 200 Kč Hadačová Hana
27.5.2014 200 Kč Cabáková, Michaela
2.6.2014 200 Kč Veronika Janíčková
2.6.2014 250 Kč Sejkora Miroslav
16.6.2014 100 Kč SITOVÁ RADKA
16.6.2014 250 Kč Sejkora Miroslav
17.6.2014 500 Kč ANDREA KYSELOVA
17.6.2014 100 Kč PAVLINA KULILOVA
17.6.2014 300 Kč Cabáková, Michaela
18.6.2014 150 Kč ŠKOPOVÁ GABRIELA
18.6.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
18.6.2014 600 Kč NOVÁČEK ZDENĚK
18.6.2014 500 Kč Zuláková Hana
18.6.2014 500 Kč FEHÉR SOŇA
18.6.2014 150 Kč TOČEKOVÁ MARTINA
18.6.2014 100 Kč Klumparová Šárka
18.6.2014 300 Kč Suchá, Kristýna
18.6.2014 250 Kč KATERINA BARABASOVA
18.6.2014 500 Kč Markéta Novotná
18.6.2014 500 Kč Kutálková, Danuše
18.6.2014 200 Kč Merclová Radka
18.6.2014 200 Kč Koutná Petra
18.6.2014 100 Kč Racková Lucie
18.6.2014 300 Kč Kovářová, Zuzana
18.6.2014 157 Kč Holešová Dagmar
18.6.2014 200 Kč Gardášová Kristýna
18.6.2014 70 Kč Čížkovská Lucie
18.6.2014 60 Kč Luskačová Monika
19.6.2014 300 Kč SARKA KULHAVA
19.6.2014 160 Kč VERONIKA KULHAVA
19.6.2014 50 Kč BOUCKOVA LUCIE
19.6.2014 100 Kč HIEKE RUDOLF
19.6.2014 1 000 Kč ŠIRŮČKA JOSEF
19.6.2014 800 Kč HABINOVÁ MARCELA
19.6.2014 200 Kč BALÁŽOVÁ BARBORA
19.6.2014 500 Kč MIKULOVÁ BLANKA
19.6.2014 165 Kč JAROŠOVÁ LUCIE
19.6.2014 500 Kč HABINOVÁ MARCELA
19.6.2014 100 Kč HELSUSOVA ALZBETA
19.6.2014 200 Kč SULCOVA EVA
19.6.2014 200 Kč MULLEROVA ALENA
19.6.2014 100 Kč BROZOVA KAROLINA
19.6.2014 111 Kč MARCELA JÓNOVÁ NAV
19.6.2014 200 Kč CHRÁSTOVÁ KARLA
19.6.2014 300 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
19.6.2014 250 Kč Neufingerová Jana
19.6.2014 200 Kč Darina Pavloská
19.6.2014 200 Kč Vopálka Martin
20.6.2014 200 Kč HLADIK JAN
20.6.2014 150 Kč SYSLOVA HELENA
20.6.2014 300 Kč Zlesáková Tereza
23.6.2014 2 000 Kč PIŠTĚKOVÁ JANA
23.6.2014 200 Kč GAVLIK JAN
23.6.2014 200 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
23.6.2014 200 Kč LASKOVA ALENA
23.6.2014 500 Kč PAVLA ROCARKOVA
23.6.2014 500 Kč Markéta
24.6.2014 250 Kč PODARILOVA PETRA
24.6.2014 600 Kč PARIKOVA JANA
24.6.2014 500 Kč KROUTILOVÁ BARBORA
24.6.2014 200 Kč JANOVSKÁ MICHAELA
24.6.2014 200 Kč BUDILOVÁ ROMANA
24.6.2014 200 Kč MOŠNIČKOVÁ MICHALA
24.6.2014 200 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
24.6.2014 250 Kč Sejkora Miroslav
24.6.2014 300 Kč ČANOVÁ VALENTÍNA
24.6.2014 100 Kč VERNEROVA  IRENA
25.6.2014 300 Kč IVA MARECKOVA
25.6.2014 100 Kč HANIČÁKOVÁ JULIE
25.6.2014 500 Kč MACKOVÁ KLÁRA
25.6.2014 100 Kč GAJICOVÁ KATARINA
25.6.2014 10 000 Kč SUŠKEVIČOVÁ NINA
25.6.2014 300 Kč MIR:JEZKOVA-ATEL M
25.6.2014 300 Kč HELLICHOVÁ LIBUŠE
25.6.2014 30 Kč Ulbrichová Jarmila
25.6.2014 200 Kč PAVEL OCOVAJ
25.6.2014 250 Kč DANIEL SPACIL
25.6.2014 1 000 Kč Justýni pro zvířata o.s.
25.6.2014 500 Kč Bartlová, Adéla, Mgr.
25.6.2014 200 Kč Veličková, Michaela
26.6.2014 500 Kč JITKA SEBELIKOVA
26.6.2014 100 Kč KORINEK MARTIN
26.6.2014 200 Kč Hadačová Hana
26.6.2014 100 Kč Gabriela Antalová
26.6.2014 134 Kč Michnová Zuzana
27.6.2014 100 Kč Petr Staněk
27.6.2014 80 Kč BYSTROŇOVÁ VERONIKA
27.6.2014 347 Kč VOZNICOVÁ ANETA
27.6.2014 200 Kč KORANDA TOMAS
29.6.2014 500 Kč Andrea
30.6.2014 600 Kč ZAZVORKOVA JANA
30.6.2014 150 Kč SPOTTOVA ELISKA
30.6.2014 100 Kč SOUKALOVA NADEZDA
30.6.2014 1 000 Kč Ing. Irena KRUMLOVÁ
30.6.2014 400 Kč Wejwoda Patrik
30.6.2014 200 Kč JANA LORENCOVA
30.6.2014 300 Kč Martina Jurčáková
1.7.2014 500 Kč JAKESOVA IRENA
1.7.2014 400 Kč HELLICHOVÁ LIBUŠE
1.7.2014 300 Kč PUCAN JAKUB
1.7.2014 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
1.7.2014 300 Kč Nováková, Vendula
2.7.2014 500 Kč NOVÁKOVÁ RADKA
3.7.2014 400 Kč Hajdina Václav
3.7.2014 144 Kč Sekaninová Lenka
4.7.2014 100 Kč SITOVÁ RADKA
7.7.2014 250 Kč Sejkora Miroslav
8.7.2014 150 Kč DOLEJSOVA PAVLA
8.7.2014 200 Kč KIRSOVA JAROSLAVA
9.7.2014 200 Kč Galleová Anna
9.7.2014 100 Kč RUSOVÁ ELIŠKA
9.7.2014 700 Kč LUKAS KRINCVAJ
9.7.2014 200 Kč Koutná Petra
10.7.2014 400 Kč Kateřina Svobodová
10.7.2014 200 Kč BALÁŽOVÁ BARBORA
10.7.2014 100 Kč Šimlíková Renata Rea
14.7.2014 500 Kč SITTEROVÁ DARINA
14.7.2014 60 Kč SEMERÁKOVÁ LUCIE
14.7.2014 400 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
14.7.2014 1 500 Kč Ludmila Švubová
15.7.2014 250 Kč VLCKOVA LENKA
15.7.2014 1 000 Kč FAJRAJZLOVÁ HELENA
15.7.2014 300 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
16.7.2014 100 Kč KŘEPELKOVÁ MILUŠE
16.7.2014 150 Kč ZATOČILOVÁ RENATA
16.7.2014 400 Kč Karolína Doubková
16.7.2014 1 000 Kč Průdková, Šárka
16.7.2014 1 500 Kč Teplá, Tereza, MUDr.
17.7.2014 1 500 Kč Pavlína Kašubjaková
17.7.2014 2 000 Kč SEDLÁČKOVÁ ROMANA
17.7.2014 1 000 Kč Korejsová Marie Ing.
17.7.2014 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.7.2014 100 Kč SITOVÁ RADKA
18.7.2014 2 000 Kč MARKETA JANKOVSKA
18.7.2014 400 Kč GAJDOVÁ MICHAELA
18.7.2014 100 Kč SMRŽOVÁ DOMINIKA
18.7.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
18.7.2014 90 Kč STEPANOVA LUCIE
18.7.2014 500 Kč Baslarová, Iva
18.7.2014 67 Kč VERONIKA LICHTENBERG
19.7.2014 300 Kč Nováková, Vendula
21.7.2014 200 Kč PAVLINA KULILOVA
21.7.2014 500 Kč MEDKOVA BARBORA
21.7.2014 500 Kč Hauft Tomáš
22.7.2014 800 Kč RUSMANOVA IVETA
22.7.2014 300 Kč SVĚTELSKÁ IRENA
22.7.2014 100 Kč Matoušková, Adéla
22.7.2014 500 Kč Šebestová, Marie
23.7.2014 150 Kč SCHNÁBLOVÁ LUCIE
23.7.2014 500 Kč MUSILOVA TEREZA
23.7.2014 50 Kč Krischkeová Adéla
24.7.2014 200 Kč LIBÁ KLÁRA
24.7.2014 150 Kč ZELENÁ ANDREA
24.7.2014 500 Kč Davidíková Iveta
28.7.2014 50 Kč HORÁK DOMINIK
28.7.2014 150 Kč MATOCHOVA HANA
28.7.2014 1 000 Kč MARIE RAUCHOVÁ
28.7.2014 1 000 Kč KADLEC RADEK
28.7.2014 200 Kč Hadačová Hana
30.7.2014 100 Kč Petra Hawlová
31.7.2014 300 Kč HELENA PILĺKOVÁ byte
31.7.2014 50 Kč HOVADÍKOVÁ SOŇA
31.7.2014 70 Kč Kunhartová Jana
4.8.2014 250 Kč Sejkora Miroslav
5.8.2014 200 Kč PAVLÍKOVÁ TEREZA
8.8.2014 500 Kč ENTROVA HANA
11.8.2014 500 Kč Hrdlička Vít
12.8.2014 250 Kč VLCKOVA LENKA
12.8.2014 200 Kč BALÁŽOVÁ BARBORA
13.8.2014 30 Kč LUCIE PARIKOVA
13.8.2014 1 000 Kč Andrea Jelínková
13.8.2014 1 000 Kč JANECKOVA MIROSLAVA
13.8.2014 300 Kč Soňa Kovářová
13.8.2014 500 Kč Kociánová, Marcela
14.8.2014 3 000 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
14.8.2014 120 Kč Kunhartová Jana
15.8.2014 150 Kč Lehkoživová Vendula
15.8.2014 300 Kč Ferusová Jana
17.8.2014 200 Kč Peřinová, Tereza
18.8.2014 200 Kč JANOVSKÁ MICHAELA
18.8.2014 100 Kč MERCLOVA RADKA
18.8.2014 500 Kč ŠTEFKOVÁ HANA
18.8.2014 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
18.8.2014 100 Kč SITOVÁ RADKA
18.8.2014 150 Kč ZATOČILOVÁ RENATA
18.8.2014 1 000 Kč Vandrovcová Marta
19.8.2014 100 Kč PAVLINA KULILOVA
19.8.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
19.8.2014 300 Kč GAVENDOVÁ PAVLA
19.8.2014 1 000 Kč PANI MARCELA  PESANO
19.8.2014 200 Kč FREIOVÁ MARKÉTA
25.8.2014 200 Kč Rea Šimlíková
26.8.2014 200 Kč Hana Hadačová
27.8.2014 500 Kč KUZELOVA VERONIKA
28.8.2014 200 Kč KLARA KOTISOVA
28.8.2014 50 Kč Anetta Švomová
29.8.2014 200 Kč MASNÁ ELIŠKA
1.9.2014 1 000 Kč KADLEC RADEK
1.9.2014 150 Kč LENKA SULCOVA
2.9.2014 1 000 Kč SEBO MAREK
2.9.2014 1 000 Kč Čtvrtníčková Lenka
3.9.2014 1 000 Kč TATANA PERGLEROVA
3.9.2014 200 Kč Matušíková, Martina, Mgr.
