Loco ❤ zakletý princ čeká na svého anděla ❤

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouda

Podrobný popis

Loco ❤ zakletý princ čeká na svého anděla ❤

Loco byl nalezený spolu se svou sestřičkou Lolou bezprizorní, zalezlý v hromadě smetí na černé skládce. Krčili se jeden k druhému a byli naprosto paralyzovaní strachem. Jejich odchyt byl opravdu náročný a neobešel se bez odchytové tyče. Oba pejsci vyděšeně cvakali kolem sebe, jen zahlédli člověka, celí se rozklepali hrůzou.

Přemýšlíme, zda jim někdo tolik ublížil, nebo se třeba jen narodili plaché fence, která se lidí bála, a tento svůj strach předala svým dětem jako nejcennější radu do života - vyhýbejte se lidem.

A tak Lola i Loco se svými zachránci bojovali jako o život. S vypětím všech sil (lidských i těch psích) se je nakonec podařilo zajistit a převézt do bezpečí.

Lola i Loco jsou u nás už několik měsíců, jejich psychický stav se nepatrně zlepšil, oblíbili si společnost ostatních pejsků, když nás nevidí, nesměle si s nimi hrají a opatrně po nich vše opakují. Z lidí však mají strach pořád. Nevěří jim a snaží se před nimi schovat. Občas se však v jejich očích staneme téměř neviditelnými, dovolí nám se přiblížit a jemně je pohladit. Po vteřině si ale vzpomenou na maminku a její radu, přikrčí se a utíkají pryč.

Hledáme pro Loca skutečného anděla. Člověka/rodinu, která je pokud možno zvyklá na zvláštnosti pejsků z útulku, na jejich plachost, obavy a nejistotu. Rodinu s dalšími pejsky, kteří Locovi pomůžou překonat nejhorší strachy, rodinu s domkem nebo bytem se zahradou, klasické venčení na vodítku totiž určitě nebude nějakou dobu možné.

Loco hledá buď DOČASNOU PÉČI nebo rovnou TRVALÝ DOMOV. 

Loco může co nejdříve putovat do svého nového domova, na bezpečné místo, o kterém zatím slyšel jen z vyprávění psích kamarádů. Najít pro Loca rodinu, která bude mít místo nejen u sebe doma, ale hlavně ve svém srdci, je jeho jediná šance na šťastný život bez strachu a paniky.

Pokud cítíte, že byste se mohli stát Locovým andělem, ozvěte se nám prosím do e-mailu info@tailstory.cz, nebo rovnou vyplňte dotazník: https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo.

Děkujeme moc ❤.