❤ Xena hledá domov ❤

Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Xena, fenka, kříženka, 3 a půl roku stará. Je očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům, kastrovaná a čipovaná. Střední velikost, 22.5 kg.

Xena je věrná a chytrá fenka. Má spoustu lásky na rozdávání, ale dává přednost ženám a mužů se bojí. Xena je spíše pes pro jednoho člověka. Zejména v uzavřených prostorách, pokud si není jistá novým člověkem, může reagovat obranářsky. Nikdy se však neuchýlila ke kousnutí. Xena potřebuje správné vedení. Hledá zkušeného majitele, nejlépe někoho, kdo žije spíše samotářsky, nebo pár, který má dům se zahradou. Xena má spoustu energie a byla by fantastickou parťačkou na výlety. Doma je klidná a umí odpočívat. Zvládá v pohodě zůstávat sama doma a nedělá jí problém fungovat ve městě.

Jakmile Xena začne člověku důvěřovat, je z ní ten nejlepší, nejvěrnější a nejmazlivější pes na světě. Udělala by cokoli, aby potěšila svého člověka, a je nesmírně submisivní. Xena je chytrá a velmi rychle se učí. Umí chodit na vodítku a je čistotná. Také umí sedni a další povely by se naučila během chviličky.

Xena je dominantní vůči ostatním psům. Rozumí si jen s velmi submisivními psy, a protože je majetnická na své hračky a jídlo, měla by být v novém domově rozhodně psím jedináčkem.

Xena strávila téměř celý svůj dosavadní život zavřená v v kotci, izolovaná od okolního světa. Chybí jí socializace. Vzhledem k tomu, jak vypadal její dosavadní život, je obdivuhodné, kolik lásky a věrnosti je schopná svému člověku nabídnout. Jakmile někomu důvěřuje, udělá pro něj cokoli. Xena je fantastická fenka s velkým potenciálem. Nabízíme dočasnou péči na zkoušku před samotnou adopcí.

Momentálně Xenu nedoporučujeme k dětem, i když s dětmi, které navštěvují náš azyl pravidelně, vychází dobře.

Pokud si myslíte, že je pro vás Xena ta pravá, neváhejte nás kontaktovat!