4.9.2014 400 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
8.9.2014 200 Kč Coufal Petr
8.9.2014 250 Kč Sejkora Miroslav
11.9.2014 100 Kč Kocourková Alena
11.9.2014 100 Kč LEDVINKOVÁ KRISTÝNA
12.9.2014 500 Kč Iveta Chalupová
15.9.2014 250 Kč DANKOVA DANA
16.9.2014 100 Kč PAVLINA KULILOVA
16.9.2014 200 Kč BOROVCOVÁ MILUŠE
16.9.2014 3 000 Kč LUCIE HASILOVA
17.9.2014 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.9.2014 100 Kč SITOVÁ RADKA
17.9.2014 300 Kč Kateřina Svobodová
17.9.2014 100 Kč Vokrojová, Helena
18.9.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
19.9.2014 500 Kč KADLECOVA JARMILA
22.9.2014 500 Kč KADLECOVA JARMILA
22.9.2014 500 Kč Janišová Janka
23.9.2014 300 Kč LUDVIK FIALA
23.9.2014 500 Kč KAPOUNOVA IVANA
26.9.2014 200 Kč Hana Hadačová
30.9.2014 4 000 Kč ADÉLA JIRUŠOVÁ
30.9.2014 405 Kč Megela Peter
1.10.2014 300 Kč Mišková Monika
2.10.2014 200 Kč KOCOURKOVÁ VERONIKA
2.10.2014 400 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
3.10.2014 750 Kč Sejkora Miroslav
5.10.2014 200 Kč Tereza
9.10.2014 269 Kč Megela Peter
10.10.2014 150 Kč PAVLINA KULILOVA
10.10.2014 500 Kč MIKULOVÁ BLANKA
14.10.2014 150 Kč Merclová Radka
15.10.2014 500 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
15.10.2014 270 Kč Zuzana Horáčeková
17.10.2014 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.10.2014 100 Kč SITOVÁ RADKA
20.10.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
22.10.2014 150 Kč SOUKUPOVÁ ANNA
27.10.2014 200 Kč Hana Hadačová
27.10.2014 250 Kč Valášková Dagmar
29.10.2014 200 Kč SARA POLAKOVA
30.10.2014 500 Kč BROŽOVÁ KATEŘINA
3.11.2014 100 Kč Horáková Marie,MgA.
11.11.2014 100 Kč OLGA SOKOLOVSKA
12.11.2014 50 Kč JAROSOVA LADA
13.11.2014 100 Kč PAVLINA KULILOVA
13.11.2014 60 Kč Slezáková, Ilona
14.11.2014 100 Kč Iva Bartošová
18.11.2014 500 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
18.11.2014 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
18.11.2014 100 Kč SITOVÁ RADKA
18.11.2014 271 Kč Megela Peter
18.11.2014 800 Kč Gal, Kateryna
19.11.2014 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
19.11.2014 300 Kč KLÍMOVÁ MARTINA
25.11.2014 1 000 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
26.11.2014 1 000 Kč KADLEC RADEK
26.11.2014 200 Kč Hana Hadačová
1.12.2014 100 Kč Horáková Marie,MgA.
2.12.2014 547 Kč Panáčová Eliška
3.12.2014 1 000 Kč Tomšíková
3.12.2014 100 Kč Renata Rea Šimlíková
8.12.2014 100 Kč VERNEROVA  IRENA
8.12.2014 300 Kč Stromšíková Iva
8.12.2014 3 000 Kč Hradilová, Veronika
10.12.2014 1 000 Kč SVOBODOVA MARTINA
7.1.2015 500 Kč Brožová, Kateřina
8.1.2015 1 200 Kč CESKA POSTA, S.P.
9.1.2015 200 Kč PAVLINA KULILOVA
9.1.2015 2 000 Kč Richterová, Radima
9.1.2015 500 Kč Eva Nepomucká
12.1.2015 5 000 Kč ŠTEFÍKOVÁ JAROSLAVA
13.1.2015 1 000 Kč MAŠKOVÁ LUCIE
14.1.2015 500 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
15.1.2015 120 Kč převodem uvnitř banky
15.1.2015 275 Kč Megela Peter
16.1.2015 100 Kč MIŠKOVÁ EVA
19.1.2015 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
19.1.2015 100 Kč SITOVÁ RADKA
20.1.2015 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
20.1.2015 150 Kč LEDVINKOVÁ KRISTÝNA
22.1.2015 200 Kč ALZBETA IGIELSKA
22.1.2015 200 Kč JULIE POKORNA
23.1.2015 500 Kč Bezverkhnia Anna
25.1.2015 300 Kč Hůza, Ondřej
26.1.2015 200 Kč Jetmarová Martina
26.1.2015 500 Kč Ambrová Michaela
26.1.2015 200 Kč Kocourková Irena
26.1.2015 150 Kč Stašáková Petra
26.1.2015 150 Kč Čudová Sabina
26.1.2015 500 Kč Pavla Mušálková
26.1.2015 500 Kč Zbyněk Opletal
26.1.2015 200 Kč Hana Hadačová
26.1.2015 500 Kč MONIKA VESELA
26.1.2015 111 Kč RADEK MAXA
26.1.2015 300 Kč Hladíková, Jana, JUDr.
26.1.2015 543 Kč JANA KOVAROVA
26.1.2015 200 Kč Vacková, Pavlína
27.1.2015 2 000 Kč HARRISOVÁ NATÁLIE
27.1.2015 2 000 Kč Bc. Gisela Zábranská
27.1.2015 100 Kč CECHOVA LUCIE
27.1.2015 200 Kč CEPELOVA LENKA
27.1.2015 150 Kč BALVIN LUKAS
27.1.2015 300 Kč MITTELBACHOVA LENKA
27.1.2015 250 Kč NGOOVÁ PAVLÍNA
27.1.2015 2 000 Kč THEUEROVÁ KAROLÍNA
27.1.2015 1 000 Kč PROTIVŇAKOVÁ VERON
27.1.2015 1 000 Kč STÁRKOVÁ GABRIELA
27.1.2015 500 Kč Žižková Kateřina
27.1.2015 200 Kč Ďulíková Alena
27.1.2015 300 Kč DOHNALOVÁ TEREZA
27.1.2015 150 Kč SEMERÁKOVÁ DAGMAR
27.1.2015 200 Kč JANOVSKÁ MICHAELA
27.1.2015 500 Kč JANATOVÁ PETRA
27.1.2015 1 000 Kč MOKROŠOVÁ VERONIKA
27.1.2015 250 Kč ŠTEFKOVÁ ALŽBĚTA
27.1.2015 300 Kč GALBOVÁ OLGA
27.1.2015 100 Kč Jana Hejtmanová
27.1.2015 200 Kč Lucie Horčičková
27.1.2015 1 000 Kč Klára Listopadová
27.1.2015 100 Kč JIRINA VERSTEEGH
27.1.2015 300 Kč Nováková, Ivana
27.1.2015 100 Kč Mácová, Veronika
27.1.2015 500 Kč Čížková, Jaroslava
28.1.2015 200 Kč PARIZKOVA PETRA
28.1.2015 200 Kč JONASOVA LUCIE
28.1.2015 1 000 Kč COMINOVA JANA
28.1.2015 200 Kč JAROSOVA VERA
28.1.2015 500 Kč ČAPKOVÁ MARKÉTA
28.1.2015 100 Kč FILLEROVÁ DIANA
28.1.2015 200 Kč Holušová Veronika
28.1.2015 700 Kč ORSAGOVA DANA
28.1.2015 524 Kč Hradil Martin
28.1.2015 1 000 Kč KADLEC RADEK
28.1.2015 1 000 Kč Ripková Michaela
28.1.2015 300 Kč ZAKOPALOVÁ MARTINA
28.1.2015 250 Kč JEŘÁBKOVÁ HANA
28.1.2015 1 000 Kč Strakošová Marta
28.1.2015 128 Kč Hlaváčová Libuše
28.1.2015 200 Kč Paprčková, Mária
28.1.2015 250 Kč Bořutová Hana
28.1.2015 200 Kč Friedková, Hana
29.1.2015 300 Kč CERNA BARBORA
29.1.2015 300 Kč VANIKOVA GABRIELA
29.1.2015 100 Kč STUPKA JAKUB
29.1.2015 350 Kč JAROSOVA KATERINA
29.1.2015 1 000 Kč Faltejsková Andrea
29.1.2015 200 Kč Freislebenová Andrea
29.1.2015 500 Kč VOZNICOVÁ ANETA
29.1.2015 200 Kč Věra Kapounová
29.1.2015 200 Kč Hana Míčková
29.1.2015 200 Kč Zuzana Šabatová
29.1.2015 272 Kč Spišiaková Katarína
29.1.2015 1 360 Kč Barbora Pollakova
29.1.2015 300 Kč Lenka Vavrušková
29.1.2015 500 Kč HOLUBOVÁ
29.1.2015 250 Kč Oksana Kharchenko
29.1.2015 250 Kč Kharchenko Mariia
30.1.2015 200 Kč KŘÍŽOVÁ MARIE
30.1.2015 100 Kč MERCLOVA RADKA
30.1.2015 500 Kč ZAZVORKOVA JANA
30.1.2015 400 Kč SILHANOVA MARTINA
30.1.2015 500 Kč Panáčová Eliška
30.1.2015 200 Kč Jurková Veronika
30.1.2015 250 Kč STEJSKALOVÁ HELENA
30.1.2015 272 Kč Patrik Skala
30.1.2015 500 Kč Hudziaková Denisa
30.1.2015 200 Kč Fuchsová Hana
2.2.2015 300 Kč Jarmila Hofhanzlová
2.2.2015 500 Kč BARTLOVA IVICA
2.2.2015 300 Kč PRIKRYL ZDENEK
2.2.2015 200 Kč RENÁTA BABORÁKOVÁ
2.2.2015 150 Kč VERINGEROVÁ MICHAE
2.2.2015 250 Kč Sklářová Gabriela
2.2.2015 200 Kč CHMELAROVA IVA
2.2.2015 500 Kč Novotná Libuše
2.2.2015 1 000 Kč GAVENDOVÁ PAVLA
2.2.2015 500 Kč Palánek Antonín
2.2.2015 200 Kč Čechová Markéta
2.2.2015 600 Kč Bezoušková Tereza
2.2.2015 200 Kč Erhartová Zuzana
2.2.2015 3 000 Kč Machurková Nikola
2.2.2015 300 Kč Křička Vladimír
2.2.2015 408 Kč Bibiána Kozáková
2.2.2015 136 Kč Katarína Slamková
2.2.2015 100 Kč Filanda, Jan
2.2.2015 1 000 Kč Vyskočilová, Zuzana
3.2.2015 300 Kč MATLOCH MARIAN
3.2.2015 600 Kč PARIKOVA JANA
3.2.2015 50 Kč BIROVA MONIKA
3.2.2015 50 Kč BOUCKOVA LUCIE
3.2.2015 200 Kč TUROCZIOVA MICHAELA
3.2.2015 100 Kč MARYNIOKOVA ANETA
3.2.2015 150 Kč MALA LINDA
3.2.2015 1 000 Kč BRABENCOVA JANA
3.2.2015 200 Kč VERNEROVA  IRENA
3.2.2015 1 000 Kč Plchová Marie
3.2.2015 200 Kč JAKUSOVÁ JARMILA
3.2.2015 500 Kč ZACHOVALOVÁ MONIKA
3.2.2015 200 Kč KATERINA KORDASOVA
4.2.2015 300 Kč HELENA KONECNA
4.2.2015 500 Kč CESKA POSTA, S.P.
