❤ Moo hledá domov ❤

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Vipet
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Moo, pejsek, kříženec (nejspíš vipeta), 11 měsíců starý. Je očkovaný, odčervený, kastrovaný, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. Střední velikost, 17 kg.

Moo je úžasný, citlivý a přítulný psí kluk. Moo zatím neviděl mnoho z okolního světa a musí se ještě učit, ale je velmi chytrý a učí se rychle. Umí chodit na vodítku a v dočasné péči byl čistotný. Má rád lidi, rád se mazlí a je velmi vděčný za pozornost. Miluje děti, které k nám pravidelně chodí na návštěvu, ale myslíme si, že by se necítil dobře mezi batolaty a miminky, bylo by lepší kdyby šel do rodiny ke starším dětem. Moo se na svého člověka velmi upíná, takže si nemyslíme, že by mu dělalo dobře, kdyby zůstával dlouho doma sám. Je to milý a něžný pes, je oddaný svému člověku a bude skvělým společníkem.

Moo si rád hraje s ostatními psy, jakmile je pozná a důvěřuje jim. S novými psy se raději seznamuje pomalu. S kočkami se kamarádí.

Moo by mohl jít i do města, pokud by byl ve zkušených rukou. U veterináře je hodný a zvykl si i na auto.

Pokud si myslíte, že je pro vás Moo ten pravý, neváhejte nás kontaktovat!