Pomoc pejskům

obrázek

V několika evropských zemích se vyskytuje vzteklina, po 7 letech se objevila na Slovensku

21.11.2022 Petr Vorlíček
Stání veterinární správa (SVS) zaznamenala během října a listopadu 2022 nové případy vztekliny v několika evropských zemích včetně sousedního Slovenska.

obrázek

Sbírka na ovčáka Holana

2.11.2022
Vyhlašujeme sbírku na Holana s pohybovými problémy všech čtyř končetin. Pro tuto sbírku je určen náš transparentní účet 2800485041/2010 a variabilní symbol 140071.

obrázek

Rudánek hledá hodnou smečku, jak lidskou, tak psí

24.10.2022 Dočasky De De z.s.
Jmenuji se Rudánek, jsou mi 2 roky a celý svůj život od štěněte až do příchodu k tetě jsem žil na dvoře a bydlel v boudičce. Nepoznal jsem nikdy nic jiného, žádné lidi, vodítko, město, auta, vůbec nic. Neznal jsem ani mazlení a lásku, jen jsem si běhal po zahrádce a prostě byl.

obrázek

Cipísek je připraven být tím nejlepším psím společníkem!

14.10.2022 Dočasky De De z.s.
Moje jméno je Čip, ale tety mi říkají Cipísek. Měl jsem svoji paničku, ale dohnalo ji stáří a nemoc a já, na svoje stará kolínka, jsem zůstal sám...

obrázek

Přechodná péče o domácí mazlíčky: co to obnáší a na co všechno se připravit

4.10.2022 Mazlíčci v pohybu
Věděli jste, že se v České republice můžete stát zvířecím pěstounem? Přechodný domov poskytne zvířatům zázemí a péči, na kterou útulky nemají kapacitu.

obrázek

Super sporťák Jerry vás vytáhne s kondicí až na vrchol! Hledá se aktivní rodinka, které chybí akční psí parťák.

26.9.2022 Pes nejvěrnější přítel, z.s.
Jerryho si jako štěňátko módního plemene pořídil pán s přítelkyní. Jak už to ale někdy bývá, vztah se rozpadl a pán zůstal na Jerryho sám. Dlouhá pracovní doba, páníčkův zdravotní hendikep, nedostatečná znalost povahy a potřeb border kolií a jejich kříženců, k tomu některé rady rádoby cvičitelů psů a na průšvih bylo zaděláno.

obrázek

Adoptovat vycvičeného psa? Ano, i to je možné!

8.9.2022 Psí klikaři
U Psích klikařů připravují pejsky na adopci profesionální trenéři a každý tak od nich odchází s důkladnou průpravou pro nový život.

obrázek

Sbírka na přetržený křížový vaz Tuli

2.9.2022
Vyhlašujeme sbírku na Tuli s přetrženým křížovým vazem. Pro tuto sbírku je určen náš transparentní účet 2800485041/2010 a variabilní symbol 140070.

obrázek

Černý smolař Tobík vyhlíží nový domov.

31.8.2022 Dočasky De De z.s.
Jmenuji se Tobík a jsem typický vesnický voříšek. První rok svého života jsem strávil na řetězu u boudy, abych neutíkal. U svého druhého páníčka jsem poznal teplý pelíšek v domečku se zahrádkou, spoustu volnosti a žil jsem spíše bohémským životem. Páníček ale navždy odešel z tohoto světa a já zůstal zase sám na zahradě.

obrázek

Sbírka na přetržený křížový vaz Rézinky

24.8.2022
Vyhlašujeme sbírku na Rézinku s přetrženým křížovým vazem. Pro tuto sbírku je určen náš transparentní účet 2800485041/2010 a variabilní symbol 140069.

obrázek

Davídek je psí anděl, který hledá svého člověka

10.8.2022 Dočasky De De z.s.
Jmenuji se Davídek a jsem maličkatý krysaříček s velmi milou a pohodovou povahou. Jestli něco rád dělám, tak je to mazlení a jestli je někdo, koho fakt potřebuju u sebe, tak je to milující panička, která mi bude stále na blízku.

obrázek

Mobilní aplikace Zvíře+ pomáhá řešit obtížné situace spojené se zvířaty

3.8.2022 Soňa Karaivanova
Mobilní aplikace Zvíře+ pomáhá řešit obtížné situace spojené se zvířaty již druhým rokem. Ať už se jedná o pokousaného psa, sraženou srnu či uvíznutého koně, aplikace uživatelům poradí, jak v těchto případech správně postupovat.

obrázek

Neskočte na špek: Prodám štěně bez PP po rodičích s PP aneb co vše může být množírna

1.8.2022 Barbara Vávrová
Slovo množírna se za poslední roky skloňuje ve všech pádech a dočtete se o ní nebo doslechnete snad ze všech médií i webů. Proč tedy stále lidé nerozumí tomu, že správná varianta je jedině pes a kočka s průkazem původu (PP) anebo z adopce?

obrázek

Aldebaran - hvězdné štěňátko hledá domov

15.7.2022 Útulek Tábor
Aldebaran je nejjasnější hvězda souhvězdí býka, souhvězdí, ve kterém se se vší pravděpodobností narodil náš nejmenší psí obyvatel útulku.

obrázek

Gerta hledá aktivní rodinku, které bude moci darovat své milující srdce

8.6.2022 Dočasky De De z.s.
Hledám bezva akční rodinu, prima majitele s domem a zahradou. Nezkazím žádnou zábavu a věřte, že pohodovější a veselejší holku najdete jen stěží!

obrázek

Sbírka na Nelinku s dysplazií loketních kloubů

6.6.2022
Vyhlašujeme sbírku na operaci loketních kloubů Nely. Pro tuto sbírku je určen náš transparentní účet 2800485041/2010 a variabilní symbol 140067.

obrázek

Bubáček je anděl v psím kožíšku a hledá si svoje Doma

26.5.2022 Dočasky De De z.s.
Mé jméno je Bubáček a jsem nejroztomilejší zvířátko na světě, tedy přesněji řečeno malý čivaví kluk. Dříve jsem bydlel na dvorečku se psími kamarády, teď čekám na novou rodinu u hodné tety. Když jsem přijel, byl jsem k smrti vyděšený bojínek.

obrázek

Žeryk hledá domov, kde se už nikdy nebude muset ničeho bát

13.5.2022 Dočasky De De z.s.
Můj příběh je trochu zahalený rouškou tajemství, ale z nejhoršího jsem se už dostal. Našli mě na ulici v Ústí nad Labem, odkud jsem se dostal do útulku. Pak moje cesta pokračovala domů, než se můj život zase obrátil naruby.

obrázek

Adopce psích seniorů

4.5.2022 Prima mazlíček
V reportáži naleznete mimo jiné i rozhovor na téma adopce psích seniorů a o její podpoře Nadačním fondem Psí Naděje. Proč dát domov právě starému pejskovi? Psí adepty na nový domov představí útulek Mělník a jak najít svého nového psího parťáka přímo na našem portálu PesWeb.

obrázek

Akimek hledá aktivní rodinu, ideálně se psí společnicí. Zn. kopa radosti a zábavy zaručena!

28.4.2022 Dočasky De De z.s.
Jmenuji se Akim a je mi 1,5 roku, jsem kříženec labradora, ale mnohem menší a drobnější. A hlavně! mám to největší srdce, jaké si dovedete představit.

1-20/434 stránka: 1 ... [ ]