Simonka přišla již 4x o svůj domov. Pomozme jí najít novou rodinu, která ji bude milovat již napořád!

Publikováno: 19.3.2024
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Archiv Dočasky De De z.s.

"Narodila jsem se jako Bohemia Simona - American Bully dne 15.11.2019, dosud jsem kolovala jako horký brambor a vystřídala jsem už 4 majitele. Jak už to tak bývá, byla jsem jedním ze štěňat namnoženého líbivého plemene. Jistě jsem byla kouzelná holčička jako štěnátko, ale protože všichni mí majitelé byli zcela nevhodní, nyní opět čekám a doufám, že snad tentokrát najdu stabilní domov a zodpovědné páníčky už napořád.

Jsem nyní v péči dočasné tety, která se o mě plánovala postarat už nastálo, bohužel ale nevyjdu s ostatním domácími fenkami, tudíž musím hledat páníčky, kde budu spíše jedináček.

Jsou mi 4 roky, jsem podsaditá, nasvalená, 27 kilová fešanda s úžasnou, veselou a milující povahou. Jsem aktivní, hravá, temperamentní, nadšená z každé společnosti a pozornosti lidí. Doma se ráda vyvaluju a lenoším v peřinách, venku jsem správné akční torpédo, které potřebuje makat a rozhodně potřebuji i dostatek pohybu a vyžití. Teta mě naučila základní povely, jsem velice šikovná a učenlivá holka a to i přesto, že trochu hůře slyším.

Hledám zodpovědné a milující páníčky se zkušeností s bull plemeny. Ráda bych už zakotvila natrvalo u stabilní rodinky, která mě zahrne láskou a zároveň se mnou bude i nadále pracovat. Vaše Simonka."

Simonka je další z opuštěných Bull krasavic, kterých všude čeká stovky na ty správné lidi. Díky neustálému množení atraktivních plemen, i ona jako American Bully nenašla od štěněte štěstí, naopak kolovala po různých individuích a nezodpovědných majitelích. Nyní se nacází v dočasné rodině, kde ale bohužel nemůže zůstat dlouho, kvůli vzniklým sporům s domácími fenami.

Simča je 4 letá, 27 kilo vážící Bull princezna s věčně rozesmátým ksichtíkem. Miluje lidi i přesto, že jimi byla mnohokrát zklamaná. Zažila život doma v teple a na gauči, stejně jako byla jednu dobu i uvazovaná v garáži, kde nějakou dobu přežívala.

Je to velmi hodná fena, hodně aktivní a hravá, stále veselá. S nadšením dovádí a učí se nové dovednosti. Přes to, že je zřejmě od narození mírně nahluchlá, ji to nijak neomezuje. Se psy si ráda hraje, jednu dobu bývala v psím hotelu, kde se všemi vycházela bez problémů, ale pokud je v domácnosti trvale s dalšími psy, začne být dominantní a ostatní usurpuje, proto by měla být v novém domově jedináčkem nebo bydlet s vyrovnaným, pohodovým psem, ve vedení zkušených páníčků.

Venku je moc ráda, je akční,má elán do sportu a pohybu veškerého druhu. Jistě by se hodila na bull sporty, kde by svůj temperament využila.

Potřebuje majitele, kteří jí dají kromě lásky a stabilního zázemí také jasná pravidla, neměnné hranice a řád. Její majitel by měl být přirozenou autoritou, ideálně s dostatkem času a vůle se jí věnovat. Nezdarů již zažila mnoho, proto hledáme skutečně jen vážné a zodpovědné zájemce, kteří se o ní trvale dokáží postarat.

Doma je nerada sama, proto se nehodí do bytu, kde by celý den zůstávala sama. Je velmi společenská, na svého majitele se fixuje a vyžaduje jeho společnost a pozornost. Je to velký mazel, má páru, takže s výhodou budou fyzicky zdatnější páníčci.

Simonka je odčervená, čipovaná, očkovaná, kastrovaná. Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po předkontrole v novém domově, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, nachází se u Berouna, kde je možné ji navštívat.

Info o vás a podmínkách pro Simču piště na mail: dipu@seznam.cz, nebo tel 602 259 705

Simonka má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Projekt doživotních péčí pro psí seniory

Jonáš je bígl jak se patří a poohlíží se po milující rodině, která pro něj bude vším!

Hledáte aktivní parťáky do nepohody? Bruno a Sam čekají možná právě na vás!

Sára přišla o milující paničku, najde novou rodinu?

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...