MOLLY - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

Nikdy by mě nenapadlo, že i já se zařadím mezi pejsky, kteří zůstanou jednoho dne sami. V lidech jsem se bohužel zklamala vícekrát, kdy si mě jak horký brambor mezi sebou předalo několik majitelů, abych pak jednoho dne skončila někde uvázaná a opuštěná. Všimli si mě ale hodní lidé, a tak jsem putovala do záchytných kotců, kde jsem trpělivě čekala na to, jestli mě v životě čeká ještě nějaké to štěstí. A štěstí se na mě opravdu usmálo v podobě tety a strejdy, kteří si mě díky spolku vzali do dočasky. Teď mi hledají nový trvalý a milující domov, na který již nedočkavě čekám. Jmenuji se Molly a jsem originální kříženka střední velikosti. Vzhledem k tomu, že jsem doposud nic moc hezkého nepoznala, tak nyní objevuju svět naplno a jsem radostí bez sebe z každičké maličkosti. Vše mě moc zajímá a celý den všem rozdávám svůj úsměv a dobrou náladu. Tetu a strejdu jsem si po pár dnech moc oblíbila a krásně jsem do lidské i psí smečky zapadla. Miluju další pejsky, se kterými ráda dovádím, takže za hodného a podobně akčního parťáka bych se doma jistě nezlobila. Jsem velice učenlivá a potřebuju aktivní páníčky, kteří mě budou postupem času správně usměrňovat, protože jsem někdy jak pytel blech plný nadšení a odhodlání skočit do všeho po hlavě. Doháním vše, co jsem zameškala a k úplnému štěstí mi chybí už jen stejně tak naladěná rodinka jako jsem já. Těším se na vás, vaše Molly.“

Molly je mladá maximálně roční kříženka, která vystřídala již několik nesprávných majitelů, dokonce si nějakou chvíli pobyla v záchytném kotci než se dostala do dočasné péče k nám. Od začátku je to velice milá a srdečná fenečka, která jakmile nabyde důvěry u svých lidí, oddaně je následuje na každém kroku a vrhá se s nimi do jakékoli aktivity. Je velice energická a aktivní a určitě by se hodila k aktivnější rodině, která ráda pořádá výlety a Molly by jim tak mohla být skvělou parťačkou. Doma se naučila běžnému režimu, již ovládá i hygienu a každým dnem dělá velké pokroky, co se poslušnosti týče. I přesto potřebuje zkušenější pány, kteří ji i nadále povedou tím správným směrem a dokáží správně korigovat její temperament.

Hodila by se k dalšímu pejskovi, na kterého je ostatně již zvyklá v dočasné péči. Jak se chová o samotě nemáme zatím zcela vyzkoušeno, určitě bude potřeba postupně navykat, ale se psím kamarádem si jistě brzy zvykne, že se páníček vždy vrátí.

Hodila by se do domku se zahradou, s bydlením pouze uvnitř v teple, ale mohla by i do bytu, a to za předpokladu, že majitel bude mít dostatek času na procházky.

Hledáme milujícího člověka, který Molly už nikdy neopustí. Potřebuje domov, kde bude považována za právoplatného člena a bude zahrnuta láskou, kterou si bezpochyby zaslouží.

Molly váží cca 20 kg, je odblešená, odčervená, vakcinovaná, čipovaná a kastrovaná.

Do adopce půjde po dohodě s jejími dočaskáři po předchozí návštěvě, po podpisu adopční smlouvy, předkontrole v novém domově a po úhradě adopčního poplatku. Nachází se v Praze.

Informace o o vás a vašich podmínkách pro Molly pište prosím na mail: dipu@seznam.cz nebo tel - 602 259 705