❤ Paisley ❤ - REZERVOVANÁ

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.

Podrobný popis

REZERVOVANÁ

 

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Paisley, fenka, kříženka saluki, 1 rok stará. Je očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům, kastrovaná a čipovaná. Střední velikost. Je aktivní.

Paisley je chytrá a jemná psí holčička. Navzdory své velikosti je téměř tak jemná jako víla. Přijela k nám až z Kataru. Paisley je krásná kříženka saluki, která se svými dlouhými nožkami potřebuje hodně prostoru k běhání. Venku je aktivní, ale uvnitř umí odpočívat. Paisley se skvěle snáší s dospělými i dětmi. Vyžaduje kontakt s lidmi a na své oblíbence se velmi upíná. Byl by z ní skvělý rodinný pes. Paisley je také velmi fixovaná na svého nejlepšího kamaráda Tommyho, takže v případě, že by někdo uvažoval o společné adopci Paisley a Tommyho, dali bychom těmto zájemcům přednost. Paisley se v pohodě snáší se všemi psy. Je absolutně nekonfliktní a spíše pozoruje.

Paisley je čistotná a umí chodit na vodítku. Jelikož je Paisley kříženka saluki, nesmí být v kotci, musí mít trvalý přístup do domu, protože špatně snáší nízké teploty.

Pokud si myslíte, že je pro vás Paisley ta pravá, neváhejte nás kontaktovat!