Urgentní případy

obrázek

Chcete adoptovat lásku na celý psí život? Brita je ta pravá!

25.9.2023 Dočasky De De z.s.
Ráda bych měla svého člověka nebo milou rodinu jen pro sebe. Jsem velmi hodná, milá fenka, velký dobrák a mazel, svého člověka zbožňuju a jistě nenajdete pod sluncem oddanější a věrnější parťačku. Moc ráda chodím ven a dokážu i solidně ohlídat zahradu.

obrázek

Dan už nechce žít sám ve svém tichém světě, chybí mu rodina!

13.9.2023 Dočasky De De z.s.
Moji milí budoucí páníčci, rád bych vás poznal co nejdříve. Ten okamžik, kdy vás konečně spatřím, si představuju celý svůj dosavadní štěněcí život a když už jsem měl tu kliku a mohl opustit své nedobrovolné vězení, věřím, že si brzy budu moci užívat lásku své pravé a hlavně trvalé rodiny!

obrázek

Hledá se aktivní rodinka, které chybí parťačka! Britney hledá nový domov.

22.8.2023 Dočasky De De z.s.
Jmenuji se Britney a kromě toho, že jsem velká fešanda, moc hodná a společenská štěněcí princezna, mám také typicky teriéří štěněcí povahu, takže jsem hodně aktivní, hravá a veselá holka, kterou si každý zamiluje.

obrázek

Dokonalý společník Faust hledá novou rodinu

1.8.2023 Dočasky De De z.s.
Jmenuji se Faust a nyní jsem u své dočasné tety, která by si pro mě přála prima milující rodinku. Jsem asi šestiletý klučík, větší kříženec jezevčíka a jsem prý skvělý bezproblémový pejsek, který jednou bude své rodince dělat velkou radost.

obrázek

Brawn dostal druhou šanci na život. Ke štěstí už mu chybí jen domov.

12.7.2023 Pes nejvěrnější přítel, z.s.
Když jsem byl ještě malá chlupatá kulička, pořídil si mě pán, který moc dobře věděl, jaké budou mé schopnosti, až vyrostu. Dokonalý hlídač a ochránce lidí, které budu znát a které budu mít za své, dokonale mu ochráním dům, že nebude muset ani zamykat.

obrázek

Jurášek se podruhé narodil. Najde novou milující rodinu?

29.6.2023 Dočasky De De z.s.
Můj příběh je jen těžko uvěřitelný, stejně jako ten fakt, že jsem přežil a stojím tu živ a zdráv. Jmenuji se Juráš, ale tety mi říkají Jurášek, bude mi kolem dvou let a na začátku tohoto příběhu jsem kdesi daleko, jako toulavý mladý kluk, stál tváří v tvář divokému praseti a tady někde jsem se vlastně podruhé narodil.

obrázek

Brix hledá svou novou rodinu tentokrát už napořád!

1.6.2023 Dočasky De De z.s.
Když jsem byl maličké roztomilé žíhané štěňátko, rozplývali se nade mnou všichni človíčkové. Tenkrát se na mě stála fronta, no a teď je mi 7 let, mám 23 kilo a marně hledám ty pravé lidi jen pro mě...

obrázek

Slepý Stevie hledá svou novou milující - "vodící" rodinu

15.5.2023 Dočasky De De z.s.
Před dvěma lety mě odchytili daleko v Jeseníkách, nikdo mě nehledal a nikomu jsem nechyběl. Zavřeli mě do záchytných kotců, kde jsem 2 roky čekal na zázrak, na novou šanci a nový skvělý domov, po kterém stále tolik toužím...

obrázek

Lafy - veselý smíšek a netypicky hodný russel

21.4.2023 Útulek Tábor
Představuje se Vám Gilbert du Motier, markýz de La Fayette. Když nemáme čas na tituly, říkáme mu prostě Lafy. Je to francouzský osvícenský šlechtic, voják, generál a psí hrdina. Jako přesvědčený demokrat bojuje za nezávislost a svobodu.

