Aktuální kauzy

obrázek

Je velký, černý a je to fešák! Jmenuje se Diego a hledá rodinu, která nutně potřebuje dalšího člena do party.

24.7.2024 Dočasky De De z.s.
Jmenuji se Diego a přicházím s prosbou, která mi už nějakou chvíli leží na srdci. Rád bych našel nové páníčky, hodné lidi, kteří budou mít pro mne dveře i srdce dokořán, kterým chybí jeden postarší labradoří čumák.

obrázek

Hledáte pejska, který má neustále dobrou náladu? Míša čeká možná právě na Vás.

9.7.2024 Dočasky De De z.s.
Jmenuji se Míša jsem veselý rošťák s věčně vysmátým úsměvem od ucha k uchu. Jsem ještě mládě, je mi 1 rok a moje předchozí majitelka nebyla úplně to pravé, takže jsem teď u tety v Dočasky De De a rád bych dal svoje srdce konečně těm pravým milujícím páníčkům!

obrázek

Zaplavovaný slovenský útulek - sbírka na výstavbu kotců na novém místě

3.7.2024
Vyhlašujeme sbírku nové kotce pro často zaplavovaný útulek Pomoc psíkom na východnom Slovensku. Pro tuto sbírku je určen náš transparentní účet 2800485041/2010 a variabilní symbol 140089.

obrázek

Žolíkovi zemřela milující panička a její pozůstalí jej dva roky zanedbávali. Dnes čeká Žolík na svou novou rodinu.

28.6.2024 Dočasky De De z.s.
Jmenuji se Žolík a po smrti mé paničky jsem zůstal divným lidem, kteří mě svou lhostejností a nepéčí dostali do zoufalého stavu.

obrázek

Bez nových prostor skončíme, zoufá si odchytová služba

17.6.2024 Jan Havelka/Petr Prokeš
Provozovatel Záchranné a odchytové služby pro zvířata se musí do konce roku vystěhovat z nádražní stanice v Dalovicích.

obrázek

Elišce se po srážce s autem obrátil celý svět. Rodina ji opustila a ona nyní čeká na svou druhou šanci.

10.6.2024 Dočasky De De z.s.
Říkají mi Eliška a nedávno jsem se znova narodila. Ten den jsem šla se svou bývalou paničkou ven, vběhla jsem rovnou pod auto a pak už si nic nepamatuju... Probudila jsem se v nemocnici. Byla jsem polámaná, bolavá a strašně smutná, nikdo se už totiž pro mě nevrátil...

obrázek

Jmenuji se Yondu a nikdy jsem neměl milující lidskou rodinu. Pomůžete mi ji najít?

16.5.2024 Pes nejvěrnější přítel, z.s.
Jmenuji se Yondu, ale říkají mi Jenda, jsem 7 letý psí kluk, který má za sebou nevlídný osud, ale přes to všechno mne nepoznamenal ve zlém. V polovině září loňského roku jsem byl s veškerým mým psím příbuzenstvem odebrán z nevhodných podmínek.

obrázek

Černá - nadčasová a elegantní barva = prokletí velkých psů

3.5.2024 Útulek Tábor
Říkají to statistiky i zkušenosti - černý a velký pes, k tomu samec? Tak ten má na nový domov malou naději. Prostě to tak je a těžko na tom můžeme něco změnit. Můžeme se však snažit, představit kluky v celé své kráse a doufat, že tohle prokletí prostě změníme a nový domov pro ně najdeme.

obrázek

Miloučká Missi - její čas plyne rychle, stihneme to?

27.3.2024 Útulek Tábor
Je milá, laskavá, hodná, ale dobře víme, že je ve fázi života, kdy toho více potřebuje, než nabízí. Starat by se o ní měl milující majitel, kterého však asi nikdy neměla.

obrázek

Sbírka na sraženou fenku německého ovčáka

19.3.2024
Vyhlašujeme sbírku na fenku NO, kterou srazil vlak. Pro tuto sbírku je určen náš transparentní účet 2800485041/2010 a variabilní symbol 140086.

obrázek

Simonka přišla již 4x o svůj domov. Pomozme jí najít novou rodinu, která ji bude milovat již napořád!

