❤ Tommy ❤ - REZERVOVANÝ

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.

Podrobný popis

REZERVOVANÝ

 

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Tommy, pejsek, kříženec saluki, 1 rok starý. Je očkovaný, odčervený, kastrovaný, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. Střední velikost. Je velmi aktivní.

Tommy je úžasný, chytrý a milý psí kluk. Přijel k nám až z Kataru. Tommy je krásný kříženec saluki, který se svýma dlouhýma nohama potřebuje hodně prostoru na běhání. Venku je aktivní, ale uvnitř umí odpočívat. Tommy miluje dospělé a naprosto fantasticky vychází s dětmi. Velmi se upíná na své oblíbené lidi a rád by s nimi byl co nejvíce. S ostatními psy vychází velmi dobře.

Tommy je čistotný a umí chodit na vodítku. Upozorňujeme, že Tommy je ještě puberťák a zkouší hranice, takže potřebuje základní výchovu. Jelikož je Tommy kříženec saluki, nemůže být venkovním psem na zahradě, potřebuje mít trvalý přístup do domu, protože saluki špatně snáší nízké teploty.

Ke kočkám ho raději nedoporučujeme.

Celkově je Tommy úžasný pes, který by byl super parťákem do rodiny i na výlety nebo běhání. Pokud je pro vás tím pravým, neváhejte nás kontaktovat!


Tommy k nám přišel až se svou nejlepší kamarádkou Paisley, takže v případě, že by je někdo chtěl adoptovat společně, dáme mu přednost při výběru nové rodiny.