❤ Dolly ❤ - REZERVOVANÁ

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

REZERVOVANÁ

 

 

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Dolly, fenka, drobná kříženka saluki, 1 rok stará. Je očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům, kastrovaná a čipovaná. Střední velikost, 14.5 kg.

Dolly je veselá, drzá a velmi energická fenečka. Naprosto zbožňuje lidi a miluje děti. Dolly by byla skvělým rodinným psem! Umí chodit na vodítku a je čistotná. Dolly je zvyklá žít v domě, ale když se začne nudit a nejsou k dispozici žádné žvýkací pamlsky a hračky, změní se v profesionální ničitelku nábytku. Miluje běhání, potřebuje se vydovádět a není to pes, který by mohl zůstat přes den sám 6-8 hodin a více.

Dolly je veselá, rozdováděná, ale ještě by potřebovala výcvik. Přivolání funguje pouze v případě, že Dolly ví, že držíte pamlsek. Typicky pro saluki umí být tvrdohlavá a je mistryní v ignorování. V dočasné péči spala s páníčky v posteli. Dolly chce na procházkách každého pozdravit a je velmi zklamaná, pokud se s ní někdo nechce seznámit.

Má ráda ostatní psy a umí se sžít i s kočkami. Má prostě ráda každého.

Pokud si myslíte, že je pro vás Dolly ta pravá, neváhejte nás kontaktovat!