Hledáte pejska, který má neustále dobrou náladu? Míša čeká možná právě na Vás.

Publikováno: 9.7.2024
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Archiv Dočasky De De z.s.

"Jmenuji se Míša jsem veselý rošťák s věčně vysmátým úsměvem od ucha k uchu. Jsem ještě mládě, je mi 1 rok a moje předchozí majitelka nebyla úplně to pravé, takže jsem teď u tety v Dočasky De De a rád bych dal svoje srdce konečně těm pravým milujícím páníčkům!

Jsem středně velký hezoun, vážím kolem 14kg. Ušatý fešák, kterého si každý zamiluje pro jeho skvělou a přátelskou povahu. Jsem veselý, milý a energický kluk, který se raduje ze života každým dnem a do všeho se vrhá po hlavě. V dočasce bydlím s dalšími pejsky, se kterými skvěle vycházím, rád si hraju a miluju dovádění venku, i se svými lidmi doma.

Také jsem obrovský mazel! Svoje lidi si zamiluju a s důvěrou jim oddaně dávám najevo svou věrnou lásku. Potřebuji dostatek vyžití venku, pozornost páníčků a samozřejmě se také nadále učit správnou výchovu a další psí dovednosti. Už se vás nemůžu dočkat, až se potkáme, přeskočí jiskra a vydáme se na společnou cestu plnou dobrodružství. Váš Míša.“

Míša je cca 12měsíční kříženec, kterého se vzdala původní rodina. Zpočátku smutnil pár dní, ale je to kluk statečný a šikovný, takže v dočasné péči se hezky zabydlel, naučil se již spoustu věcí a povelů. Denní režim a hygienu bez problému ovládá, venku na vodítku má ještě trochu tendence tahat, ale moc hezky se s ním pracuje. Je to moc chytrý kluk a dá se krásně motivovat skrze pamlsky či hračky. Věříme, že z něj bude skvělý parťák na společné výlety, či sport, který má moc rád.

S většinou pejsků vyjde bez problému a za hodnou psí kamarádku by byl doma jistě moc rád. Samota se mu zatím zpočátku moc nezamlouvá, ale jakmile si osvojí režim rodiny, zvldáne i pobyt o samotě. (u nás je ale se psy). Je to obrovský mazel, přátelský, učenilivý pejsek, pro kterého si přejeme aktivnější a zodpovědnou rodinku, která ho přijme jako právoplatného člena rodiny a bude s ním i nadále správně pracovat.

Hodil by se do domku se zahradou, s bydlením pouze uvnitř v teple, tak i do bytu, a to za předpokladu, že majitel bude mít dostatek času na procházky a vyžití venku. Míša je odblešený, odčervený, vakcinovaný, čipovaný a kastrovaný. Do adopce půjde po dohodě s jeho dočasnou tetou po předchozí návštěvě, po podpisu adopční smlouvy, předkontrole v novém domově a po úhradě adopčního poplatku. Nachází se v Praze. Informace o vás a vašich podmínkách pro Míšu pište prosím na mail: dipu@seznam.cz nebo tel - 602 259 705.

Míša má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Bez nových prostor skončíme, zoufá si odchytová služba

Žolíkovi zemřela milující panička a její pozůstalí jej dva roky zanedbávali. Dnes čeká Žolík na svou novou rodinu.

Miloučká Missi - její čas plyne rychle, stihneme to?

Simonka přišla již 4x o svůj domov. Pomozme jí najít novou rodinu, která ji bude milovat již napořád!

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...