19.3.2024 Dočasky De De z.s.
Narodila jsem se jako Bohemia Simona - American Bully, dosud jsem kolovala jako horký brambor a vystřídala jsem už 4 majitele. Jak už to tak bývá, byla jsem jedním ze štěňat namnoženého líbivého plemene, ale protože všichni mí majitelé byli zcela nevhodní, nyní opět čekám, že snad konečně najdu stabilní a trvalý domov už napořád.

obrázek

Hledáte aktivní parťáky do nepohody? Bruno a Sam čekají možná právě na vás!

7.2.2024 RTW - naše láska, jejich naděje z.s.
Spolek RTW - naše láska, jejich naděje z.s. funguje již 9. rokem a díky němu našlo svůj druhý domov na dvě stovky psů, převážně rotvajlerů a jejich kříženců. Momentálně jich v péči spolku čeká 14. Mezi nimi například Bruník a Sam, dva kříženci rotvajlera čekající možná právě na někoho z vás...

obrázek

Gině se zhroutil celý svět, přišla o vše, co milovala. Najde se její nový lidský středobod vesmíru?

22.12.2023 Šarpej v nouzi, z.s.
Gina se jen nechápavě a smutně dívala, jak její člověk, její rodina odchází. Bez slova rozloučení, bez lítosti, bez jediné slzy.... byl to celý její svět. Nic jiného neměla a nic jiného nepotřebovala. První dny se jí chtělo steskem zemřít. Pořád čekala, kdy si pro ni panička přijde.

obrázek

Sbírka na pozemek pro venčení a rozšíření útulku Voříškov.

20.12.2023
Vyhlašujeme sbírku na pozemek pro rozšíření útulku Voříškov. Pro tuto sbírku je určen náš transparentní účet 2800485041/2010 a variabilní symbol 140083.

obrázek

Sbírka na péči a kastrace koček bez domova v okolí Příbrami

12.10.2023
Vyhlašujeme sbírku na péči a kastrace koček bez domova, které žijí v odloučených lokalitách v Příbramském kraji. Pro tuto sbírku je určen náš transparentní účet 2800485041/2010 a variabilní symbol 140081.

obrázek

Sbírka na Pufinku a Mařenku ze Starouškova

18.8.2023
Vyhlašujeme sbírku na Pufinku a Mařenku ze Starouškova. Pro tuto sbírku je určen náš transparentní účet 2800485041/2010 a variabilní symbol 140080.

obrázek

Brawn dostal druhou šanci na život. Ke štěstí už mu chybí jen domov.

12.7.2023 Pes nejvěrnější přítel, z.s.
Když jsem byl ještě malá chlupatá kulička, pořídil si mě pán, který moc dobře věděl, jaké budou mé schopnosti, až vyrostu. Dokonalý hlídač a ochránce lidí, které budu znát a které budu mít za své, dokonale mu ochráním dům, že nebude muset ani zamykat.

obrázek

Dasty, psí pracant, který čeká na svoje Doma

22.11.2021 Animal Rescue CB
Dasty není úplně jednoduchý pejsek, ale zkušenější člověk, který hledá aktivního parťáka a bude s ním pracovat v něm získá oddaného snaživce s velikým nasazením.

obrázek

Dino bude parťák do nepohody. Nečeká právě na Vás?

7.2.2021 Liga na ochranu zvířat Čr organizace Olomouc
Dino na svou šanci čeká již od roku 2018 a přitom by stačilo tak málo. Jen za ním chvíli docházet, aby i nového člověka přijal tak, jako nás v útulku...

obrázek

NF Psí Naděje: Podporujeme adopce psích seniorů

7.6.2017 Nadační fond Psí Naděje
Podpora je určena pro Vás, kteří byste rádi poskytli domov staršímu pejskovi z útulku, ale máte obavy z větších veterinárních výdajů, které u starších pejsků mohou (a nemusí) přijít. A tak raději žijete sami bez věrného společníka a v útulcích dál umírají staří psi.