Roník ztratil svou milovanou paničku. Pomůžeme mu najít novou rodinu?

Publikováno: 24.4.2024
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Archiv Dočasky De De z.s.

Moje jméno je Rony a patřím mezi voříšky z říše jezevčíků. Je mi 10 let a jak už to tak bývá, přišel jsem o paničku z důvodu jejího věku a nemoci. Jsem krásný černý kluk typu "Špagetka", jen o něco málo větší než běžní jezevčíci, vážím kolem 12 kilo a jsem moc hodný, pohodový pes, který rozhodně nepatří do starého železa.

Jsem úžasný, přátelský, společenský pejsek, který nade vše miluje lidi, jsem veselý, kamarádský a moc milý kluk. Nejraději jsem ve společnosti svých lidí, mazlím se a nechám se drbat. Mám moc rád procházky a rozhodně si stále užívám aktivního života, ale samozřejmě nepohrdnu lenošením na gaučíku a spaním v posteli.

Rád bych našel milou pohodovou rodinku, která by mě měla ráda a dopřála mi kromě milující náruče, také procházky, mazlení a společnost milovaného človeka. Vaš Roník."

Roník je 10 letý kříženec jezevčíka, krásný černovlasý fešák. Přijel do Dočasek De De po odchodu majitelky do domova seniorů, protože poslední měsíce již paní nevycházela a pejska venčila rodina. Rony má skvělou pohodovou povahu, miluje lidi, je to obrovský mazel a úžasňák. Je moc milý, veselý, společenský a s každým kamarádský. Nejraději je stále se svými lidmi, sám je nerad, o samotě v bytě při delším pobytu by štěkal, ale jistě by se i pravidelný režim časem naučil. Má rád procházky, bez problémů cestuje, je vychovaný, zvyklý chodit na vodítku.

S fenkami vyjde bez problémů a doma by mu psí kámoška nevadila. Se psy to má různě, jak který mu sedne, občas se mu nějaký nelíbí a předem varuje. Může bydlet i jako jedináček a mít všechnu lásku lidí jen pro sebe. Hodné, rozumné a vychované vetší deti mu nevadí. Roník je moc prima parťák, věrný, oddaný psík, kterého si každý zamiluje. Hledá milující zodpovědnou rodinku, kde bude mít možnost být většinu času s lidmi. Hodí se do domku se zahrádkou, může bydlet i v bytě, pokud nebude zůstávat sám.

Roník je odblešený, odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný, s ošetřenými zoubky, krevní testy má v pořádku. Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasné péči po dohodě s jeho dočasnou tetou, po předkontrole v novém domově, podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Nachází se v Praze. Informace o vás a podmínky, které byste rádi Fredíkovi nabídli, pište prosím na dipu@seznam.cz nebo volejte na 602 259 705

Kam dál: 

Miloučká Missi - její čas plyne rychle, stihneme to?

Simonka přišla již 4x o svůj domov. Pomozme jí najít novou rodinu, která ji bude milovat již napořád!

Jonáš je bígl jak se patří a poohlíží se po milující rodině, která pro něj bude vším!

Hledáte aktivní parťáky do nepohody? Bruno a Sam čekají možná právě na vás!

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...