Žolíkovi zemřela milující panička a její pozůstalí jej dva roky zanedbávali. Dnes čeká Žolík na svou novou rodinu.

Publikováno: 28.6.2024
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Archiv Dočasky De De z.s.

"Jsem dokonalý pejsek s velkým srdcem a úžasnou povahou, navzdory všemu, co jsem si v minulosti zažil. Je mi cca 8-9let a po smrti mé paničky jsem zůstal divným lidem, kteří mě svou lhostejností a nepéčí dostali do zoufalého stavu. Přijel jsem jako zadredovaná koule, srst a uši jsem měl v otřesném stavu, ale dočasné tety ze mě vystříhaly rozkošného skřítka. Vážím 7kg a jsem obrovský mazlík a úžasňák!

Krásně jsem si zvykl na domácí prostředí, hezky chodím na vodítku, jsem čistotný, mazlivý a něžný klučina. Miluji svoje lidi a i s pejsky jsem bezproblémový a nekonfliktní. Nejraději bych se stále jen mazlil a tulil, lidská pozornost je pro mě vším a jsem vděčný za každé pohlazení. Mám rád procházky a šmejdění venku, zvládám cestování a celkově jsem skvělý pejsek, kterého si každý hned zamiluje.

Rád bych našel prima rodinku, kde mě zahrnou láskou a budou se mi věnovat. Váš Žolík."Žolík je údajně starší, asi 8-9letý pejsek, působí však mladistvějším dojmem, i zoubky má krásné. Přijel k nám od příbuzných majitelky, kteří ho ponechali min přes dva roky bez jakékoli péče a musel se vystříhávat z páchnoucí koule dredů.

Od první chvíle je to milý, veselý a něžný psík, velmi hodný a přátelský a to i navzdory tomu, čím si musel projít. Žolík je mazel, který miluje lidi, jejich společnost a užívá si jejich lásku plnými doušky. Se psy je nekonfliktní, v dočasné péči Dočasky De De je se psem i fenou. Jistě by mu doma hodný psí kámoš nebo kámoška nevadili.

Žolík je andílek, kterého si každý zamiluje, je to miláček všech a zaslouží si úžasnou a milující rodinku. Doma sám pokňourává, ale jistě si zvykne na režim nové rodiny. Výhodou bude, pokud bude moci být většinu času se svými lidmi. Hodí se do domku se zahrádkou, ale i do bytu. Stále ještě léčí ouška, ve kterých měl velký zánět vzhledem k tomu, že je měl ucpaná nánosy mazu.Žolík je odblešený, odčervený, čipovaný a kastrovaný, vakcinace ho teprve čeká. Do adopce půjde po dohodě s jeho dočasnou tetou po předchozí návštěvě, po podpisu adopční smlouvy, předkontrole v novém domově a po úhradě adopčního poplatku. Nachází se v Praze. Informace o vás a vašich podmínkách pro Žolíka pište prosím na mail: dipu@seznam.cz nebo tel - 602 259 705.

Žolík má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Bez nových prostor skončíme, zoufá si odchytová služba

Jmenuji se Yondu a nikdy jsem neměl milující lidskou rodinu. Pomůžete mi ji najít?

Miloučká Missi - její čas plyne rychle, stihneme to?

Simonka přišla již 4x o svůj domov. Pomozme jí najít novou rodinu, která ji bude milovat již napořád!

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...