MÍŠA

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Míša jsem veselej rošťák s věčně vysmátým usměvem od ucha k uchu. Jsem ještě mládě, je mi 1 rok a moje předchozí majitelka nebyla úplně to pravé, takže jsem teď u tety v dočasce a rád bych dal svoje srdce konečně těm pravým, milujícím páníčkům. Jsem středně velký hezoun, vážím kolem 14 kilo, jsem ušatý fešák, kterého si každý zamiluje pro jeho skvělou a přátelskou povahu. Jsem veselý, milý a energický kluk, který se raduje ze života každým dnem a do všeho se vrhá po hlavě. V dočasce bydlím s dalšími pejsky, se kterými skvěle vycházím, rád si hraju a miluju dovádění venku, i slidmi doma.
Také jsem obrovský mazel, svoje lidi si zamiluju a s důvěrou jim oddaně dávám najevo svou věrnou lásku.
Potřebuji dostatek vyžití venku, pozornost páníčků, samozřejmě se také nadále učit správnou výchovu a dalším psí dovednosti.
Už se vás nemůžu dočkat, až se potkáme, přeskočí jiskra a vydáme se na společnou cestu plnou dobrodružství. Váš Míša.“

Míša je cca 12měsíční kříženec, kterého se vzdala původní rodina. Zpočátku smutnil pár dní, ale je to kluk statečný a šikovný, takže v dočasné péči se hezky zabydlel, naučil se již spoustu věcí a povelů. Denní režim a hygienu bez problému ovládá, venku na vodítku má ještě trochu tendence tahat, ale moc hezky se s ním pracuje, je to moc chytrý kluk a dá se krásně motivovat skrze pamlsky či hračky, věříme, že z něj bude skvělý parťák na společné výlety, či sport, které má moc rád. S většinou pejsků vyjde bez problému a za hodnou psí kamarádku by byl doma jistě moc rád. Samota se mu zatím zpočátku moc nezamlouvá, ale jakmile si osvojí režim rodiny, zvldáne i pobyt o samotě. (u nás je ale se psy) . Je to obrovský mazel, přátelský, učenilivý pejsek, pro kterého si přejeme aktivnější a zodpovědnou rodinku, která ho přijme jako právoplatného člena rodiny a bude s ním i nadále správně pracovat. Hodil by se do domku se zahradou, s bydlením pouze uvnitř v teple, tak i do bytu, a to za předpokladu, že majitel bude mít dostatek času na procházky a vyžití venku. Míša váží cca 15 kg, je odblešený, odčervený, vakcinovaný, čipovaný a kastrovaný. Do adopce půjde po dohodě s jeho dočasnou tetou po předchozí návštěvě, po podpisu adopční smlouvy, předkontrole v novém domově a po úhradě adopčního poplatku. Nachází se v Praze. Informace o vás a vašich podmínkách pro Míšu pište prosím na mail: dipu@seznam.cz nebo tel - 602 259 705