❤ Duke hledá domov ❤

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 3 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.Duke, pejsek, kříženec, přibližně 2 roky starý. Je očkovaný, odčervený, kastrovaný, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. Velká velikost, 32.5 kg.

Duke je přátelský obr. Všichni našeho Duka prostě milují. Je úžasný k lidem a poslední dobou už se mazlí i se staršími dětmi. Když k nám přišel, všeho se bál, ale netrvalo dlouho a začal nám věřit a zklidnil se. Duke byl zachráněn z Rumunska, kde ho v minulosti srazilo auto. Po nehodě nemohl několik měsíců chodit, ale jednoho dne jako zázrakem začal opět chodit. Vzali jsme ho k ortopedovi, který zjistil, že má zlomeninu mezi prvním a druhým obratlem, ale ta se krásně zahojila.

Duke skvěle vychází s ostatními psy, říkáme mu "táta štěňat", protože je naprosto nejlepší a nejtolerantnější pes ke štěňatům. Pro Duka by bylo ideální, kdyby se mohl přestěhovat do domova s dalším psem a velkou zahradou na venkově. Vzhledem k jeho minulému zranění z něj nikdy nebude parťák na běhání nebo turistiku, také by neměl chodit do schodů.

Duke je velmi orientovaný na lidi a chytrý. Umí chodit na vodítku, jezdit v autě a také je čistotný.

Pro Duka hledáme milující a starostlivou rodinu, která mu dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