Urgentní případy

obrázek

Super sporťák Jerry vás vytáhne s kondicí až na vrchol! Hledá se aktivní rodinka, které chybí akční psí parťák.

26.9.2022 Pes nejvěrnější přítel, z.s.
Jerryho si jako štěňátko módního plemene pořídil pán s přítelkyní. Jak už to ale někdy bývá, vztah se rozpadl a pán zůstal na Jerryho sám. Dlouhá pracovní doba, páníčkův zdravotní hendikep, nedostatečná znalost povahy a potřeb border kolií a jejich kříženců, k tomu některé rady rádoby cvičitelů psů a na průšvih bylo zaděláno.

obrázek

Adoptovat vycvičeného psa? Ano, i to je možné!

8.9.2022 Psí klikaři
U Psích klikařů připravují pejsky na adopci profesionální trenéři a každý tak od nich odchází s důkladnou průpravou pro nový život.

obrázek

Černý smolař Tobík vyhlíží nový domov.

31.8.2022 Dočasky De De z.s.
Jmenuji se Tobík a jsem typický vesnický voříšek. První rok svého života jsem strávil na řetězu u boudy, abych neutíkal. U svého druhého páníčka jsem poznal teplý pelíšek v domečku se zahrádkou, spoustu volnosti a žil jsem spíše bohémským životem. Páníček ale navždy odešel z tohoto světa a já zůstal zase sám na zahradě.

obrázek

Davídek je psí anděl, který hledá svého člověka

10.8.2022 Dočasky De De z.s.
Jmenuji se Davídek a jsem maličkatý krysaříček s velmi milou a pohodovou povahou. Jestli něco rád dělám, tak je to mazlení a jestli je někdo, koho fakt potřebuju u sebe, tak je to milující panička, která mi bude stále na blízku.

obrázek

Aldebaran - hvězdné štěňátko hledá domov

15.7.2022 Útulek Tábor
Aldebaran je nejjasnější hvězda souhvězdí býka, souhvězdí, ve kterém se se vší pravděpodobností narodil náš nejmenší psí obyvatel útulku.

obrázek

Gerta hledá aktivní rodinku, které bude moci darovat své milující srdce

8.6.2022 Dočasky De De z.s.
Hledám bezva akční rodinu, prima majitele s domem a zahradou. Nezkazím žádnou zábavu a věřte, že pohodovější a veselejší holku najdete jen stěží!

obrázek

Bubáček je anděl v psím kožíšku a hledá si svoje Doma

26.5.2022 Dočasky De De z.s.
Mé jméno je Bubáček a jsem nejroztomilejší zvířátko na světě, tedy přesněji řečeno malý čivaví kluk. Dříve jsem bydlel na dvorečku se psími kamarády, teď čekám na novou rodinu u hodné tety. Když jsem přijel, byl jsem k smrti vyděšený bojínek.

obrázek

Žeryk hledá domov, kde se už nikdy nebude muset ničeho bát

13.5.2022 Dočasky De De z.s.
Můj příběh je trochu zahalený rouškou tajemství, ale z nejhoršího jsem se už dostal. Našli mě na ulici v Ústí nad Labem, odkud jsem se dostal do útulku. Pak moje cesta pokračovala domů, než se můj život zase obrátil naruby.

obrázek

Akimek hledá aktivní rodinu, ideálně se psí společnicí. Zn. kopa radosti a zábavy zaručena!

28.4.2022 Dočasky De De z.s.
Jmenuji se Akim a je mi 1,5 roku, jsem kříženec labradora, ale mnohem menší a drobnější. A hlavně! mám to největší srdce, jaké si dovedete představit.

obrázek

Romeo a Ťapka – spojuje je akutní adopce. Útulek Tábor nyní naléhavě hledá nové domovy pro své svěřence.