obrázek

Dvacet jedna dog v maringotce – příběh nekončí

9.3.2023 Útulek Tábor
Příběh 21 dog, které živořily v maringotce, otřásl psím světem. Hodně se o nich psalo, všichni se zajímali. Jak to ale vlastně celé dopadlo? Protože odebrání psů není konec, je to nový začátek.

obrázek

Don, pes, který měl být uspán aneb řešení nechtěných psích dědictví euthanasii

10.2.2023 Psí senioři v nouzi, z.s.
Náš spolek Psí senioři v nouzi pomáhá starým psům, které k nám do dočasné péče přijímáme z útulků nebo od majitelů. Od majitelů přijímáme psy většinou z důvodu, že se stali tzv. „nechtěným dědictvím“ = majitel zemřel a pozůstalí psa nechtějí...

obrázek

Dvacka pro útulky aneb útulky nezvládají

20.12.2022 Nadační fond Psí Naděje
V době neradostného covidu jsme všichni měli velkou radost z poloprázdných útulků. Jasně, home office je super příležitost sžít se s novým parťákem

obrázek

Rudánek hledá hodnou smečku, jak lidskou, tak psí

24.10.2022 Dočasky De De z.s.
Jmenuji se Rudánek, jsou mi 2 roky a celý svůj život od štěněte až do příchodu k tetě jsem žil na dvoře a bydlel v boudičce. Nepoznal jsem nikdy nic jiného, žádné lidi, vodítko, město, auta, vůbec nic. Neznal jsem ani mazlení a lásku, jen jsem si běhal po zahrádce a prostě byl.

obrázek

Cipísek je připraven být tím nejlepším psím společníkem!

14.10.2022 Dočasky De De z.s.
Moje jméno je Čip, ale tety mi říkají Cipísek. Měl jsem svoji paničku, ale dohnalo ji stáří a nemoc a já, na svoje stará kolínka, jsem zůstal sám...

obrázek

Super sporťák Jerry vás vytáhne s kondicí až na vrchol! Hledá se aktivní rodinka, které chybí akční psí parťák.

26.9.2022 Pes nejvěrnější přítel, z.s.
Jerryho si jako štěňátko módního plemene pořídil pán s přítelkyní. Jak už to ale někdy bývá, vztah se rozpadl a pán zůstal na Jerryho sám. Dlouhá pracovní doba, páníčkův zdravotní hendikep, nedostatečná znalost povahy a potřeb border kolií a jejich kříženců, k tomu některé rady rádoby cvičitelů psů a na průšvih bylo zaděláno.

obrázek

Adoptovat vycvičeného psa? Ano, i to je možné!

8.9.2022 Psí klikaři
U Psích klikařů připravují pejsky na adopci profesionální trenéři a každý tak od nich odchází s důkladnou průpravou pro nový život.

obrázek

Černý smolař Tobík vyhlíží nový domov.

31.8.2022 Dočasky De De z.s.
Jmenuji se Tobík a jsem typický vesnický voříšek. První rok svého života jsem strávil na řetězu u boudy, abych neutíkal. U svého druhého páníčka jsem poznal teplý pelíšek v domečku se zahrádkou, spoustu volnosti a žil jsem spíše bohémským životem. Páníček ale navždy odešel z tohoto světa a já zůstal zase sám na zahradě.

obrázek

Davídek je psí anděl, který hledá svého člověka

10.8.2022 Dočasky De De z.s.
Jmenuji se Davídek a jsem maličkatý krysaříček s velmi milou a pohodovou povahou. Jestli něco rád dělám, tak je to mazlení a jestli je někdo, koho fakt potřebuju u sebe, tak je to milující panička, která mi bude stále na blízku.

obrázek

Aldebaran - hvězdné štěňátko hledá domov

15.7.2022 Útulek Tábor
Aldebaran je nejjasnější hvězda souhvězdí býka, souhvězdí, ve kterém se se vší pravděpodobností narodil náš nejmenší psí obyvatel útulku.

obrázek

Gerta hledá aktivní rodinku, které bude moci darovat své milující srdce

8.6.2022 Dočasky De De z.s.
Hledám bezva akční rodinu, prima majitele s domem a zahradou. Nezkazím žádnou zábavu a věřte, že pohodovější a veselejší holku najdete jen stěží!

1-20/177 stránka: 1 [ ]