Hledá se aktivní rodinka, které chybí parťačka! Britney hledá nový domov.

Publikováno: 22.8.2023
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Archiv Dočasky De De z.s.

"Jmenuji se Britney a jsem ještě mládě. Kromě toho, že jsem velká fešanda a moc hodná a společenská štěněcí princezna, mám také typicky terieří štěněcí povahu, takže jsem hodně aktivní, hravá a veselá holka, kterou si každý zamiluje. Potřebuji hodně vyžití venku. Ideálně budu mít doma psího kámoše, protože pejsky mám moc ráda a ještě raději si s nimi hraju a řádím, takže parťák je pro mě téměř jasnou podmínkou. Nevadí mi ale ani hodné, rozumné, odrostlé děti, se kterými bych se rovněž vydováděla.

Do bytu, kde bych byla přes den dlouho sama doma, se rozhodně nehodím, sama pláču a naříkám a tak bych bydlela rozhodně raději v domečku se zahrádkou nebo s páníčky, kteří mě mohou mít stále s sebou nebo pracují z domova. Ráda se s vámi seznámím a protože jsem již připravena na odjezd domů! Vaše Britney."

Britney je ještě štěně, bude jí 9 měsíců a má také přesně odpovídající povahu štěněte a teriéra. Je kouzelná a hodně kontaktní, miluje lidi, ráda se mazlí a hraje si, také se psy je nekonfliktní a hravá. Výhodou bude pro ni bydlení s dalším psím kámošem, se kterým se jistě vydovádí. Je to akční holčička, milá, mazlivá, se spoustou elánu do různých pohybových aktivit.

Doma v bytě o samotě nebude šťastná, proto hledá bydlení v domě se zahradou nebo s možností stálého kontaktu s páníčky. Potřebuje hodně lásky, vyžití venku, ale samozřejmě také i pokračovat v upevňování výchovy a pravidel.

Britney musí být venku stále na vodítku nebo stopovačce, zatím přivolání nezvládá a vzhledem k tomu, že v sobě teriéra nezapře, bude to i zdatný lovec a venku prožene vše, co běží, takže se nehodí ke kočkám a jiným drobným domácím zvířátkům. Větším rozumným dětem bude rovnocenným partákem, ale k malým batolatům nebo seniorům se zcela jistě nehodí. Hledá spolehlivé, zodpovědné a milující majitele s vhodnými podmínkami.

Britney je odblešená, čipovaná, odčervená, kompletně očkovaná a kastrovaná. Do adopce půjde po předchozí návštěvě u Kolína, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz, nebo tel: 602 259 705.

Britney má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Dokonalý společník Faust hledá novou rodinu

Brawn dostal druhou šanci na život. Ke štěstí už mu chybí jen domov.

Slepý Stevie hledá svou novou milující - "vodící" rodinu

Dino bude parťák do nepohody. Nečeká právě na Vás?

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...