EnteroZOO: domácí veterinární „záchranka“

Publikováno: 31.3.2020
Autor: EnteroZOO
Foto: EnteroZOO

Představte si situaci: je pozdní večer, bydlíte za městem. Najednou zjistíte, že je vašemu pejskovi nějak špatně – zda se, že se něčím přiotrávil, nevíte však přesně, čím. Voláte veterináři – ten vás „překvapivě“ nemůže vzít hned, pouze ráno.

Je to trochu zoufalá situace? Ano, pokud nemáte v lékárničce EnteroZOO.     

Jestli máte vícečlennou rodinu, tak zcela jistě máte doma lékárničku s léky a přípravky, které mají pomoci v akutních zdravotních případech. Máte-li doma mazlíčka – počítejte s tím, že ten taky potřebuje svůj „veterinární balíček“. Jeden z přípravků, který by tam neměl chybět, je gel EnteroZOO.

EnteroZOO je dietetický veterinární přípravek s prokázanou schopností adsorbovat toxiny. V jeho složení nenajdete konzervanty ani jiné přidané látky, což znamená, že jeho aplikace nezmění stav zvířete k horšímu a nevyvolá té či oné nepříznivé následky.

Další dobrou zprávou je, že pokud vsadíte na EnteroZOO, zabezpečíte zdraví vašeho miláčka ve více situacích. Z toho vyplývá, že už nemusíte utrácet za nespočet prostředků, které pak třeba ani nestihnete využít – stačí koupit jeden.   

Gel EnteroZOO je totiž schopen: 

  • zmírnit průběh otrav různého původu, průjmů a alergií.
  • zlepšit kondici a celkovou odolnost zvířete, hlavně na podzim a v zimě.
  • snížit škodlivé účinky při léčbě antibiotiky, například po operačních zákrocích.
  • urychlit hojení drobných a vážnějších poranění.             

Čím to je, že ten přípravek je natolik multifunkční? Základem jeho složení je organická křemičitá sloučenina a čistá voda – tvoří spolu unikátní střevní adsorbent, který na sebe dokáže navázat nejen škodliviny, ale taky alergeny a patogenní bakterie a víry. Odvádí je z těla ven zcela přirozeným způsobem, tj. se stolicí. Ve výsledku to vede k rapidnímu zlepšení celkového zdravotního stavu zvířete.

„Podat nemocnému zvířeti nějaký přípravek – no, pojďte to zkusit raději sami“, řekněte vy. Je na řadě další dobrá zpráva: gel EnteroZOO nemá chuť ani zápach, takže zvířata jej zpravidla přijímají bez jakýchkoliv problémů. Přípravek lze aplikovat přímo do tlamy nebo podat s pamlskem, přimíchat do krmiva nebo vodného roztoku.

Komu všemu EnteroZOO pomůže? Ať už máte psa či kočku, papouška, křečka, potkana nebo vlastníte farmu, kde vám pobíhají tělata, kozy a ovce, EnteroZOO se vám bude každopádně hodit. Ten přípravek lze podávat všem zvířatům, liší se jenom dávkování, a to v závislosti na druhu zvířete a jeho váze. Podrobnější informace najdete v příbalovém letáku a na webu www.enterozoo.eu.