4.2.2015 500 Kč KATARĺNA KIŠĎURKOVÁ
4.2.2015 1 000 Kč MIHALOVÁ LUCIE
4.2.2015 200 Kč VICAROVA JAROSLAVA
4.2.2015 2 000 Kč Cardová Lenka
4.2.2015 1 000 Kč ČÍPOVÁ IRENA
4.2.2015 300 Kč LUCIE GAMBOVA
5.2.2015 50 Kč HAUSNEROVA JANA
5.2.2015 250 Kč SARKA SEDLACKOVA
5.2.2015 300 Kč Jana Duchoňová Brynd
6.2.2015 100 Kč ZDENEK ZAVADIL
6.2.2015 4 000 Kč ING. IVANA KOLMANO
6.2.2015 300 Kč Kolaříková Petra
6.2.2015 500 Kč Brožová, Kateřina
6.2.2015 300 Kč Daňková Dana
6.2.2015 2 172 Kč Gorniakova  Eva
9.2.2015 500 Kč KISKOVA VLASTA
9.2.2015 500 Kč CADILOVA KATERINA
9.2.2015 500 Kč BRAUNOVÁ TEREZA
9.2.2015 300 Kč Dědičová Pavlína
9.2.2015 200 Kč Rabasová Veronika
9.2.2015 1 000 Kč TATANA PERGLEROVA
10.2.2015 200 Kč NEMECKOVA PAVLINA
10.2.2015 300 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
11.2.2015 200 Kč LOUCKA LENKA
12.2.2015 250 Kč MEDOVÁ VERONIKA
12.2.2015 200 Kč GAŤAŘÍKOVÁ PAVLÍNA
12.2.2015 190 Kč KOMÁRKOVÁ JANA
12.2.2015 800 Kč VICOMAC S.R.O.
13.2.2015 100 Kč převodem uvnitř banky
15.2.2015 120 Kč převodem uvnitř banky
16.2.2015 100 Kč PAVLINA KULILOVA
16.2.2015 700 Kč CESKA POSTA, S.P.
16.2.2015 200 Kč ZAJICOVA MICHAELA
16.2.2015 500 Kč SVOBODOVA MARTINA
16.2.2015 1 000 Kč Vítámvásová Kateřina
16.2.2015 1 000 Kč Ungermanová Vendula
16.2.2015 150 Kč Kostková Pavla
16.2.2015 200 Kč Kateřina Kulhavá
16.2.2015 271 Kč Megela Peter
16.2.2015 542 Kč Csefalvayová Petra
16.2.2015 542 Kč Matulová Zuzana, Ing
16.2.2015 100 Kč Nikola Chrástová
16.2.2015 600 Kč JAKUB JANOSKA
16.2.2015 300 Kč Valová Kristýna
16.2.2015 500 Kč Nováčková, Monika,  DiS.
17.2.2015 250 Kč Jan Gadzuras
17.2.2015 500 Kč CESKA POSTA, S.P.
17.2.2015 300 Kč FORMACKOVA JANA
17.2.2015 1 000 Kč BARTLOVA IVICA
17.2.2015 650 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
17.2.2015 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.2.2015 200 Kč SITOVÁ RADKA
17.2.2015 100 Kč Judita Jarůšková
18.2.2015 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
18.2.2015 500 Kč MIR:JEZKOVA-ATEL M
18.2.2015 5 000 Kč Eva Šimsová
19.2.2015 1 000 Kč PUŠOVÁ LENKA
19.2.2015 5 000 Kč KADAŇOVÁ EVA
19.2.2015 50 Kč Martin Houžva
19.2.2015 400 Kč Bajerová Veronika
19.2.2015 200 Kč Doležalová, Martina
20.2.2015 400 Kč BEHALKOVA DAGMAR
20.2.2015 250 Kč PEICHLOVA JANA
20.2.2015 500 Kč Kolovratníková Milo.
20.2.2015 500 Kč Rafajová Jana
20.2.2015 252 Kč Závadská  Zuzana
20.2.2015 134 Kč Katarína Pacolová
24.2.2015 500 Kč VLCKOVA LENKA
24.2.2015 400 Kč HUČÍKOVÁ DANA
24.2.2015 537 Kč KIRINOVICOVA NADA
25.2.2015 1 000 Kč HLAVAC MICHAL
25.2.2015 200 Kč KAŠUBOVÁ NIKOLA
26.2.2015 200 Kč Hana Hadačová
26.2.2015 268 Kč Šoltésová Bibiana
27.2.2015 100 Kč Mišková Monika
1.3.2015 250 Kč Bronislava Štajerová
2.3.2015 25 000 Kč Lifefood Czech Repub
2.3.2015 300 Kč VANIKOVA GABRIELA
3.3.2015 100 Kč MARYNIOKOVA ANETA
3.3.2015 400 Kč KROUTILOVÁ BARBORA
3.3.2015 500 Kč Marie Frýbortová
4.3.2015 500 Kč HORNACKOVA TEREZA
5.3.2015 500 Kč Brožová, Kateřina
6.3.2015 200 Kč JAROSOVA VERA
6.3.2015 100 Kč SVATOSOVA ZUZANA
6.3.2015 200 Kč Kánská Dana
9.3.2015 4 000 Kč AURADA MICHAL
9.3.2015 100 Kč Zaplatilová Denisa
10.3.2015 150 Kč MARIE BASTLOVA
10.3.2015 150 Kč PAVLINA KULILOVA
11.3.2015 2 000 Kč Bačovská Svietlana
12.3.2015 500 Kč SVOBODOVA MARTINA
12.3.2015 200 Kč JANOVSKÁ MICHAELA
13.3.2015 100 Kč převodem uvnitř banky
15.3.2015 120 Kč převodem uvnitř banky
16.3.2015 600 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
16.3.2015 200 Kč HANA SVOBODOVA
16.3.2015 267 Kč Megela Peter
17.3.2015 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.3.2015 200 Kč SITOVÁ RADKA
18.3.2015 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
23.3.2015 500 Kč JANKA JANIŠOVÁ
23.3.2015 135 Kč Sekveldiová Oľga
23.3.2015 81 Kč Katarína Pacolová
25.3.2015 1 000 Kč Hradil Martin
26.3.2015 200 Kč Hana Hadačová
26.3.2015 150 Kč Karel Dražan
26.3.2015 149 Kč Olga Sokolovská
26.3.2015 100 Kč Olga Sokolovská
27.3.2015 1 300 Kč JEZAKOVA ALENA
1.4.2015 550 Kč Bursíková Olga
8.4.2015 200 Kč SLADKA DOMINIKA
8.4.2015 1 000 Kč CERNOHOUSOVA HANA
9.4.2015 100 Kč PAVLINA KULILOVA
10.4.2015 403 Kč Csefalvayová Petra
13.4.2015 100 Kč převodem uvnitř banky
14.4.2015 700 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
14.4.2015 2 500 Kč Wojtylová Jana
15.4.2015 120 Kč převodem uvnitř banky
15.4.2015 268 Kč Megela Peter
17.4.2015 800 Kč KONOPÍKOVÁ ŠTĚPÁNKA
17.4.2015 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.4.2015 200 Kč SITOVÁ RADKA
20.4.2015 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
23.4.2015 200 Kč ROMANA CERVENKOVA
23.4.2015 3 000 Kč ANSORGE PETR
24.4.2015 500 Kč HORNACKOVA IVA
27.4.2015 100 Kč Zuzana Šabatová
27.4.2015 200 Kč Hana Hadačová
29.4.2015 250 Kč KLETECKOVA ANETA
30.4.2015 500 Kč Keller René
30.4.2015 500 Kč EVA NEDBALOVÁ
30.4.2015 200 Kč Radana Netočná
5.5.2015 400 Kč KROUTILOVÁ BARBORA
6.5.2015 100 Kč MARYNIOKOVA ANETA
11.5.2015 200 Kč MARIE BASTLOVA
13.5.2015 100 Kč Platba uvnitř banky
13.5.2015 100 Kč PAVLINA KULILOVA
13.5.2015 500 Kč Ivana  Pečonková
14.5.2015 500 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
15.5.2015 268 Kč Megela Peter
18.5.2015 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
18.5.2015 200 Kč SITOVÁ RADKA
18.5.2015 600 Kč Horáková Marie,MgA.
