BRITNEY - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Britney a představuji se vám, jako typické terieří stvoření. Jsem ještě mládě, je mi kolem 9 měsíců a jsem nohatá střapatá, fousatá holka, o váze asi 13 kilo.
Kromě toho, že jsem velká fešanda a moc hodná a společenská štěněcí princezna, mám také typicky terieří, štěněcí povahu, takže jsem hodně aktivní, hravá a veselá holka, kterou si každý zamiluje. Potřebuji hodně vyžití venku, ideálně budu mít doma psího kámoše, protože pejsky mám moc ráda a ještě raději si s nimi hraju a řádím, takže parťák je pro mě téměř jasnou podmínkou. Nevadí mi ale ani hodné, rozumné, odrostlé děti, se kterými bych se rovněž vydováděla.
Do bytu, kde bych byla přes den dlouho sama doma, se rozhodně nehodím, sama pláču a naříkám a tak bych bydlela rozhodně raději v domaečku se zahrádkou, nebo s páníčky, kteří mě mohou mít stále s sebou, nebo pracují z domova.
Ráda se s vámi seznámím a protože jsem již připravená na odjezd domů, začínám se na nás moc těšit, vaše Britney."

Britney k nám přijela ze záchytných kotců v Javorníku, kde byla jako nalezenec. Je to ještě štěně, bude jí 9 měsíců a má také přesně odpovídající povahu, štěněte a teriera. je kouzelná a hodně kontaktní, miluje lidi, ráda se mazlí a hraje si, také se psy je nekonfliktní a hravá. S výhodou bude pro ni bydlení s dalším psím kámošem, se který se jistě vydovádí.
Je to akční holčička, milá, mazlivá, se spoustou elánu do různých pohybových aktivit.
Doma v bytě o samotě, nebo šťastná, proto hledáme bydlení v domě se zahradou, nebo s možností stálého kontaktu s páníčky. Potřebuje hodně lásky, vyžití venku, ale samozřejmě také i pokračovat v upevňování výchovy a pravidel.

Britney musí být venku stále na vodítku nebo stopovačce, zatím přivolání nemá a vzhledem k tomu, že v sobě teriera nezapře, bude to i zdatný lovec a venku prožene vše, co běží, takže se nehodí ke kočkám a jiným drobným domácím zvířátkům. S většími rozumnými dětmi bude rovnocenný parták, ale k malým batolatům nebo seniorům se zcela jistě nehodí. Hledáme pro ni spolehlivé, zodpovědné a milující majitele, s vhodnými podmínkami.

Britney je odblešená, čipovaná, odčervená, kompletně očkovaná, kastrovaná. Do adopce půjde po předchozí návštěvě, u Kolína, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705 , Za fotky a spolupráci moc dekujeme
Reneta Prokel