Aktuální kauzy

obrázek

Sára přišla o milující paničku, najde novou rodinu?

6.12.2023 Pes nejvěrnější přítel, z.s.
Doposud se mi lepila smůla na paty, nevím, jestli je to mou černou kůží, nebo to bylo součástí mého osudu, ale nikomu bych to nepřála. Teď se mám sice primově a čekám u tety na svého nového pánečka, ale vždycky tomu tak nebylo. Do roku 2020 je můj život zastřený tajemstvím a není o něm nic známo.

obrázek

Jmenuje se Chase je mu 10 měsíců, dvakrát skončil v útulku - ne svojí vinou, ale vinou nás, lidí.

17.11.2023 Dočasky De De z.s.
Jako malinké štěně jsem byl coby nalezenec v útulku, odkud si mě odvezly "dobré ruce", aby mě za pár měsíců vrátili pro nedostatek času. Před dvěma měsíci si mě odvezla ze stejného útulku paní, aby mě nedávno předala tetám do Dočasek, protože vážně onemocněla. Je mi 10 měsíců, dvakrát jsem skončil v útulku a domov nyní hledám už potřetí - ne svojí vinou, ale vinou vás, lidí...

obrázek

Richie míval milující domov, bohužel čas je neúprosný. Najde ještě novou rodinu?

3.11.2023 Dočasky De De z.s.
Moje jméno je Richie, ale narodil jsem se s mnohem delším jménem a s celkem obsáhlým rodokmenem. Jsem trpasličí pudlík, v občance mám napsáno jméno Sir Riccardo a je mi právě 10let. Moje panička, téměř 90letá paní, se o mě už nedokázala postarat a kdo umí počítat, tomu hravě a rychle docvakne, že si mě pořídila jako štěně v 80letech.

obrázek

Kuba má za sebou neznámou minulost. Kdo rozzáří jeho smutné oči?

24.10.2023 Dočasky De De z.s.
Nikdo netuší, odkud jsem přišel, kde jsem se tu vzal, ani co všechno jsem zažil. V den, kdy mě našli, se tajil dech každému, kdo mě spatřil, byl jsem ukrytý v obrovské krustě dredů, nebylo poznat, kde mám hlavu a kde zadek, zkrátka byl jsem jako zakletý princ ve skafandru několikaletého nánosu zadredované srsti, ze které mě vysvobodili až v útulku.

obrázek

Sbírka na péči a kastrace koček bez domova v okolí Příbrami

12.10.2023
Vyhlašujeme sbírku na péči a kastrace koček bez domova, které žijí v odloučených lokalitách v Příbramském kraji. Pro tuto sbírku je určen náš transparentní účet 2800485041/2010 a variabilní symbol 140081.

obrázek

Chcete adoptovat lásku na celý psí život? Brita je ta pravá!

25.9.2023 Dočasky De De z.s.
Ráda bych měla svého člověka nebo milou rodinu jen pro sebe. Jsem velmi hodná, milá fenka, velký dobrák a mazel, svého člověka zbožňuju a jistě nenajdete pod sluncem oddanější a věrnější parťačku. Moc ráda chodím ven a dokážu i solidně ohlídat zahradu.

obrázek

Dan už nechce žít sám ve svém tichém světě, chybí mu rodina!

13.9.2023 Dočasky De De z.s.
Moji milí budoucí páníčci, rád bych vás poznal co nejdříve. Ten okamžik, kdy vás konečně spatřím, si představuju celý svůj dosavadní štěněcí život a když už jsem měl tu kliku a mohl opustit své nedobrovolné vězení, věřím, že si brzy budu moci užívat lásku své pravé a hlavně trvalé rodiny!

obrázek

Hledá se aktivní rodinka, které chybí parťačka! Britney hledá nový domov.

22.8.2023 Dočasky De De z.s.
Jmenuji se Britney a kromě toho, že jsem velká fešanda, moc hodná a společenská štěněcí princezna, mám také typicky teriéří štěněcí povahu, takže jsem hodně aktivní, hravá a veselá holka, kterou si každý zamiluje.

obrázek

Sbírka na Pufinku a Mařenku ze Starouškova

18.8.2023
Vyhlašujeme sbírku na Pufinku a Mařenku ze Starouškova. Pro tuto sbírku je určen náš transparentní účet 2800485041/2010 a variabilní symbol 140080.

obrázek

Dokonalý společník Faust hledá novou rodinu

1.8.2023 Dočasky De De z.s.
Jmenuji se Faust a nyní jsem u své dočasné tety, která by si pro mě přála prima milující rodinku. Jsem asi šestiletý klučík, větší kříženec jezevčíka a jsem prý skvělý bezproblémový pejsek, který jednou bude své rodince dělat velkou radost.

obrázek

Brawn dostal druhou šanci na život. Ke štěstí už mu chybí jen domov.