19.5.2015 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
20.5.2015 200 Kč TOLSTOVA MARIJA
21.5.2015 250 Kč SLADKA DOMINIKA
22.5.2015 100 Kč JUNKOVÁ IVA
25.5.2015 300 Kč Palánek Antonín
25.5.2015 2 000 Kč Pražáková Renáta
25.5.2015 300 Kč Mládek Martin
26.5.2015 100 Kč JIRINA SKOUMALOVA
26.5.2015 100 Kč ZDENEK ZAVADIL
26.5.2015 200 Kč LOUCKA LENKA
26.5.2015 100 Kč MORINGLOVA JIRINA
26.5.2015 500 Kč KNOTKOVÁ ELIŠKA
26.5.2015 250 Kč POSPÍŠILOVÁ JAROSLAV
26.5.2015 250 Kč ANDRYSOVÁ MARKÉTA
26.5.2015 200 Kč BEŇÁKOVÁ JANA
26.5.2015 200 Kč Hana Hadačová
26.5.2015 500 Kč Zuzana Šindelářová
27.5.2015 92 Kč Dáša Hájková
27.5.2015 300 Kč SEDLACKOVA SARKA
27.5.2015 300 Kč BARTLOVA IVICA
27.5.2015 1 000 Kč DANA DREVOVA
27.5.2015 1 000 Kč Tomčíková Jitka
28.5.2015 500 Kč MOTYL JIRI
29.5.2015 50 Kč MERCLOVA RADKA
29.5.2015 100 Kč PACÁKOVÁ ZUZANA
1.6.2015 1 000 Kč ANDEROVA ZUZANA
1.6.2015 200 Kč SOBĚSLAVSKÁ HELENA
1.6.2015 200 Kč Kotrchová Adriana  M
2.6.2015 100 Kč MARYNIOKOVA ANETA
2.6.2015 500 Kč Minka Cícojc
2.6.2015 500 Kč Minka Cícojc
8.6.2015 3 000 Kč PIŠTĚKOVÁ JANA
8.6.2015 200 Kč Bastlovi
10.6.2015 200 Kč Radana Netočná
11.6.2015 2 520 Kč LENKA CAPLOVA
11.6.2015 300 Kč POSPISILOVA VERONIKA
11.6.2015 500 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
11.6.2015 1 000 Kč Vítámvásová Kateřina
12.6.2015 400 Kč Horáková Marie,MgA.
13.6.2015 100 Kč převodem uvnitř banky
15.6.2015 100 Kč PAVLINA KULILOVA
15.6.2015 267 Kč Megela Peter
16.6.2015 500 Kč Ivana  Pečonková
17.6.2015 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.6.2015 200 Kč SITOVÁ RADKA
18.6.2015 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
22.6.2015 100 Kč MILADA SLANA
26.6.2015 500 Kč MIKESKOVA PETRA (VF)
26.6.2015 200 Kč Vepřeková Markéta (VF)
26.6.2015 1 000 Kč COUFALOVÁ ZDENKA (VF)
26.6.2015 200 Kč Hana Hadačová
26.6.2015 500 Kč Prošek Michal (VF)
26.6.2015 100 Kč Platba uvnitř banky (VF)
26.6.2015 1 500 Kč Zatloukalová Monika
29.6.2015 1 000 Kč RYS JAN (VF)
29.6.2015 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
29.6.2015 200 Kč ČÍPOVÁ IRENA
29.6.2015 200 Kč Haša Zdeněk (VF)
29.6.2015 500 Kč Kudr Martin (VF)
29.6.2015 1 000 Kč Ripková Michaela (VF)
29.6.2015 1 000 Kč JAN DIVIS
29.6.2015 400 Kč Platba uvnitř banky (VF)
30.6.2015 500 Kč BRDKOVA IVANA (VF)
30.6.2015 1 000 Kč SLAMENÁ MIROSLAVA (VF)
30.6.2015 50 Kč KOZICKÁ BARBORA (VF)
30.6.2015 175 Kč VOŠICKÁ GABRIELA (VF)
1.7.2015 200 Kč Martina Bednářová (VF)
2.7.2015 100 Kč MARYNIOKOVA ANETA (VF)
2.7.2015 100 Kč RYŠÁNKOVÁ JANA (VF)
3.7.2015 300 Kč BUCHTOVÁ JANA
3.7.2015 300 Kč Martina Marková
3.7.2015 300 Kč Bezoušková Tereza
7.7.2015 1 000 Kč Jan Müller (VF)
7.7.2015 50 Kč Sedláková Irena
7.7.2015 300 Kč Zelenková Petra (VF)
7.7.2015 500 Kč Utulek Friend - Ukrajina
7.7.2015 269 Kč Utulek Friend - Ukrajina
8.7.2015 350 Kč Marek Draganovský (VF)
8.7.2015 500 Kč HEJNÝ DAVID (VF)
9.7.2015 100 Kč LIBANSKA ANNA (VF)
9.7.2015 500 Kč HANA MICHLOVA (VF)
9.7.2015 266 Kč Sekveldiová Oľga
10.7.2015 100 Kč BERNARDOVA JITKA (VF)
10.7.2015 200 Kč BERNARDOVÁ JITKA (VF)
13.7.2015 100 Kč Platba uvnitř banky
13.7.2015 200 Kč Radana Netočná
14.7.2015 500 Kč SVOBODOVA MARTINA
14.7.2015 700 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
15.7.2015 100 Kč PAVLINA KULILOVA
15.7.2015 1 000 Kč Wojtylová Jana
15.7.2015 265 Kč Megela Peter
16.7.2015 200 Kč SMETANA MAREK (VF)
16.7.2015 300 Kč Útulek Friend - Ukrajina od Tomáška (VF)
17.7.2015 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.7.2015 200 Kč SITOVÁ RADKA
20.7.2015 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
20.7.2015 250 Kč Freislebenová Andrea
20.7.2015 100 Kč Tereza Šnajdrová
21.7.2015 555 Kč RYS JAN (VF)
21.7.2015 1 000 Kč Kristýna Smetanová (VF)
22.7.2015 120 Kč Platba převodem
22.7.2015 1 000 Kč Nataša Richterová
24.7.2015 230 Kč Zdeněk Žáček (VF)
27.7.2015 300 Kč Hana Hadačová
28.7.2015 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
29.7.2015 4 000 Kč Černá Alena,JUDr.
30.7.2015 200 Kč SLECHTOVA ALZBETA
31.7.2015 1 000 Kč Žižková Kateřina
3.8.2015 100 Kč RYŠÁNKOVÁ JANA
4.8.2015 100 Kč MARYNIOKOVA ANETA
5.8.2015 500 Kč MIR:JEZKOVA-ATEL M
7.8.2015 2 000 Kč Jan Hejný
7.8.2015 100 Kč HAUSNEROVA JANA
7.8.2015 1 000 Kč Kadlec Radek
11.8.2015 100 Kč KLETECKOVA ANETA
11.8.2015 265 Kč Sekveldiová Oľga
12.8.2015 100 Kč PAVLINA KULILOVA
12.8.2015 200 Kč Radana Netočná
13.8.2015 100 Kč Platba převodem
14.8.2015 600 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
17.8.2015 400 Kč KROUTILOVÁ BARBORA
17.8.2015 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.8.2015 200 Kč SITOVÁ RADKA
17.8.2015 256 Kč Drápela Jiří (VF)
17.8.2015 500 Kč PETR ZABRANSKY (VF)
17.8.2015 265 Kč Megela Peter
18.8.2015 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
18.8.2015 300 Kč CIBOCHOVÁ JANA (VF)
18.8.2015 800 Kč JAN DIVIS
19.8.2015 500 Kč BRDKOVA IVANA (VF)
20.8.2015 2 000 Kč CESKA POSTA, S.P.
20.8.2015 50 Kč Ing. Hana Jandečková
21.8.2015 150 Kč Martina Hrašová
22.8.2015 100 Kč Platba převodem
24.8.2015 500 Kč OČOVAJOVÁ MONIKA
24.8.2015 2 000 Kč KANTOR MIROSLAV
24.8.2015 785 Kč Silvia Pavolková
25.8.2015 70 Kč LEDVINKOVÁ KRISTÝNA
25.8.2015 200 Kč VÁGNEROVÁ LENKA
25.8.2015 250 Kč Horáková Marie,MgA.
26.8.2015 50 Kč Tomečková Monika
26.8.2015 300 Kč Hana Hadačová
27.8.2015 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
31.8.2015 2 500 Kč ZPS PZSUN 1236 (CZK)
2.9.2015 100 Kč MARYNIOKOVA ANETA
2.9.2015 530 Kč ŠVEHLA STANISLAV
2.9.2015 100 Kč PLOHÁKOVÁ JANA
4.9.2015 1 000 Kč ŽBELOVÁ VERONIKA
6.9.2015 20 Kč Kateřina Burešová
9.9.2015 100 Kč Hana Holubová
11.9.2015 400 Kč CESKA POSTA, S.P.
