Reklamní články (PR články)

obrázek

Proč používat grain - free krmiva pro psy?

22.4.2017 Pavla Tichá
Všichni se snažíme dát svým psím parťákům to nejlepší, od péče o zdraví až po volnočasové aktivity. Ani výživa v tom není výjimkou a u psů sleduje podobné moderní trendy, jako u lidí. Omezení či vyřazení obilovin z jídelníčku je jedním z hlavních a hlavně zdravých trendů jak v humánní výživě, tak i ve výživě psů.

obrázek

Víte, jak správně vybrat krmivo pro psa? Předejdete tím nemocem, obezitě i podvýživě

22.1.2017 Pavla Tichá
Důsledkem nesprávného krmení psa se u zvířete krom obezity může objevit i podvýživa a velká řada nemocí. Ve složení granulí se člověk ale leckdy těžko vyzná. Víte, na co si máte dávat pozor a co naopak ve složení hledat?

obrázek

Být vidět - reflexní a svítící prvky pro psy

26.10.2016 Pavla Tichá
Pomalu už se nám blíží období krátkých dnů. Do práce i z práce budeme brzy chodit za tmy, takže ani venčení potmě nebo za šera se nevyhneme. Pokud chceme mít svého parťáka stále na očích, a hlavně, pokud mu chceme zajistit větší bezpečí, nezbude nám než mazlovi pořídit nějaký ten bezpečnostní prvek.

obrázek

Barfování: zdravě, chutně a za syrova

15.6.2016 Aktivní zvíře
Když se zeptáte dítěte, čím se živí pes, bez zaváhání vám odpoví: „masem!“. Když stejnou otázku položíte dospělému, nebude jeho odpověď tak jednoznačná. Co tedy pes vlastně jí? Maso? Granule?

obrázek

Kulhající pes? Příčinou může být dysplazie kyčelního kloubu

14.3.2016 Aktivní zvíře
Zlatý retrívr, rotvajler či německý ovčák - ti všichni jsou náchylní k dysplazii kyčelního kloubu. Toto onemocnění je sice dědičné, ale pomocí správné životosprávy lze jeho projevy zmírnit. Výrazně k tomu pomáhá i podávání kloubní výživy.

obrázek

Jak chráníme německého ovčáka před problémy s klouby

16.12.2015 Aktivní zvíře
Rodina Michalova vypráví o zkušenostech s výživou vlčáka. Jak na prevenci kloubních problémů? Jaká kloubní výživa mu chutnala nejvíce?

obrázek

Parádní obojky a vodítka pro psy, aneb móda není pouze výsadou lidí

8.12.2015 Můj Mazlík
Nejenom lidská společnost jde s módou, podléhá vlivům a novým vzorům...

obrázek

Vytápěná hala pro psy u Prahy

7.9.2015 Tatiana Lisichkina a Petra Kuncová
Milovníci psů, trenéři, lektoři, školitelé, pořadatelé výstav psů i koček, kteří hledáte prostory pro své akce, právě jste našli. 15 min od letiště Václava Havla je pro vás nově otevřena plně zrekonstruovaná a vytápěná hala s vlastním sociálním zařízením a prostorným parkovištěm.

obrázek

Bojová plemena: nejlepší ochránci vašeho miminka!

31.8.2015 Effectix
Bojová plemena kdysi sloužila v podstatě k jedinému účelu, tedy ke skutečnému zápasu psů. A to byla dosti krvavá zábava, která se bohužel stále udržuje jako podivná tradice v některých částech naší planety.

obrázek

Chladící sortiment HyperKewl

23.6.2015 Rebel Dog
Jak vydržet parné léto? S chladicím oblečením vyrobeným z nejkvalitnějších materiálů HyperKewl. Díky nim tropická vedra zvládnete hravě vy i váš psí kamarád.

obrázek

ORBEE-TUFF® míčky jsou se zárukou na rozkousání

18.3.2015 Rebel Dog
Máme pro vás skvělé míčky! Už nedávejte svému psovi tenisáky, které se pár aportech rozpadnou, rychle zničené latexové hračky nebo toxické vinylové hračky!


obrázek

Už jste "ochutnali" APPLAWS?

6.3.2015 Rebel Dog
Ať už máte doma výstavního šampióna nebo pouličního voříška, jistě mu chcete dopřát to nejlepší krmení. My jsme vsadili na Applaws. Dozvíte se proč.

obrázek

Přírodní doplňkové vitamíny Brit + když krmivo nestačí

13.12.2013 Brit
Kvalitní výživa a vyvážený příjem vitamínů je důležitý nejen pro zdraví člověka, ale i pro vitalitu domácích mazlíčků. K růstu, vývoji, udržení zdraví a dobré kondice potřebuje pes odpovídající příjem živin.