Reklamní články (PR články)

obrázek

Zanedbaná péče o dentální hygienu psa se může prodražit

26.2.2018 Lidka Worbisová
Věnujete pozornost péči o ústní dutinu vašeho psa? Pokud o tom slyšíte poprvé, není to nic neobvyklého, ale raději zbystřete. Později by vás to mohlo stát mnoho peněz za náročnou léčbu.

obrázek

Pořizuji si štěňátko II.

20.2.2018 Bezedná miska
Vybrali jsme si tu správnou rasu, ten správný chov, a už se těšíme, že si štěňátko přivezeme domů. A nastanou přípravy. Teď si vyberte ten správný obchod, kde vám dobře poradí. Zajděte mezi vaše příští známé – venčící pejskaře a nechte si poradit, kde ve vašem okolí jen správný obchod je.

obrázek

Pořizuji si štěňátko I.

12.2.2018 Bezedná miska
Přemýšlíte o pořízení štěňátka do Vaší domácnosti? Nový člen rodiny sebou přináší nové povinnosti, ale i radosti. Připravili jsme pro Vás pár tipů a rad, které mohou být před tímto zásadním rozhodnutím velmi užitečné.

obrázek

Krmení vždy čerstvé, vždy připravené: chytré misky a dávkovače

14.1.2018 Pavla Tichá
Hltá váš pejsek? Potřebujete mu zařídit pravidelné krmení i v době, kdy nejste doma, nebo mu chcete dopřát stálý přísun čerstvé vody? V dnešní době toto všechno vyřeší pouhé pořízení misky. Co všechno vám dnešní trh nabízí?

obrázek

Chcete, aby měl váš pes zdravé zuby?

19.12.2017 Aktivní zvíře
Stav zubů a dásní psů bývá často podceňovaným problémem, přitom neřešené problémy v dutině ústní mohou vést ke ztrátě zubů, změně v chování psa či ke snížení příjmu potravy.

obrázek

Kdy psi potřebují doplňky stravy?

13.11.2017 Pavla Tichá
Na trhu seženete ohromné množství různých vitaminů a doplňků stravy pro vaše psí parťáky. Jak se v tom moři různých výrobků vyznat a kdy je vhodné je pejskovi dávat?

obrázek

Důležitost pamlsků

25.10.2017 Pavla Tichá
Odměňování psa pamlsky je důležitou součástí vytváření vzájemné vazby. Nestačí ale parťákovi odměnu jen tak házet. Načasování je velmi důležité stejně jako volba správných pamlsků.

obrázek

Komáři: nejen otravní, ale hlavně nebezpeční společníci letních dovolených u nás i v zahraničí

20.6.2017 BAYER s.r.o.
Ať už zůstáváte v létě ve své domovině nebo se chystáte přes hranice, nechtěnou společnost vám budou dělat zejména klíšťata, komáři a další bodavý hmyz.

obrázek

BARF nebo hotová strava ?

16.5.2017 Tomáš B. Andrejsek
Možná budete překvapeni, ale i když se zabýváme prodejem hotové stravy pro psy a kočky, nebudeme v tomto článku BARF hanit. Nebudeme ale ani obhajovat BARF jako jedinou vhodnou formu výživy psů. Budeme se zabývat mýty a pověrami, které obklopují výživu psů jako celek, a týkají se hotové stravy i BARFu.

obrázek

Proč používat grain - free krmiva pro psy?

22.4.2017 Pavla Tichá
Všichni se snažíme dát svým psím parťákům to nejlepší, od péče o zdraví až po volnočasové aktivity. Ani výživa v tom není výjimkou a u psů sleduje podobné moderní trendy, jako u lidí. Omezení či vyřazení obilovin z jídelníčku je jedním z hlavních a hlavně zdravých trendů jak v humánní výživě, tak i ve výživě psů.

obrázek

Víte, jak správně vybrat krmivo pro psa? Předejdete tím nemocem, obezitě i podvýživě

22.1.2017 Pavla Tichá
Důsledkem nesprávného krmení psa se u zvířete krom obezity může objevit i podvýživa a velká řada nemocí. Ve složení granulí se člověk ale leckdy těžko vyzná. Víte, na co si máte dávat pozor a co naopak ve složení hledat?

obrázek

Být vidět - reflexní a svítící prvky pro psy

26.10.2016 Pavla Tichá
Pomalu už se nám blíží období krátkých dnů. Do práce i z práce budeme brzy chodit za tmy, takže ani venčení potmě nebo za šera se nevyhneme. Pokud chceme mít svého parťáka stále na očích, a hlavně, pokud mu chceme zajistit větší bezpečí, nezbude nám než mazlovi pořídit nějaký ten bezpečnostní prvek.

obrázek

Barfování: zdravě, chutně a za syrova

15.6.2016 Aktivní zvíře
Když se zeptáte dítěte, čím se živí pes, bez zaváhání vám odpoví: „masem!“. Když stejnou otázku položíte dospělému, nebude jeho odpověď tak jednoznačná. Co tedy pes vlastně jí? Maso? Granule?

obrázek

Kulhající pes? Příčinou může být dysplazie kyčelního kloubu

14.3.2016 Aktivní zvíře
Zlatý retrívr, rotvajler či německý ovčák - ti všichni jsou náchylní k dysplazii kyčelního kloubu. Toto onemocnění je sice dědičné, ale pomocí správné životosprávy lze jeho projevy zmírnit. Výrazně k tomu pomáhá i podávání kloubní výživy.

obrázek

Jak chráníme německého ovčáka před problémy s klouby

16.12.2015 Aktivní zvíře
Rodina Michalova vypráví o zkušenostech s výživou vlčáka. Jak na prevenci kloubních problémů? Jaká kloubní výživa mu chutnala nejvíce?

obrázek

Parádní obojky a vodítka pro psy, aneb móda není pouze výsadou lidí

8.12.2015 Můj Mazlík
Nejenom lidská společnost jde s módou, podléhá vlivům a novým vzorům...

obrázek

Vytápěná hala pro psy u Prahy

7.9.2015 Tatiana Lisichkina a Petra Kuncová
Milovníci psů, trenéři, lektoři, školitelé, pořadatelé výstav psů i koček, kteří hledáte prostory pro své akce, právě jste našli. 15 min od letiště Václava Havla je pro vás nově otevřena plně zrekonstruovaná a vytápěná hala s vlastním sociálním zařízením a prostorným parkovištěm.

obrázek

Bojová plemena: nejlepší ochránci vašeho miminka!

31.8.2015 Effectix
Bojová plemena kdysi sloužila v podstatě k jedinému účelu, tedy ke skutečnému zápasu psů. A to byla dosti krvavá zábava, která se bohužel stále udržuje jako podivná tradice v některých částech naší planety.

obrázek

Chladící sortiment HyperKewl

23.6.2015 Rebel Dog
Jak vydržet parné léto? S chladicím oblečením vyrobeným z nejkvalitnějších materiálů HyperKewl. Díky nim tropická vedra zvládnete hravě vy i váš psí kamarád.

obrázek

ORBEE-TUFF® míčky jsou se zárukou na rozkousání

18.3.2015 Rebel Dog
Máme pro vás skvělé míčky! Už nedávejte svému psovi tenisáky, které se pár aportech rozpadnou, rychle zničené latexové hračky nebo toxické vinylové hračky!

1-20/23 stránka: 1 [ ]