RONY

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Bígl
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Jmenuji se Rony a jsem asi 8 letý bíglí chlapeček. Svoje jméno jsem dostal až u tety v dočasce, protože jsem zřejmě nikdy žádné neměl a také jsem nikdy nepoznal pravý milující domov.
Přijel jsem z nehezkého místa, kde jsem se neměl dobře, nepoznal jsem nikdy lásku člověka ani měkký pohodlný pelíšek. Navzdory všemu jsem nejhodnější kluk pod sluncem, s milou, nekonfliktní a submisivní povahou. Zpočátku jsem byl velmi bázlivý a všeho jsem se lekal, hezky jsem si ale zvykl na bydlení doma, na gauč a především na blízkost svého člověka. Jsem stále velmi aktivní, miluju procházky a dlouhé výlety, venku me všechno zajímá a jako správný bígl, s čumákem u země, všechno podrobně očuchávám a zkoumám.
Piluju ještě hygienu i správnou socializaci, ale s laskavými a vlídnými páníčky, brzy jistě všechno zvládnu. S pejsky jsem zcela nekonfliktní a byl bych moc rád doma za psí kamarádku, která by pro mě byla oporou a se kterou by pro mě bylo všechno lehčí.
Jsem velký dobrák se srdcem otevřeným pro milé, hodné páníčky, kteří mě zahrnou láskou a vlídným zacházením.
Váš Rony."

Rony je starší, asi 8 letý bíglí fešák, který k nám přijel z útulku. Jeho minulost sice neznáme, ale rozhodně zažívá spokojený psí život poprvé. Rony byl zpočátku hodně bojácný a všechno bylo pro něj nové. Všechny nové situace i změny ale od počátku přijímal velmi klidně a pokorně, nikdy nereagoval nijak negativně. Je to velmi hodný pes, s úžasnou, milou povahou, je submisivní, klidný a vděčný za každou pozornost a pohlazení. Ke všem lidem se chová hezky a oddaně, veškerou manipulaci zvládá naprosto bez sebemenších problémů, včetně ošetřování a veteriny.
K nám přijel obezní, s téměř 20 kily, nyní váží 16 kilo a je stále velmi aktivní a miluje procházky a výlety. Pohyb venku mu svědčá a užívá si čmuchání v trávě a prozkoumává vše s typicky bíglí zvědavostí. Rád se pomazlí, nechává se odevzdaně drbat za ušima i na břiše.
Se psy je nekonfltiktní, psí kamarádka doma by mu hodně prospěla, aby měl svého psího průvodce, který pro něj bude oporou a větší jistotou v novém světě.
Hračky nezná a zatím si neumí hrát, doma je hodný, pokud se unaví velkou procházkou, vydrží v pohodě i sám doma, kde odpočívá. Venku se naučil hezky na vodítku, kopíruje tempo člověka.
Ještě ho sice poleká nějaká hlučná, divoká situace nebo zvuk, ale postupně v běžném životě pěkně adaptuje. Bude mu vyhovovat klidnější prostředí, ideálně v domku se zahrádkou, s dostatečným vyžitím venku, zvládne bydlet i v bytě.
Rony je velký dobrák, který si vás získá svým dojemným pohledem, čistou, nezkaženou duší a oddanou láskou.
Bude moc rád dělat společnost milujícím páníčkům, kteří se mu budou věnovat a poskytnou mu trvalý, stabilní a láskyplný domov.
Rony je odblešený, odčervený, kastrovaný, čipovaný, očkovaný, čeká ho ošetření zoubků. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po přechozí návštěvě v dočasné péči , po dohodě s Aničkou na tel : 776 565 684 v Táboře. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel: 602 259 705 Za fotky děkujeme https://www.facebook.com/alice.a.svobodova