8.4.2022 Útulek Tábor
Některé věci potřebují svůj čas. Někdy stačí jen počkat, pejska naučit pár triků navíc a dokonalý domov se zanedlouho najde. Jenže co dělat, když čas je proti nám? Když nemůžeme čekat. Když nám jde o čas.

obrázek

Úžasná společnice a parťačka Tequila hledá domov

1.4.2022 Dočasky De De z.s.
Jmenuji se Tequila a jsem pořádnej kus ženský. Jako štěně jsem se narodila mamince ovčandě, kterou si z útulku adoptovala hodná paní, aniž by kdokoli tušil, že novým páníčkům doma porodí několik roztomilých kuliček. Jako miminka jsme našly domovy velmi rychle, ovšem já si vytáhla Černýho Petra a bohužel ted hledám domov znovu...

obrázek

Bailey, pejsek za odměnu

17.3.2022 Dočasky De De z.s.
Moje panička se dostala do životních nesnází a už se o mě a mou psí sestru nemohla dál starat, tak mě teta odvezla k mým dočasným páníčkům do Prahy, kde teď čekám na novou rodinku.

obrázek

Úžasný mazel a společník Puči hledá domov

24.2.2022 Pes nejvěrnější přítel, z.s.
Puči je krásný čtyřletý fešák, kterého si osvojili z útulku starší lidé. Jejich záměrem bylo, aby dělal společnost jejich staršímu pejskovi. Bohužel pejsek zemřel a Puči se v ten moment stal nechtěným.

obrázek

Shaun - sportovec, který hledá nový domov

14.2.2022 Útulek Tábor
Shaun je mladý, odhadem pětiletý, kastrovaný kříženec ovčáckého typu. Je to kopice energie a touhy pracovat, něco dělat, cokoliv: jít na procházku, trénovat povely, jít běhat, na cvičák, aportovat míčky ..

obrázek

Tazz - veliký dobrák tělem i duší hledá nový domov

5.2.2022 Pes nejvěrnější přítel, z.s.
Jmenuji se Tazz a moje dočasná teta tvrdí, že jsem moc hodný, ale umím být taky pěkný třeštiprdlo, já si totiž strašně rád hraju. Miluju úplně všechny svoje psí kámoše a kámošky, kočky a vlastně všechna zvířátka. Všechna, která máme doma a i ty, která potkáme na prochajdě.

obrázek

Brixík měl nelehký start do života. Nyní čeká na pána, který hledá pana Psa!

21.1.2022 Dočasky De De z.s.
Řeknu vám, že můj start do života nebyl vůbec jednoduchej a šťastnej. Moje jméno je Brixík a teď jsou mi 3 měsíce. Bude ze mě určitě pěknej, statnej ovčák, měl jsem kliku, že jsem se dostal k tetě, protože jsem byl v pěkným maléru.

obrázek

Lumpíkovi zemřel páníček, najde novou spřízněnou duši?

5.1.2022 Dočasky De De z.s.
S Novým rokem bych si přál i novou rodinku a tak bych se vám rád představil. Jmenuji se Lumpík a je mi 10 let. Jsem menší voříšek. Teta mi říká soukromě "Špickorgi". Jsem úžasný parťák plný života, pro kterého je věk pouze číslo, které není podstatné.

obrázek

Smolař Jack znovu hledá domov

13.12.2021 Pes nejvěrnější přítel, z.s.
Jack je úžasný pes, který neměl dobrý start do života, ale díky spolku Pes nejvěrnější přítel, z.s. se mu zablýsklo na lepší časy a našel milujícího páníčka. Bohužel po více jak třech letech oboustranného spokojeného soužití osud postavil majitel Jacka do životní situace, kdy se musí kluci rozloučit a tak Jack opět hledá domov.

obrázek

Hledáte aktivního, věrného psího parťáka pro život? Možná čeká Dexter právě na Vás!

5.12.2021 Dočasky De De z.s.
Jmenuju se Dexter, ale tety mi říkají Dexi, nebo Dexíku. Jsou mi 3 roky a donedávna jsem bydlel na dost děsným místě. Svitla mi teď ale naděje na lepší život a tak si to náležitě užívám.

obrázek

Dasty, psí pracant, který čeká na svoje Doma

22.11.2021 Animal Rescue CB
Dasty není úplně jednoduchý pejsek, ale zkušenější člověk, který hledá aktivního parťáka a bude s ním pracovat v něm získá oddaného snaživce s velikým nasazením.

1-20/163 stránka: 1 [ ]