14.9.2015 1 000 Kč Seifertová Michaela
14.9.2015 500 Kč Ivana  Pečonková
15.9.2015 100 Kč PAVLINA KULILOVA
15.9.2015 200 Kč PAVELKOVA KLARA (VF)
15.9.2015 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
15.9.2015 600 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
16.9.2015 100 Kč HEJSKOVÁ MICHAELA
16.9.2015 265 Kč Megela Peter
16.9.2015 100 Kč Ilona Ronovská
17.9.2015 200 Kč Frédy Adéla (VF)
17.9.2015 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.9.2015 200 Kč SITOVÁ RADKA
18.9.2015 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
22.9.2015 100 Kč Platba převodem
23.9.2015 1 000 Kč KREUZBERGOVÁ JAROSLA
24.9.2015 400 Kč ŠAŇKOVÁ ANDREA
24.9.2015 300 Kč Platba převodem
29.9.2015 500 Kč MILFAITOVA DAGMAR
29.9.2015 2 000 Kč Miloslav Nedomlel
29.9.2015 300 Kč Hana Hadačová
30.9.2015 200 Kč HAUSNEROVA JANA
30.9.2015 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
2.10.2015 100 Kč PLOHÁKOVÁ JANA
5.10.2015 300 Kč ZERAVOVA SIMONA
6.10.2015 500 Kč Michal Nedomlel
6.10.2015 100 Kč BOUKALOVÁ BARBORA
8.10.2015 100 Kč ROČKOVÁ KLÁRA
8.10.2015 300 Kč Marková Zdeňka
8.10.2015 100 Kč Hana Holubová
13.10.2015 200 Kč Jana Červená
13.10.2015 100 Kč Platba převodem
13.10.2015 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
14.10.2015 100 Kč PAVLINA KULILOVA
15.10.2015 300 Kč Vlasta Hruboňová
15.10.2015 200 Kč SVOBODOVA IVETA (VF)
15.10.2015 300 Kč CESKA POSTA, S.P.
15.10.2015 700 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
16.10.2015 500 Kč RICHTEROVA NATASA
19.10.2015 300 Kč VLCKOVA LENKA
19.10.2015 100 Kč NOVÁKOVÁ JOLANA
19.10.2015 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
19.10.2015 200 Kč SITOVÁ RADKA
20.10.2015 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
20.10.2015 80 Kč LEDVINKOVÁ KRISTÝNA
20.10.2015 200 Kč Martina Bednářová
22.10.2015 100 Kč Platba převodem
22.10.2015 300 Kč Křivánková Ludmila
26.10.2015 300 Kč Hana Hadačová
27.10.2015 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
27.10.2015 200 Kč HEJSKOVÁ MICHAELA
30.10.2015 300 Kč Aneta Ryšavá
30.10.2015 1 000 Kč CESKA POSTA, S.P.
30.10.2015 500 Kč BNP PARIBAS PERSONAL
2.11.2015 2 000 Kč ANSORGE PETR
2.11.2015 250 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
2.11.2015 100 Kč PLOHÁKOVÁ JANA
3.11.2015 500 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
4.11.2015 200 Kč JANOVSKÁ MICHAELA
4.11.2015 500 Kč Miloslav Nedomlel
4.11.2015 2 000 Kč Jan Hejný
5.11.2015 1 000 Kč Marcela Israel
6.11.2015 300 Kč CESKA POSTA, S.P.
7.11.2015 400 Kč Barbora
9.11.2015 1 000 Kč Josef Málek
9.11.2015 100 Kč Hana Holubová
12.11.2015 185 Kč Jana Kožušníková
13.11.2015 100 Kč PAVLINA KULILOVA
16.11.2015 500 Kč ALZBETA IGIELSKA
16.11.2015 500 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
16.11.2015 265 Kč Megela Peter
18.11.2015 500 Kč RICHTEROVA NATASA
18.11.2015 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
18.11.2015 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
18.11.2015 200 Kč SITOVÁ RADKA
18.11.2015 300 Kč Vlachová Erika
18.11.2015 200 Kč NIKOLA PLUNAROVA
19.11.2015 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
21.11.2015 200 Kč Nikola Drábová
22.11.2015 100 Kč CESKA POSTA, S.P.
23.11.2015 53 Kč GULYAS MAREK
26.11.2015 250 Kč Hana Hadačová
26.11.2015 500 Kč Kristyna
27.11.2015 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
28.11.2015 1 000 Kč Ivana  Pečonková
30.11.2015 500 Kč Jana Zbořilová
1.12.2015 1 000 Kč KNOPP TOMÁŠ
1.12.2015 575 Kč Tomas Kocian
2.12.2015 200 Kč AMBROŽOVÁ DENISA
2.12.2015 250 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
2.12.2015 100 Kč PLOHÁKOVÁ JANA
2.12.2015 132 Kč Ria Stančíková
3.12.2015 123 Kč Hradil Martin
4.12.2015 300 Kč CESKA POSTA, S.P.
7.12.2015 200 Kč Fuchsová Hana
8.12.2015 200 Kč GALAJDA MIROSLAV (VF)
8.12.2015 100 Kč Hana Holubová
8.12.2015 200 Kč KAREL SVARICEK
8.12.2015 500 Kč BOHUSLAVA TICHA
9.12.2015 1 000 Kč Miloslav Nedomlel
10.12.2015 70 Kč LEDVINKOVÁ KRISTÝNA
11.12.2015 100 Kč PAVLINA KULILOVA
11.12.2015 100 Kč GERHARDOVA PAVLA
13.12.2015 100 Kč Platba převodem
14.12.2015 500 Kč SVOBODOVA MARTINA
14.12.2015 700 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
14.12.2015 350 Kč HLUŠIČKOVÁ PETRA
16.12.2015 500 Kč RICHTEROVA NATASA
16.12.2015 100 Kč Marcela Fillová
17.12.2015 200 Kč KRASNAYOVÁ DAGMAR
17.12.2015 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.12.2015 200 Kč SITOVÁ RADKA
17.12.2015 300 Kč Vlachová Erika
18.12.2015 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
18.12.2015 600 Kč MICHAL DVOŘÁČEK
21.12.2015 1 000 Kč STRNADOVÁ ŠTĚPÁNKA
21.12.2015 53 Kč GULYAS MAREK
22.12.2015 500 Kč Michal Nedomlel
22.12.2015 100 Kč Platba převodem
22.12.2015 1 000 Kč Jelena
23.12.2015 1 000 Kč JANECKOVA MIROSLAVA
23.12.2015 200 Kč JANOVSKÁ MICHAELA
28.12.2015 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
28.12.2015 100 Kč Mišková Monika
28.12.2015 1 000 Kč Duspivová Jana
28.12.2015 250 Kč Freislebenová Andrea
28.12.2015 250 Kč Hana Hadačová
28.12.2015 397 Kč Sekveldiová Oľga
29.12.2015 400 Kč SLADKA DOMINIKA
29.12.2015 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
29.12.2015 200 Kč NGOOVÁ PAVLÍNA
30.12.2015 2 000 Kč DANA NEDELNIKOVA
30.12.2015 350 Kč HUBELBAUEROVA PETRA
30.12.2015 700 Kč HUBELBAUEROVA PETRA
2.1.2016 100 Kč Veronika Skalová
4.1.2016 250 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
4.1.2016 100 Kč PLOHÁKOVÁ JANA
4.1.2016 500 Kč Jitka Michlová Šůlov
6.1.2016 1 000 Kč Kadlec Radek
7.1.2016 1 000 Kč Koudelka Lubor,Mgr.
7.1.2016 100 Kč MALÝ JOSEF
8.1.2016 100 Kč Hana Holubová
12.1.2016 500 Kč Navrátilová Šárka
12.1.2016 100 Kč Poláková Adéla
12.1.2016 200 Kč LEDVINKOVÁ KRISTÝNA
12.1.2016 500 Kč Miloslav Nedomlel
12.1.2016 50 Kč Paula
13.1.2016 100 Kč PAVLINA KULILOVA
13.1.2016 100 Kč Platba převodem
13.1.2016 100 Kč MALÝ JOSEF
14.1.2016 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
14.1.2016 500 Kč Hodysová Taťána
15.1.2016 500 Kč Jana Balcarová
15.1.2016 100 Kč Hana
16.1.2016 500 Kč Platba převodem
18.1.2016 300 Kč CESKA POSTA, S.P.
18.1.2016 500 Kč RICHTEROVA NATASA
18.1.2016 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
18.1.2016 200 Kč SITOVÁ RADKA
18.1.2016 3 000 Kč Wojtylová Jana
18.1.2016 100 Kč Lejsková Lucie
18.1.2016 300 Kč Vlachová Erika
19.1.2016 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
19.1.2016 500 Kč SPÁČILOVÁ NIKOLA (VF)
20.1.2016 240 Kč MALÝ JOSEF
21.1.2016 53 Kč GULYAS MAREK
22.1.2016 100 Kč Platba převodem
25.1.2016 250 Kč Zdeňka Svobodová
26.1.2016 600 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
26.1.2016 500 Kč GRIMOVÁ MARTINA
26.1.2016 200 Kč MALÝ JOSEF
26.1.2016 250 Kč Hana Hadačová
26.1.2016 200 Kč Sylvie Formánková
27.1.2016 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
27.1.2016 250 Kč Platba převodem
28.1.2016 500 Kč SCHEJBALOVÁ ZUZANA
28.1.2016 60 Kč VYCHODILOVÁ SIMONA
29.1.2016 1 000 Kč Ivana  Pečonková
29.1.2016 200 Kč Sára Peštová
1.2.2016 100 Kč Dvořáková Dana
1.2.2016 200 Kč Dvořáková Dana
2.2.2016 250 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
2.2.2016 100 Kč PLOHÁKOVÁ JANA
3.2.2016 500 Kč Miloslav Nedomlel
4.2.2016 350 Kč Hana Zelená
5.2.2016 500 Kč MIR:JEZKOVA-ATEL M
5.2.2016 300 Kč PETROVICKÝ MILAN
7.2.2016 200 Kč Švejda
8.2.2016 100 Kč Hana Holubová
8.2.2016 265 Kč Sekveldiová Oľga
11.2.2016 100 Kč PAVLINA KULILOVA
12.2.2016 300 Kč CESKA POSTA, S.P.
15.2.2016 700 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
15.2.2016 100 Kč Slabá Magdalena,Mgr.
