❤ Hyka hledá domov ❤

Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Hyka, fenka, kříženka (nejspíš saluki), 3 a půl roku stará. Je očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům, kastrovaná a čipovaná. Střední velikost, 20 kg.

Hyka je velmi věrná a milující fenka. Chvíli jí trvá, než začne důvěřovat novým lidem, ale jakmile vás pozná, bude vás všude následovat. Hyka dává přednost ženám před muži a v blízkosti dětí je plachá.

Hyka je trošku nervózní z nových situací, proto si myslíme, že by se jí nejlépe dařilo na okraji města nebo na venkově. Je středně aktivní, spíš klidná. Je také velmi submisivní a mazlivá. Umí chodit na vodítku a v dočasné péči byla čistotná.

Hyka je v pohodě s ostatními psy, jakmile je pozná a důvěřuje jim. Protože je nervózní, dává přednost pomalému seznamování. Jakmile si nějakého psa oblíbí, je velmi milá a hravá. S kočkami je v pohodě.

Před adopcí nabízíme dočasnou péči na zkoušku.

Pokud si myslíte, že je pro vás Hyka ta pravá, neváhejte nás kontaktovat!