12.7.2023 Pes nejvěrnější přítel, z.s.
Když jsem byl ještě malá chlupatá kulička, pořídil si mě pán, který moc dobře věděl, jaké budou mé schopnosti, až vyrostu. Dokonalý hlídač a ochránce lidí, které budu znát a které budu mít za své, dokonale mu ochráním dům, že nebude muset ani zamykat.

obrázek

Jurášek se podruhé narodil. Najde novou milující rodinu?

29.6.2023 Dočasky De De z.s.
Můj příběh je jen těžko uvěřitelný, stejně jako ten fakt, že jsem přežil a stojím tu živ a zdráv. Jmenuji se Juráš, ale tety mi říkají Jurášek, bude mi kolem dvou let a na začátku tohoto příběhu jsem kdesi daleko, jako toulavý mladý kluk, stál tváří v tvář divokému praseti a tady někde jsem se vlastně podruhé narodil.

obrázek

Brix hledá svou novou rodinu tentokrát už napořád!

1.6.2023 Dočasky De De z.s.
Když jsem byl maličké roztomilé žíhané štěňátko, rozplývali se nade mnou všichni človíčkové. Tenkrát se na mě stála fronta, no a teď je mi 7 let, mám 23 kilo a marně hledám ty pravé lidi jen pro mě...

obrázek

Slepý Stevie hledá svou novou milující - "vodící" rodinu

15.5.2023 Dočasky De De z.s.
Před dvěma lety mě odchytili daleko v Jeseníkách, nikdo mě nehledal a nikomu jsem nechyběl. Zavřeli mě do záchytných kotců, kde jsem 2 roky čekal na zázrak, na novou šanci a nový skvělý domov, po kterém stále tolik toužím...

obrázek

Lafy - veselý smíšek a netypicky hodný russel

21.4.2023 Útulek Tábor
Představuje se Vám Gilbert du Motier, markýz de La Fayette. Když nemáme čas na tituly, říkáme mu prostě Lafy. Je to francouzský osvícenský šlechtic, voják, generál a psí hrdina. Jako přesvědčený demokrat bojuje za nezávislost a svobodu.

obrázek

Dvacet jedna dog v maringotce – příběh nekončí

9.3.2023 Útulek Tábor
Příběh 21 dog, které živořily v maringotce, otřásl psím světem. Hodně se o nich psalo, všichni se zajímali. Jak to ale vlastně celé dopadlo? Protože odebrání psů není konec, je to nový začátek.

obrázek

Super sporťák Jerry vás vytáhne s kondicí až na vrchol! Hledá se aktivní rodinka, které chybí akční psí parťák.

26.9.2022 Pes nejvěrnější přítel, z.s.
Jerryho si jako štěňátko módního plemene pořídil pán s přítelkyní. Jak už to ale někdy bývá, vztah se rozpadl a pán zůstal na Jerryho sám. Dlouhá pracovní doba, páníčkův zdravotní hendikep, nedostatečná znalost povahy a potřeb border kolií a jejich kříženců, k tomu některé rady rádoby cvičitelů psů a na průšvih bylo zaděláno.

obrázek

Smolař Jack znovu hledá domov

13.12.2021 Pes nejvěrnější přítel, z.s.
Jack je úžasný pes, který neměl dobrý start do života, ale díky spolku Pes nejvěrnější přítel, z.s. se mu zablýsklo na lepší časy a našel milujícího páníčka. Bohužel po více jak třech letech oboustranného spokojeného soužití osud postavil majitel Jacka do životní situace, kdy se musí kluci rozloučit a tak Jack opět hledá domov.

obrázek

Dasty, psí pracant, který čeká na svoje Doma

22.11.2021 Animal Rescue CB
Dasty není úplně jednoduchý pejsek, ale zkušenější člověk, který hledá aktivního parťáka a bude s ním pracovat v něm získá oddaného snaživce s velikým nasazením.

obrázek

Dino bude parťák do nepohody. Nečeká právě na Vás?

7.2.2021 Liga na ochranu zvířat Čr organizace Olomouc
Dino na svou šanci čeká již od roku 2018 a přitom by stačilo tak málo. Jen za ním chvíli docházet, aby i nového člověka přijal tak, jako nás v útulku...

1-20/21 stránka: 1 [ ]