TULÁČEK

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Ústecký
Akt. umístění: Útulek pro opuštěná zvířata Jimlín
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Evidenční číslo: 6612
Místo nálezu: Valeč
Rasa: nejspíše kříženec
Věk/pohlaví: asi rok starý, pes
Váha: při příjmu 26 kg
V kohoutku: cca 55 cm
Původní čip: nenalezen, proto aplikován útulkem
Kastrování: ne
Odblešení, odčervení: ano, útulkem
Očkování: útulkem vzteklina a DHPPi
Adopční poplatek: 700,-Kč

Informace: Tuláček je opravdu velmi energický pes, který chvilku nepostojí. Je vidět, že by rád pořád něco dělal, což mu, ač velký, útulkový kotec neumožňuje. Zároveň je to neskutečně hodný psí kluk, který má lásky na rozdávání, jen neví, komu dřív by ji dal. Na ostatní útulkové svěřence sice štěká, ale bere to spíš formou hry. Určitě by pro něj nebyl špatný ani psí parťák, který by mu stačil a mohli se tak spolu vyblbnout v páníčkově nepřítomnosti. Bude potřebovat aktivního páníčka, který mu zajistí dostatek pohybu, rozhodně bude rád i za nějaký psí sport, kde by vybil svoji přebytečnou energii. A samozřejmě bude také potřebovat důslednou výchovu. Je nerad sám a rád by měl páníčka stále na blízku. Vyhovoval by mu domeček s dobře zabezpečenou zahradou a možností být i uvnitř ale možná by zvládl i byteček, pokud by měl dostatek vyžití a páníček by ho naučil samotě. POBYT V ÚTULKU SNÁŠÍ VELMI ŠPATNĚ, HODNĚ NÁM HUBNE! ( pro jistotu byly udělány odběry, aby se vyloučil zdravotní problém, vše vyšlo v pořádku )

Podmínky adopce najdete zde: http://utulek-jimlin.cz/index.php?p=co-a-jak

Noví majitelé jsou pečlivě vybírání a pejsek nemusí být vydán i po splnění adopčních podmínek. Psi ani feny nejsou určeni k další reprodukci (osvojitel to stvrzuje podpisem adopční smlouvy). Obecné informace k adopcím najdete v popisu alba "Aktuální nabídka pejsků" či na našich oficiálních webových stránkách www.utulek-jimlin.cz. Pejsek je vždy čipovaný, očkovaný a odčervený. Volat je možné od 8 do 18:00 na tel: 604 451 258

Foto: Lucie Zahradníčková

Adopcí se rozumí poskytnutí DOŽIVOTNÍHO domova pro naše svěřence. Jako samozřejmost bereme, že potencionální osvojitel je seznámen s tím, co obnáší chov psa. Při adopci jste informováni o charakteru psa, který je nám znám z pobytu psa v útulku. Útulek požaduje, aby po čase v novém domově osvojitel informoval zprávou a případně fotografiemi o stavu psa v novém domově. Pokud tak osvojitel neučiní sám o své vůli, může být k tomu vyzván zaměstnancem či dobrovolníkem, popřípadě dojde k osobní návštěvě v místě držení osvojeného zvířete.