Urgentní případy

obrázek

Něco na té Marry je - nechybí jedna úžasná psí duše doma právě Vám?

1.2.2017 Dočasky De De z.s.
Příběh naší Márinky je smutný a stále nemá svůj happyend, avšak stále doufáme, že její osobnost a krása chytí někoho za srdce a že brzy i tahle kouzelná, lidi milující holčička, najde svoje Doma, své vysněné páníčky a natrvalo klid a štěstí.

obrázek

Jsem opravdový bulda, opravdový pan Božský!

18.1.2017 Michaela Nezbedová, Klára Koželuhová
Božan je pes, který z důvodu nestabilního zázemí nepoznal, co je to vlastně opravdový a vřelý domov. Putoval od jednoho majitele k druhému a nejspíše si rostl jako dříví v lese. Nikdo mu nedal to, co pes, který má v sobě tolik z bulteriéra, potřebuje – lidskou blízkost.

obrázek

Lojzík aneb jak z hromádky neštěstí se stal výborný psí společník, stále však bez domova

10.1.2017 Útulek Jimlín
Lojzík je bohužel pejskem, který si zažil peklo ve svém psím životě. Lidská ruka na něj byla velmi hrubá a nemilosrdná. Hladovění, bití a týrání bylo denním utrpením tohoto psího kluka.

obrázek

Felix čeká na splnění svého snu

13.12.2016 Ivana Bůbalová
Felixův příběh se začal psát přibližně před dvanácti lety. Co ale bylo na začátku, to už dnes nikdo neví. Sám Felix, hrdina našeho příběhu, si pamatuje už jen řetěz u boudy. Okolní svět, který nikdy nepoznal a mohl o něm jen snít, mu byl hodně vzdálený.

obrázek

Útulek Jimlín volá SOS!

7.12.2016 PesWeb
Pokud uvažujete o pořízení psího kamaráda nebo již nějakého hledáte a zatím jste tu svoji spřízněnou duši nenašli, právě pro Vás je připravena přehlídka chlupatých adeptů na ideálního společníka z útulku pro opuštěná zvířata v Jimlíně ;)

obrázek

Sbírka na ochrnutého Jamese

1.12.2016
Vyhlašujeme sbírku pro částečně ochrnutého Jamese. K dispozici je náš transparentní účet 2800485041/2010 a variabilní symbol 140034.

obrázek

Kolda je sympaťák s vřelým srdcem které nemá komu dát

29.11.2016 Útulek Jimlín
Kolda je velmi učenlivý a chytrý pes, odhadem 5 let starý. Zvládá základní povely, které mu jdou velmi dobře. Rád naslouchá a rád se i přiučí dalším novým věcem. Je to velmi oddaný pes, který očima sleduje svého „pána“ a těší se z každého osobního kontaktu v útulku.

obrázek

O chrochtavém Dredíkovi - pravdivá pohádka bez konce

21.11.2016
Můj život začal asi před 8 lety. Narodil jsem se mamince Adélce, tatínka jsem nikdy neviděl, ale měl jsem tři brášky a dvě sestřičky. S maminkou se nám žilo moc hezky. Jednoho dne nás náš pán naložil do krabice a postupně rozvozil po okolních vesnicích a tak začal můj život s babičkou Marií.

obrázek

Roman touží po domově a čeká na něj v Naději pro čtyři packy. Dáte mu šanci?

31.10.2016 Bc. Natálie Jägrová
Roman je pes s velkým srdcem. Jeho život nebyl příliš šťastný, jednoho dne Romana jeho majitel přivázal u pouliční lampy. Takto se dostal do útulku, kde ho nikdo nehledal. V útulku byl naštvaný na celý svět. Postupem času se z Romana začal klubat pes „úžasňák“, který miluje lidskou společnost, procházky, házení míčku a mazlení.

obrázek

Bábuška na hraně mezi nadějí a zapomněním

2.8.2016 PesWeb
Jak tenká je hranice mezi nadějí a štěstím? Někdy zcela průhledná a tenká, ani si nevšimneme, že ji překonáme. Někdy bývá široká tak, že nedohlédneme na druhý konec. Někdy už ztrácíme naději ve štěstí. O to více, když nám je štěstí nadosah, chvíli ho držíme a pak ho ztratíme. Stejně tak, jako Bábuška z Centra pro zvířata v nouzi při ZOO Liberec – Archy.

obrázek

Rex po letech na řetězu hledá nový domov

26.5.2016 David Žák
Rex patřil k domovu pro lidi s mentálním postižením jedné sociální organizace, kterou nebudu jmenovat. Vedoucí tohoto zařízení ho do domova přivedla, když byl malé štěně. Do jednoho roku života žil s obyvateli domova uvnitř budovy, měl přístup do pokojů a žil v těsném kontaktu s lidmi. V jednom roce života byl přemístěn ven k boudě, na řetěz, před budovu zařízení.

obrázek

Sbírka na Sheilu se dvěma starými zlomeninami

22.4.2016
V rámci dlouhodobé sbírky pro Tety v akci, vyhlašujeme sbírku na Sheilu z množírny se dvěma starými zlomeninami. VS 140001, do poznámky prosím napište Sheila. Všem, kteří pomohou, moc děkujeme.

obrázek

Pajda - bojovník o šanci na nový domov

24.3.2016 Útulek Lesan Kralupy nad Vltavou
Už první setkání s ním bylo velmi dojemné. Po příjezdu na útulek nás čekalo v policejním kotci překvapení. Na podlážce se choulilo cosi chlupatého a už z dálky bylo vidět, že je to uzlíček kostí se smutným kukučem.

obrázek

Matty alias Matýsek

28.8.2015 Bull azyl Čáslav
Jsem takový psí běženec, odchytli mě u hranic s Rakouskem začátkem letošního roku, kde jsem se toulal a živil, jak se dalo nebo spíš co les a popelnice dali. Nebudu Vám radši ani říkat, jak jsem na tom byl, když jsem skončil v kotci.

obrázek

Do 6.8.2015 musí najít nové domovy

3.8.2015 Dětmarovice
Hledáme do 6.8.2015 pro tyto pejsky nové domovy, pak se bohužel musí stěhovat do jiného útulku.

obrázek

Mistr Joda neboli maličký Spikee čeká na vaši pomoc

22.7.2015 Nikol Schneiderová
Představte si rozbořený dům bez záchodu, sprchy, s rozbořenou omítkou, s jedním lidským obyvatelem, kterého vůbec nezajímá osud jeho vlastních psů. Tak se jednoho dne narodil i Spikee, štěňátko, které nebylo pro svého majitele nijak důležité až to došlo do bodu, kdy ho nechal s vykloubenou nohou bez pomoci.

obrázek

Ochrnutý Dorian bojuje o život

7.8.2014 Natálie Jägrová
Dorian se právě zotavuje z náročné operace. Výsledek nejistý, ale Dorian je bojovník. Podpořte příspěvkem jeho náročnou a nákladnou operaci, dejte opuštěnému pejskovi druhou šanci ...

obrázek

Záchrana v hodině dvanácté

12.6.2014 Rafael o.p.s.
Fenečku Border kolie - 8kg a fenečku Rotweilera - 15kg by čekala smrt hladem. Nyní se zotavují v péči Rafael o.p.s.

obrázek

Jsem slepý a hledám domov. Zn. Vidím srdcem

11.1.2014 Michal Kindl
Optimistický, usměvavý, krásný, úžasný, hravý, slepý, přátelský okamžitě ke všem lidem, které pozná, povahově naprosto vyjímečný a jedinečný pes, fantasticky adaptabilní. Chce svoji super nejúžasnější rodinu :)