15.2.2016 400 Kč KROUTILOVÁ BARBORA
15.2.2016 100 Kč MALÝ JOSEF
15.2.2016 265 Kč Sekveldiová Oľga
16.2.2016 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
16.2.2016 5 000 Kč NOVOTNY MARTIN
16.2.2016 500 Kč RICHTEROVA NATASA
16.2.2016 100 Kč Platba převodem
17.2.2016 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.2.2016 200 Kč SITOVÁ RADKA
17.2.2016 300 Kč Vlachová Erika
18.2.2016 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
18.2.2016 200 Kč Kolářová Iva
22.2.2016 100 Kč Platba převodem
22.2.2016 53 Kč MAREK GULYAS
26.2.2016 250 Kč Hana Hadačová
29.2.2016 300 Kč CHRAMOSTOVA LUCIE
29.2.2016 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
29.2.2016 100 Kč Dvořáková Dana
29.2.2016 200 Kč Dvořáková Dana
2.3.2016 150 Kč HORNACKOVA SANDRA
2.3.2016 250 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
2.3.2016 100 Kč PLOHÁKOVÁ JANA
2.3.2016 500 Kč Kamila Gebouská
3.3.2016 100 Kč MALÝ JOSEF
7.3.2016 500 Kč Miloslav Nedomlel
8.3.2016 100 Kč Hana Holubová
10.3.2016 1 000 Kč KAŠPARCOVÁ IVONA
10.3.2016 100 Kč Červenková Taťána
11.3.2016 300 Kč CESKA POSTA, S.P.
11.3.2016 500 Kč ČAPKOVÁ ANDREA
14.3.2016 100 Kč PAVLINA KULILOVA
14.3.2016 700 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
14.3.2016 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
15.3.2016 100 Kč LEDVINKOVÁ KRISTÝNA
15.3.2016 100 Kč Jana Müllerová
16.3.2016 500 Kč RICHTEROVA NATASA
17.3.2016 100 Kč Platba převodem
17.3.2016 200 Kč MARTINCOVÁ IVANA (VF)
17.3.2016 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.3.2016 200 Kč SITOVÁ RADKA
17.3.2016 300 Kč Vlachová Erika
18.3.2016 100 Kč KREJČOVÁ JANA
18.3.2016 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
21.3.2016 500 Kč Pecher Tomáš
21.3.2016 53 Kč GULYAS MAREK
22.3.2016 350 Kč ZARSKA ZUZANA
22.3.2016 100 Kč Platba převodem
22.3.2016 500 Kč KRISTYNA PUMPRLOVA
23.3.2016 100 Kč MALÝ JOSEF
23.3.2016 300 Kč VÁGNEROVÁ LENKA
24.3.2016 50 Kč ONDERKOVA DANUSKA
29.3.2016 250 Kč Hana Hadačová
30.3.2016 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
31.3.2016 100 Kč Dvořáková Dana
1.4.2016 400 Kč CERMAKOVA MARCELA
1.4.2016 500 Kč Michal Nedomlel
4.4.2016 250 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
4.4.2016 100 Kč PLOHÁKOVÁ JANA
5.4.2016 100 Kč MALÝ JOSEF
6.4.2016 200 Kč MULLEROVA JANA
6.4.2016 100 Kč MALÝ JOSEF
8.4.2016 500 Kč Nedomlel Miloslav
8.4.2016 100 Kč Hana Holubová
11.4.2016 300 Kč CESKA POSTA, S.P.
11.4.2016 529 Kč Sekveldiová Oľga
12.4.2016 100 Kč PAVLINA KULILOVA
12.4.2016 70 Kč LEDVINKOVÁ KRISTÝNA
12.4.2016 1 000 Kč Ilona Ronovská
13.4.2016 100 Kč JUKLOVA ZUZANA
18.4.2016 500 Kč RICHTEROVA NATASA
18.4.2016 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
18.4.2016 200 Kč SITOVÁ RADKA
18.4.2016 300 Kč Vlachová Erika
18.4.2016 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
19.4.2016 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
19.4.2016 100 Kč MALÝ JOSEF
20.4.2016 700 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
22.4.2016 299 Kč Jana Kožušníková
24.4.2016 500 Kč Simona
25.4.2016 2 000 Kč MONIKA KURCINOVA
27.4.2016 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
27.4.2016 100 Kč JUKLOVA ZUZANA
27.4.2016 250 Kč SVOBODOVA MARTINA
27.4.2016 250 Kč Eva Veselá
2.5.2016 250 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
2.5.2016 100 Kč Dvořáková Dana
3.5.2016 100 Kč MALÝ JOSEF
4.5.2016 500 Kč Alice
6.5.2016 100 Kč JUKLOVA ZUZANA
9.5.2016 1 000 Kč HACAPERKOVA BLANKA
9.5.2016 100 Kč MALÝ JOSEF
9.5.2016 100 Kč Hana Holubová
11.5.2016 300 Kč CESKA POSTA, S.P.
12.5.2016 100 Kč PAVLINA KULILOVA
15.5.2016 200 Kč František Valeš
16.5.2016 200 Kč Vaculíková Kristina
16.5.2016 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
17.5.2016 500 Kč RICHTEROVA NATASA
17.5.2016 700 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
17.5.2016 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.5.2016 300 Kč SITOVÁ RADKA
17.5.2016 300 Kč Vlachová Erika
18.5.2016 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
18.5.2016 500 Kč Nedomlel Miloslav
18.5.2016 1 000 Kč GRIMOVÁ MARTINA
26.5.2016 250 Kč Hana Hadačová
27.5.2016 111 Kč PORIZKOVA EVA
30.5.2016 250 Kč SVOBODOVA MARTINA
31.5.2016 100 Kč Dvořáková Dana
31.5.2016 200 Kč Dvořáková Dana
1.6.2016 300 Kč VÁCLAV MRÁZ
1.6.2016 100 Kč MALÝ JOSEF
2.6.2016 250 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
2.6.2016 50 Kč Kateřina Pokorná
6.6.2016 100 Kč MALÝ JOSEF
6.6.2016 100 Kč ZATOČILOVÁ RENATA
7.6.2016 100 Kč JUKLOVA ZUZANA
8.6.2016 100 Kč Hana Holubová
8.6.2016 150 Kč Platba převodem
13.6.2016 100 Kč MALÝ JOSEF
14.6.2016 100 Kč MALÝ JOSEF
15.6.2016 100 Kč PAVLINA KULILOVA
16.6.2016 500 Kč RICHTEROVA NATASA
16.6.2016 700 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
17.6.2016 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.6.2016 300 Kč SITOVÁ RADKA
17.6.2016 300 Kč Vlachová Erika
20.6.2016 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
20.6.2016 2 000 Kč Zatloukalová Monika
20.6.2016 100 Kč ČAPKOVÁ ELIŠKA
20.6.2016 500 Kč Nedomlel Miloslav
20.6.2016 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
21.6.2016 150 Kč EMILIE ŘÁDOVÁ CSC.
21.6.2016 500 Kč BARTYZALOVÁ MARTINA
21.6.2016 140 Kč MALÝ JOSEF
23.6.2016 500 Kč MONIKA KURCINOVA
24.6.2016 1 000 Kč Kožnarová Eva
27.6.2016 250 Kč Hana Hadačová
27.6.2016 200 Kč HANA CADOVA
28.6.2016 500 Kč KNOPP TOMÁŠ
28.6.2016 500 Kč Hajdina Václav
29.6.2016 500 Kč Krista
30.6.2016 100 Kč Dvořáková Dana
30.6.2016 200 Kč Dvořáková Dana
1.7.2016 1 000 Kč Šmejkal Jakub,Ing.
4.7.2016 250 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
7.7.2016 3 000 Kč PRIELOŽNÁ HANA
8.7.2016 200 Kč Zuzana Machová
8.7.2016 100 Kč Hana Holubová
12.7.2016 100 Kč PAVLINA KULILOVA
13.7.2016 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
14.7.2016 700 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
14.7.2016 200 Kč Barbora Slowiková
15.7.2016 132 Kč Ria Stančíková
18.7.2016 500 Kč RICHTEROVA NATASA
18.7.2016 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
18.7.2016 300 Kč SITOVÁ RADKA
18.7.2016 500 Kč Nedomlel Miloslav
18.7.2016 300 Kč Vlachová Erika
19.7.2016 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
19.7.2016 200 Kč NOVOTNY PETR
19.7.2016 400 Kč Komárová Kristýna
19.7.2016 100 Kč Eva Majorosová
26.7.2016 250 Kč Hana Hadačová
27.7.2016 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
28.7.2016 1 000 Kč MONIKA KURCINOVA
28.7.2016 87 Kč MALÝ JOSEF
1.8.2016 100 Kč Dvořáková Dana
1.8.2016 79 Kč Ria Stančíková
2.8.2016 250 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
2.8.2016 500 Kč Nedomlel Miloslav
4.8.2016 200 Kč TEREZA STRIZKOVA
5.8.2016 500 Kč Miluše Němcová
8.8.2016 1 000 Kč MONIKA KURCINOVA
8.8.2016 100 Kč Hana Holubová
11.8.2016 100 Kč JUKLOVA ZUZANA
11.8.2016 150 Kč DVOŘÁK JOSEF
12.8.2016 100 Kč PAVLINA KULILOVA
15.8.2016 600 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
16.8.2016 500 Kč INVALD SIMONA
16.8.2016 500 Kč RICHTEROVA NATASA
16.8.2016 500 Kč Kolářová Iva,Mgr.
