❤ Paddy hledá domov ❤

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Paddy, pejsek, kříženec (nejspíš saluki), přibližně 4 a půl roku starý. Je očkovaný, odčervený, kastrovaný, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. Střední velikost, 19 kg.

Paddy je opravdu úžasný pes a jeho příběh je výjimečný. Původně byl zachráněn v Kataru, kde byl nalezen na ulici s obojkem zarostlým hluboko do krku a zlomenou přední nohou, která je nyní zahojená s mírnou deformitou. Dodnes se léčí z toho, co mu lidé způsobili. V Kataru měl nulovou šanci na adopci. Jedna odvážná paní s velkým srdcem a láskou ke zvířatům se rozhodla pro Paddyho zajistit letenku a poslat ho do našeho azylu a nyní tedy začíná nová kapitola jeho života!

Paddy se krásně chová k ostatním psům. Je to jeden z nejtolerantnějších a nejspolečenštějších psů, jaké jsme kdy potkali. Paddy prostě miluje všechny ostatní psy a důvěřuje jim, proto pro něj hledáme jedině takový domov, kde už na něj čeká další psí parťák. Není vhodný do městského prostředí, chce žít na venkově s velkou zahradou, kde může běhat a hrát si se svými chlupatými kamarády. Paddy si rozumí i s kočkami.

Dodnes má Paddy problémy důvěřovat lidem, ale opravdu se snaží, aby se mezi lidmi cítil lépe. Každý den vidíme pozitivní změny. U nás v azylu se mu daří. ???? S dětmi, které k nám chodí na návštěvu, je v pohodě, ale tyto děti mají se psy velké zkušenosti a umí se k nim chovat.

Paddy umí chodit na vodítku a v Kataru v dočasné péči byl také čistotný. Paddy je velmi dobře motivovatelný jídlem a moc chytrý, takže bude v nové rodině možné pokračovat v jeho dalším výcviku. Paddy hledá trpělivého a zkušeného majitele, který má zároveň už doma sebevědomého psa, který by Paddymu dodal jistotu a klid. Hledáme někoho, kdo dá Paddymu dostatek času, aby si k němu mohl najíst cestu svým tempem. Rozhodně nabízíme nejdříve dočasnou péči na zkoušku, než proběhne samotná adopce!

Pro Paddyho hledáme milující a starostlivou rodinu, která mu dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