DEXÍK

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

Jmenuji se Dexík a před pár týdny se mi změnil svět. Sice teď už vím, že k lepšímu, ale zpočátku jsem si trochu posmutnil. Bude mi kolem 5 - 6 let a k tetě do dočasky jsem přijel od svých páníčků, kterým se život trochu vymkl z rukou.
Jsem střapatý fešák, menšího vzrůstu, vážím 9 kilo a teta říká, že se ze mě vyklubal úžasnej pes. První dny jsem byl trochu zaraženej, přecej domov neztrácím každý den...
Už jsem zase ten veselej a pohodovej kluk, co miluje všechny lidi, moc rád se mazlím a jsem na blízku svým páníčkům. Rychle se učím novým dovednostem a povelům, jsem moc chytrý a šikovný pejsek. Hezky chodím na vodítku, naučil jsem se cestovat a umím se slušně chovat, abych mohl své páníčky všude doprovázet.
S pejsky ani fenkami nemám žádný problém, takže by mi doma psí společnost určutě nevadila.
Hledám své nové majitele, se srdcem na dlani, kteří si mě zamilují, zahrnou mě láskou a se kterými strávím pohodový život. váš Dexík."

Dexík je asi 5 - 6 letý kluk, je to kříženec jorka a zřejmě nějakého voříška. Přijel k nám velmi akutně, kdy majitelé přišli o bydlení a Dexík musel honem pryč.
Zpočátku byl trochu zaskočený a posmutnělý, ale velmi rychle si zvykl a hezky se adaptoval na nové prostředí , s lidmi žádný problém nemá, má rád společnost a nejraději je svému člověku na blízku. Moc rád se tulí a mazlí, je to veselý, moc hodný pes, je vděčný za každé pohlazení a rád spinká v posteli se svým člověkem.
Je velmi přizpůsobivý, hezky chodí na vodítku, je socializovaný ve městě a zvládá i cestování bez problémů.
S ostatními pejsky vychází v pohodě, takže by i doma klidně uvítal společnost pohodového psího parťáka. Dexík má rád procházky, ale není to žádný extremní atlet. V minulosti měl problém s kolenním vazem, nečiní mu to žádné potíže s chůzí, ale pokud by ho do budoucna koleno zlobilo, po dohodě s naším ortopedem, bychom mu zdarma poskytli adekvátní ortopedické řešení na pražské klinice Ivet, kde již podstoupil vyšetření a RTG.
Dexík je úžasný parťák, bezproblémový kluk, který miluje lidi a je velmi společenský a přátelský, nevadily by mu ani rozumné větší děti.
Hledáme mu milující zodpovědnou rodinku, stabilní zázemí, laskavý a vlídný přístup, potřebuje páníčky, kteří ho zahrnu láskou a péčí. Hodí se k mladím páníčkům, ale klidně i ke starším aktivním lidem.

Dexík je odblešený, odčervený, očipovaný, vakcinovaný a kastrovaný. Do adopce půjde po přechozí návštěvě, předkontrole v novém domově, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, nachází se v Praze. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705
Za fotky děkujeme
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010013987875