BRENDA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

9 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 9 Icon: Střední (31-60 cm)
Pudl
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

Moje jméno je Brenda a jsem 9letá kouzelná, úžasná kříženka pudla. Před lety si mě vzali staří lidé z útulku a poslední roky díky svému stáří, žádnou péči o pejska nezvládali.
Než jsem odjela k tetě do dočasky, nechodila jsem vůbec ven, majitelé mě také omezovali v pití, abych doma nečůrala. Řeknu vám, že teď jsem zase spokojená, šťastná holka, co si užívá života plnými doušky a ráda budu dělat milou společnost hodným a laskavým lidem. Jsem veselá, aktovní a stále velmi čiperná holčička, miluju lidi a také jsem velký mazel. Moc ráda chodím na procházky a užívám si dovádění na zahradě, miluju hračky a stále si nějakou s sebou nosím. S pejsky jsem nekonfliktní, venku si jich nevšímám, doma by mi psí společnost nevadila, pokud mě nebude přehnaně otravovat. Svého páníčka si velmi rychle oblíbím a zamiluji, následuji ho na každém kroku a po jeho boku půjdu ráda až na kraj světa.
Jsem úžasná, poslušná, velmi společenská holčička, kterou si každý zamiluje, jsem moc milá, hodná a moc ráda bych našla prima rodinku, se kterou spokojeně strávím zbytek života, Vaše Brenda."

Brenda je 9 letá kříženka pudla, kterou k nám do péče předali majitelé, senioři. Brendu si pořídili z útulku, ale díky pokročilému věku a jejich zdravotnímu stavu ji dlouhodobě nevenčili. Brenda se venčila doma na hadr a aby moc nečůrala, omezovali jí pítí, bohužel delší dobu. Způsobili jí tím zdravotní potíže, která jsme již naštěstí vyřešili.

Je to velmi hodná a přátelská fenečka, miluje lidi, je poslušná, socializovaná, je vděčná za pozornost a náklonnost člověka, za každé pohlazení a kontakt. Ráda se mazlí a tulí, drbání pančky si užívá a umí se ho i prosebně dožadovat. Venku chodí hezky na vodítku, doma je klidná, vzorná, zbytečně neštěká. Se psy vychází bez problémů, venku je ignoruje, doma jí klidný psí parťák či parťačka, kteří ji nebudou otravovat, vadit nebudou, ale zároveň si bude ráda užívat lásku a pozornost svého člověka, jen pro sebe. Brenda miluje hračky, balonky a všude si je nosí s sebou a také si je dokáže důrazně ohlídat před ostatními psy. Na zahradě lítá s ostatními, má moc ráda vyžití venku, zahrádka pro ni bude s výhodou, ale zvládne bydlet i v bytě.
S ostatními psy vydrží i pár hodin bez problémů sama doma, nicméně přáli bychom jí páníčky, kteří na ni budou mít čas, budou se jí věnovat a umožní jí častější venčení.

Dlohodobé omezování pití u Brendy způsobilo počáteční problémy s močením, došlo k mírné dysfunkci ledvinných funkcí, které má již ale zcela v pořádku. Zpočátku se často počůrávala, nyní úžívá trvale lék Ovestin (který Brendě hradíme, včetně veterinární péče na klinice Ivet v Praze) Nyní již při pravidelném venčení nemá žádné potíže.

Pro Brendu hledáme milující majitele, kteří jí zahrnou láskou a péčí, hodí se do domečku se zahrádkou, i do bytu, kde bude moci častěji ven. Je to skvělá holčička s úžasnou povahou, nenáročná, přizpůsobivá a velmi kontaktní a přátelská. Váží 10 kilo.

Brenda je odblešená, odčervená, čipovaná, kastrovaná, bude očkovaná. Podmínkou adopce je podpis Adopční smlouvy, úhrada adopčního poplatku, předchozí návštěva v dočasné péči ve Vraném nad Vltavou po dohodě s Irenou na tel : 603 426 832 a předkontrola v novém domově.

Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel: 602 259 705 .