16.8.2016 100 Kč MALÝ JOSEF
17.8.2016 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
17.8.2016 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.8.2016 300 Kč SITOVÁ RADKA
17.8.2016 300 Kč Vlachová Erika
18.8.2016 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
22.8.2016 200 Kč NOVOTNY PETR
22.8.2016 100 Kč Vernerová Irena
24.8.2016 250 Kč Kateřina Patková (VF)
26.8.2016 200 Kč Tereza Sádlová
26.8.2016 250 Kč Hana Hadačová
29.8.2016 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
29.8.2016 500 Kč Rezlerová Jindra
30.8.2016 300 Kč SINAKLOVA PETRA
31.8.2016 200 Kč Vaculíková Kristina
31.8.2016 100 Kč Dvořáková Dana
31.8.2016 200 Kč Dvořáková Dana
2.9.2016 250 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
5.9.2016 15 000 Kč Ivan Kuchař
6.9.2016 100 Kč JUKLOVA ZUZANA
7.9.2016 500 Kč LUCIE HASILOVA
8.9.2016 74 Kč MALÝ JOSEF
8.9.2016 2 000 Kč MONIKA KURCINOVA
9.9.2016 300 Kč KREJČÍŘOVÁ MICHAELA
12.9.2016 100 Kč PAVLINA KULILOVA
13.9.2016 200 Kč HOŘEJŠÍ DAGMAR
14.9.2016 600 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
15.9.2016 100 Kč Platba převodem
16.9.2016 500 Kč RICHTEROVA NATASA
16.9.2016 100 Kč   DVOŘÁKOVÁ BARBORA
19.9.2016 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
19.9.2016 300 Kč SITOVÁ RADKA
19.9.2016 500 Kč Nedomlel Miloslav
19.9.2016 300 Kč Vlachová Erika
19.9.2016 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
20.9.2016 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
20.9.2016 400 Kč INVALD SIMONA
20.9.2016 200 Kč NOVOTNY PETR
21.9.2016 132 Kč Ria Stančíková
23.9.2016 56 Kč Karla Pechová
26.9.2016 200 Kč Kateryna
27.9.2016 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
30.9.2016 100 Kč Dvořáková Dana
30.9.2016 132 Kč Ria Stančíková
3.10.2016 250 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
3.10.2016 100 Kč Zdeňka Svobodová
5.10.2016 500 Kč Nedomlel Miloslav
10.10.2016 500 Kč MONIKA KURCINOVA
10.10.2016 300 Kč KOZAKOVA EVA
11.10.2016 100 Kč JUKLOVA ZUZANA
12.10.2016 150 Kč PAVLINA KULILOVA
14.10.2016 300 Kč CESKA POSTA, S.P.
14.10.2016 600 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
17.10.2016 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.10.2016 300 Kč SITOVÁ RADKA
17.10.2016 300 Kč Vlachová Erika
17.10.2016 100 Kč   DVOŘÁKOVÁ BARBORA
17.10.2016 132 Kč Ria Stančíková
18.10.2016 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
18.10.2016 500 Kč RICHTEROVA NATASA
18.10.2016 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
21.10.2016 400 Kč PAZDÍRKOVÁ MIRIAM
21.10.2016 53 Kč GULYAS MAREK
27.10.2016 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
27.10.2016 100 Kč Zdeňka Svobodová
31.10.2016 100 Kč Dvořáková Dana
1.11.2016 400 Kč INVALD SIMONA
2.11.2016 250 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
7.11.2016 500 Kč MONIKA SKLENAROVA
7.11.2016 500 Kč Miloslav Nedomlel
8.11.2016 1 000 Kč MONIKA KURCINOVA
8.11.2016 200 Kč NOVOTNY PETR
10.11.2016 100 Kč PAVLINA KULILOVA
11.11.2016 103 Kč Sabina Kalvarová
14.11.2016 600 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
14.11.2016 200 Kč Petra Pešková
15.11.2016 1 000 Kč Tomáš Tauš
15.11.2016 100 Kč Platba převodem
16.11.2016 500 Kč RICHTEROVA NATASA
16.11.2016 100 Kč   DVOŘÁKOVÁ BARBORA
17.11.2016 1 000 Kč Markéta Plasilova 
18.11.2016 300 Kč CESKA POSTA, S.P.
18.11.2016 30 Kč LATAL KRYSTOF
18.11.2016 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
18.11.2016 300 Kč SITOVÁ RADKA
18.11.2016 300 Kč Vlachová Erika
18.11.2016 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
18.11.2016 1 000 Kč KRISTYNA PUMPRLOVA
21.11.2016 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
21.11.2016 250 Kč Freislebenová Andrea
21.11.2016 53 Kč GULYAS MAREK
22.11.2016 132 Kč Ria Stančíková
23.11.2016 250 Kč Milová Aleksandra
24.11.2016 500 Kč PRAJZOVA ZUZANA
24.11.2016 150 Kč Lucie  Bucková
25.11.2016 100 Kč HAUSNEROVA JANA
25.11.2016 300 Kč KRISTYNA PUMPRLOVA
29.11.2016 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
29.11.2016 113 Kč MALÝ JOSEF
29.11.2016 2 000 Kč Soňa Kovářová
30.11.2016 200 Kč NOVOTNY PETR
30.11.2016 100 Kč Dvořáková Dana
2.12.2016 250 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
6.12.2016 400 Kč INVALD SIMONA
6.12.2016 555 Kč Útulek Friend, Dnepropetrovsk
7.12.2016 500 Kč MARKETA SKYPALOVA
7.12.2016 100 Kč mechurova utulek ukrajina
7.12.2016 100 Kč JUKLOVA ZUZANA
7.12.2016 500 Kč Nedomlel Miloslav
7.12.2016 500 Kč Hana Hadačová
8.12.2016 100 Kč TOČEKOVÁ MARTINA
8.12.2016 2 000 Kč MONIKA KURCINOVA
9.12.2016 300 Kč CESKA POSTA, S.P.
9.12.2016 500 Kč Minaříková Eva
12.12.2016 100 Kč PAVLINA KULILOVA
13.12.2016 500 Kč Iveta Miláčková
14.12.2016 200 Kč Petra Pešková
15.12.2016 100 Kč Platba převodem
15.12.2016 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
16.12.2016 500 Kč RICHTEROVA NATASA
18.12.2016 1 000 Kč Martina Novakova
19.12.2016 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
19.12.2016 500 Kč SITOVÁ RADKA
19.12.2016 300 Kč Vlachová Erika
19.12.2016 100 Kč   DVOŘÁKOVÁ BARBORA
19.12.2016 500 Kč Salingerová Eva
19.12.2016 1 000 Kč Eva Salingerová
20.12.2016 377 Kč DANIEL MICHAL
20.12.2016 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
20.12.2016 3 000 Kč sebrane penize od dobrovolniku, www.letsacro.cz.
21.12.2016 79 Kč GULYAS MAREK
21.12.2016 106 Kč Ria Stančíková
23.12.2016 300 Kč KRISTYNA PUMPRLOVA
24.12.2016 2 000 Kč Petra Kmeťová
27.12.2016 900 Kč INVALD SIMONA
28.12.2016 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
28.12.2016 100 Kč Červenková Taťána
30.12.2016 600 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
30.12.2016 200 Kč NOVOTNÝ PETR
2.1.2017 250 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
2.1.2017 100 Kč Dvořáková Dana
4.1.2017 150 Kč Hana Holubová
9.1.2017 1 500 Kč MONIKA KURCINOVA
9.1.2017 100 Kč JUKLOVA ZUZANA
9.1.2017 200 Kč NGOOVÁ PAVLÍNA
9.1.2017 200 Kč Petra Pešková
10.1.2017 50 Kč KRAUSOVA RADKA
10.1.2017 500 Kč Věra Laznová
13.1.2017 250 Kč RIMARČÍK MARTIN
15.1.2017 100 Kč Platba převodem
16.1.2017 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
16.1.2017 100 Kč PAVLINA KULILOVA
16.1.2017 600 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
17.1.2017 500 Kč RICHTEROVA NATASA
17.1.2017 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.1.2017 500 Kč SITOVÁ RADKA
17.1.2017 100 Kč DVOŘÁKOVÁ BARBORA
17.1.2017 300 Kč Vlachová Erika
18.1.2017 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
18.1.2017 500 Kč Nedomlel Miloslav
19.1.2017 300 Kč Susan
20.1.2017 132 Kč Ria Stančíková
23.1.2017 79 Kč GULYAS MAREK
23.1.2017 300 Kč Lenka Peroutová
24.1.2017 500 Kč Platba převodem
24.1.2017 4 000 Kč Gabriela Hlaváčková
25.1.2017 300 Kč SMITALOVÁ IVANA
25.1.2017 250 Kč Horničková Veronika
25.1.2017 300 Kč Tkadlečková Barbora
25.1.2017 300 Kč Rázková Martina
25.1.2017 400 Kč Trnková Veronika
25.1.2017 200 Kč ŠIŠKOVÁ DAGMAR
25.1.2017 3 000 Kč SEDLÁČKOVÁ VERONIKA
25.1.2017 300 Kč KRISTYNA PUMPRLOVA
25.1.2017 300 Kč Friend Ukrajina
25.1.2017 200 Kč Břínková Irena
25.1.2017 500 Kč Martina Polínková
26.1.2017 500 Kč Martina Marková
27.1.2017 500 Kč MARKETA SKYPALOVA
27.1.2017 200 Kč NEUBAUEROVA JARMILA
27.1.2017 1 000 Kč JURYGACKOVA LUCIE
27.1.2017 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
27.1.2017 100 Kč MIKULOVÁ DARJA
30.1.2017 100 Kč FRIDRICHOVÁ PETRA
30.1.2017 514 Kč Miroslava Kemeňová
30.1.2017 100 Kč Martina Dehnerová
31.1.2017 200 Kč Havlíčková Jana
31.1.2017 450 Kč Sehnalová Renáta
31.1.2017 100 Kč Dvořáková Dana
31.1.2017 200 Kč Petra Vaňková
31.1.2017 200 Kč FIADZOMOROVÁ JANA
1.2.2017 500 Kč ŠEFCOVÁ KAMILA
1.2.2017 200 Kč NOVOTNÝ PETR
1.2.2017 200 Kč  Jitka
2.2.2017 250 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
2.2.2017 1 500 Kč Martina Thonová
3.2.2017 500 Kč INVALD SIMONA
5.2.2017 200 Kč ladislava svobodová
6.2.2017 150 Kč Hana Holubová
6.2.2017 264 Kč Sekveldiová Oľga
6.2.2017 100 Kč Vernerová Irena
7.2.2017 500 Kč PROCHÁZKOVÁ MICHAELA
8.2.2017 300 Kč LOUZILOVA MARTINA
9.2.2017 1 000 Kč MONIKA KURCINOVA
9.2.2017 200 Kč Petra Pešková
10.2.2017 300 Kč VLCKOVA LENKA
10.2.2017 5 000 Kč RADKA POLAKOVA
10.2.2017 211 Kč Ria Stančíková
13.2.2017 300 Kč CESKA POSTA, S.P.
