Mirabel z Boudy ♥ hledá domov!

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouda

Podrobný popis

Mirabel z Boudy ♥ hledá domov! 

Mirabelka je něžná rošťanda, která je momentálně ještě nedůvěřivá a opatrná k lidem. Bude potřebovat čas, zahrnout láskou a péčí, a ukázat, že jí už nic škaredého nehrozí a že si svá nejlepší štěněcí léta může začít naplno užívat. Před lidmi si stále drží odstup, už si ale bere z ruky granulky, nechá se poškrabkat na čumáčku, olizuje ruku a když se člověk nedívá a nevypadá zrovna moc strašidelně, přiběhne mu dát i pusu. Hodně jí to v tom pomáhají ostatní pejsci, po kterých opakuje, a kteří jí dodávají odvahu a sebevědomí.

S ostatními pejsky moc ráda běhá, dovádí a hraje si, celý den spolu lítají venku, často i ve velké skupině. Miri nikdy neodmítne výzvu ke hře. Když už si ostatní psí kámoši hrát nechtějí, chodí je tahat za nohu nebo za ucho, aby jen tak neleželi a šli s ní zase dovádět. Miri je kámoška úplně se všema, je naprosto submisivní, krásně zapadne do každé smečky. Minimálně jeden aktivní a hravý psí parťák je proto v nové rodině podmínka, přes kterou prostě nejede vlak.

Mirabelce hledáme milující rodinu, která jí dá ten nejlepší život, jaký by si každý pejsek moc přál. Hledáme rodinu žijící v rodinném domě se zahradou, rodinu aktivní, pečující a trpělivou, která si uvědomuje závazek s pořízením pejska z útulku.

Mirabel momentálně váží cca 15 kg. Je odčervená, čipovaná, očkovaná a ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Miri nedávno poprvé hárala a v brzké době ji čeká kastrace.

Miri půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 4.200 Kč. Nachází se nedaleko Kroměříže.

V případě zájmu o adopci Mirabel nám prosím detailně vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci, my se Vám ozveme zpátky: 

https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo


!!! Prosíme, nevolejte nám ani nepište dotazy, zda je pejsek volný, pokyny pro zájemce o adopci jsou v inzerátu jasně uvedeny. Na tyto dotazy nebudeme odpovídat. Děkujeme za pochopení.

------------------------------------------------------------------------------------------------