13.2.2017 100 Kč JUKLOVA ZUZANA
13.2.2017 500 Kč HLADÍKOVÁ ALICE
14.2.2017 200 Kč Ledrová Marie
15.2.2017 100 Kč PAVLINA KULILOVA
15.2.2017 100 Kč Platba převodem
15.2.2017 500 Kč Nedomlel Miloslav
15.2.2017 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
16.2.2017 500 Kč RICHTEROVA NATASA
16.2.2017 800 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
17.2.2017 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.2.2017 500 Kč SITOVÁ RADKA
17.2.2017 300 Kč Vlachová Erika
17.2.2017 100 Kč   DVOŘÁKOVÁ BARBORA
17.2.2017 500 Kč LUCIE HASILOVA
20.2.2017 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
21.2.2017 150 Kč HAUSNEROVA JANA
21.2.2017 79 Kč GULYAS MAREK
24.2.2017 300 Kč KRISTYNA PUMPRLOVA
28.2.2017 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
28.2.2017 100 Kč Dvořáková Dana
2.3.2017 350 Kč ŠEFCOVÁ KAMILA
2.3.2017 250 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
6.3.2017 1 000 Kč ERNESTOVÁ OLGA
6.3.2017 150 Kč Hana Holubová
8.3.2017 1 000 Kč MONIKA KURCINOVA
9.3.2017 200 Kč Petra Pešková
10.3.2017 100 Kč PAVLINA KULILOVA
10.3.2017 1 000 Kč Tomáš Tauš
14.3.2017 100 Kč JUKLOVA ZUZANA
14.3.2017 500 Kč Daniel Grygera
15.3.2017 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
15.3.2017 500 Kč Miloslav Nedomlel
16.3.2017 500 Kč RICHTEROVA NATASA
16.3.2017 500 Kč INVALD SIMONA
16.3.2017 700 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
17.3.2017 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.3.2017 500 Kč SITOVÁ RADKA
17.3.2017 300 Kč Vlachová Erika
17.3.2017 100 Kč   DVOŘÁKOVÁ BARBORA
20.3.2017 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
20.3.2017 211 Kč Ria Stančíková
21.3.2017 200 Kč KOCURKOVÁ ADRIANA
21.3.2017 79 Kč GULYAS MAREK
22.3.2017 300 Kč CESKA POSTA, S.P.
24.3.2017 300 Kč KRISTYNA PUMPRLOVA
28.3.2017 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
28.3.2017 160 Kč Alice Šavrdová
28.3.2017 500 Kč Hana Vnoučková
31.3.2017 100 Kč Dvořáková Dana
3.4.2017 250 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
4.4.2017 150 Kč Hana Holubová
5.4.2017 500 Kč Miloslav Nedomlel
10.4.2017 200 Kč Petra Pešková
10.4.2017 1 000 Kč MONIKA KURCINOVA
11.4.2017 100 Kč PAVLINA KULILOVA
11.4.2017 500 Kč SVOBODOVA MARTINA
13.4.2017 700 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
13.4.2017 412 Kč Romana
15.4.2017 100 Kč Platba převodem
18.4.2017 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
18.4.2017 500 Kč SITOVÁ RADKA
18.4.2017 300 Kč Vlachová Erika
18.4.2017 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
18.4.2017 100 Kč DVOŘÁKOVÁ BARBORA
19.4.2017 500 Kč INVALD SIMONA
19.4.2017 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
19.4.2017 500 Kč RICHTEROVA NATASA
19.4.2017 100 Kč JUKLOVA ZUZANA
19.4.2017 1 000 Kč Veronika
20.4.2017 1 000 Kč Navrátilová Iveta
21.4.2017 79 Kč GULYAS MAREK
24.4.2017 300 Kč CESKA POSTA, S.P.
24.4.2017 100 Kč Landauerová Kateřina
25.4.2017 300 Kč KRISTYNA PUMPRLOVA
25.4.2017 500 Kč Kateřina Oherová
26.4.2017 200 Kč Martin Lošek
27.4.2017 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
2.5.2017 250 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
2.5.2017 100 Kč Dvořáková Dana
2.5.2017 300 Kč Anastasija Melnikova
4.5.2017 500 Kč Miloslav Nedomlel
5.5.2017 200 Kč ANTLOVA NATALIE
9.5.2017 1 000 Kč MONIKA KURCINOVA
9.5.2017 200 Kč Petra Pešková
9.5.2017 100 Kč JUKLOVA ZUZANA
9.5.2017 500 Kč Kateřina Oherová
15.5.2017 500 Kč RICHTEROVA NATASA
15.5.2017 100 Kč Kubů David
15.5.2017 700 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
15.5.2017 100 Kč PAVLINA KULILOVA
16.5.2017 450 Kč INVALD SIMONA
17.5.2017 300 Kč CESKA POSTA, S.P.
17.5.2017 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.5.2017 500 Kč SITOVÁ RADKA
17.5.2017 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
17.5.2017 300 Kč Vlachová Erika
17.5.2017 100 Kč DVOŘÁKOVÁ BARBORA
20.5.2017 200 Kč ALENA KOCOURKOVÁ
22.5.2017 100 Kč Landauerová Kateřina
22.5.2017 100 Kč Vernerová Irena
22.5.2017 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
22.5.2017 129 Kč GULYAS MAREK
25.5.2017 300 Kč KRISTYNA PUMPRLOVA
30.5.2017 4 020 Kč Martin Spurný
31.5.2017 100 Kč Dvořáková Dana
2.6.2017 250 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
5.6.2017 500 Kč Miloslav Nedomlel
5.6.2017 300 Kč Lukáš Staněk
8.6.2017 252 Kč MALÝ JOSEF
8.6.2017 1 000 Kč MONIKA KURCINOVA
9.6.2017 200 Kč Petra Pešková
12.6.2017 72 Kč MALÝ JOSEF
12.6.2017 400 Kč INVALD SIMONA
14.6.2017 300 Kč CESKA POSTA, S.P.
15.6.2017 500 Kč RICHTEROVA NATASA
15.6.2017 100 Kč Kubů David
15.6.2017 100 Kč Kráčalíková Dora
15.6.2017 1 000 Kč Tomáš Tauš
17.6.2017 226 Kč Tereza Čeplová
19.6.2017 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
19.6.2017 300 Kč Vlachová Erika
19.6.2017 2 000 Kč Wojtylová Jana
19.6.2017 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
19.6.2017 100 Kč   DVOŘÁKOVÁ BARBORA
19.6.2017 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
19.6.2017 500 Kč SITOVÁ RADKA
19.6.2017 1 000 Kč ZDENKA JAMRICHOVA
19.6.2017 2 000 Kč Ing. Jan Soukup
20.6.2017 78 Kč MALÝ JOSEF
21.6.2017 129 Kč GULYAS MAREK
22.6.2017 200 Kč Švecová Ivana
22.6.2017 100 Kč Landauerová Kateřina
23.6.2017 300 Kč KRISTYNA PUMPRLOVA
26.6.2017 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
26.6.2017 500 Kč Švec Roman MUDr.
26.6.2017 700 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
27.6.2017 500 Kč LIBOR ROSOL
27.6.2017 500 Kč Jaroslava Bartoňková
29.6.2017 1 000 Kč Petra Kmeťová
30.6.2017 100 Kč Dvořáková Dana
3.7.2017 100 Kč MALÝ JOSEF
3.7.2017 250 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
4.7.2017 500 Kč Miloslav Nedomlel
4.7.2017 150 Kč Hana Holubová
10.7.2017 200 Kč Petra Pešková
11.7.2017 1 000 Kč MONIKA KURCINOVA
11.7.2017 10 Kč MALÝ JOSEF
12.7.2017 1 000 Kč Tomáš Tauš
13.7.2017 700 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
17.7.2017 100 Kč BENEKOVÁ BLANKA
17.7.2017 500 Kč SITOVÁ RADKA
17.7.2017 100 Kč Kubů David
17.7.2017 100 Kč Kráčalíková Dora
17.7.2017 100 Kč Vlachová Erika
17.7.2017 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
17.7.2017 500 Kč RICHTEROVA NATASA
17.7.2017 100 Kč HOLCOVÁ BARBORA
18.7.2017 400 Kč INVALD SIMONA
18.7.2017 57 Kč MALÝ JOSEF
18.7.2017 500 Kč Gabriela Pokorná
21.7.2017 127 Kč GULYAS MAREK
24.7.2017 1 000 Kč HONZÍKOVÁ IRENA
24.7.2017 100 Kč Landauerová Kateřina
25.7.2017 300 Kč KRISTYNA PUMPRLOVA
26.7.2017 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
31.7.2017 100 Kč Dvořáková Dana
2.8.2017 51 Kč MALÝ JOSEF
2.8.2017 250 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
2.8.2017 200 Kč Martina Bednářová
4.8.2017 500 Kč Miloslav Nedomlel
4.8.2017 100 Kč JUKLOVA ZUZANA
8.8.2017 1 000 Kč MONIKA KURCINOVA
9.8.2017 200 Kč Petra Pešková
9.8.2017 1 000 Kč Tomáš Tauš
10.8.2017 500 Kč CESKA POSTA, S.P.
10.8.2017 511 Kč Sekveldiová Oľga
11.8.2017 300 Kč PAVLINA KULILOVA
11.8.2017 700 Kč MÁLKOVÁ KLÁRA
15.8.2017 100 Kč Kráčalíková Dora
15.8.2017 500 Kč RICHTEROVA NATASA
17.8.2017 500 Kč SITOVÁ RADKA
17.8.2017 200 Kč Vlachová Erika
17.8.2017 200 Kč VACLAVIKOVA LUCIE
17.8.2017 100 Kč HOLCOVÁ BARBORA
18.8.2017 300 Kč LOUZILOVA MARTINA
22.8.2017 100 Kč Landauerová Kateřina
22.8.2017 500 Kč ZÁBOJNÍKOVÁ MARKÉTA
22.8.2017 127 Kč GULYAS MAREK
22.8.2017 100 Kč Vernerová Irena
25.8.2017 300 Kč KRISTYNA PUMPRLOVA
28.8.2017 111 Kč PORIZKOVA EVA (VF)
31.8.2017 100 Kč Dvořáková Dana
1.9.2017 500 Kč INVALD SIMONA
4.9.2017 250 Kč KOLÁŘOVÁ ADÉLA
4.9.2017 500 Kč Miloslav Nedomlel
4.9.2017 150 Kč Hana Holubová
5.9.2017 150 Kč ŠÁNOVÁ KATEŘINA
6.9.2017 100 Kč JUKLOVA ZUZANA
7.9.2017 1 000 Kč Wojtylová Jana


 zavřít seznam

Kam dál: Probíhající sbírky