Gině se zhroutil celý svět, přišla o vše, co milovala. Najde se její nový lidský středobod vesmíru?

Publikováno: 22.12.2023
Autor: Šarpej v nouzi, z.s.
Foto: Archiv Šarpej v nouzi, z.s.

Každý tvor potřebuje ke šťastnému žití jakousi pomyslnou kotvu, lásku a bezpečí. Lidé tomu říkají domov. Gina domov měla. Dokud ovšem byla zdravá. Při prvním problému (léčitelná infekce) se jí panička vzdala. Nic nechtěla řešit a "elegantně" se problému s "těžkým srdcem" vzdala.

Gina se jen nechápavě a smutně dívala, jak její člověk, její rodina odchází. Bez slova rozloučení, bez lítosti, bez jediné slzy.... byl to celý její svět. Nic jiného neměla a nic jiného nepotřebovala. První dny se jí chtělo steskem zemřít. Pořád čekala, kdy si pro ni panička přijde. Její život byl vzhůru nohama, byla v cizím prostředí, s cizími lidmi. Opuštěná, zrazená, zoufalá....

Tohle by se psům stávat nemělo. Psi se neopouští. Pes je rodina a mnohdy jediný přítel, kterého člověk má. Ten nejvěrnější, nejspolehlivější a nejhodnější. V jeho hebkém kožíšku je skryto mnoho našich slz i slov. Pes je naše vrba. Jeho přítomnost je uklidňující a s ním jsme v bezpečí. Ublíží nám jen jednou.....když nadobro odejde.

Každý z nich si zaslouží důstojný a krásný život. A taky poděkování za to, že s námi strávil svůj čas.

Gina je 8 letá šarpejka, která hledá nový domov, novou rodinu a stabilní, milující prostředí. Doma je velmi hodná a její oblíbenou činností je hají na gauči. Miluje lidi a ke svému životu je potřebuje. Je to mazel všech mazlů a je naprosto nenáročná. Kdysi žila v jedné domácnosti s dalším psem. Soužití bylo bez problémů. Nyní se ale "staví na zadní" a venku na ostatní psíky trochu "vrká". Vypadá to, že spíše ze strachu.

Hledáme proto rodinku, kde bude středobodem vesmíru a kde se jí budou věnovat. Určitě si dá časem vysvětlit, že není třeba se bát. Že i sousedovic Punťa může být fajn kámoš. Ideální domov by byl v domku se zahradou, bydlením uvnitř a přístupem ven, ale ani byt Gině nevadí, ráda na vás počká než přijdete z práce.

Gina je čipovaná, očkovaná a konečně zdravá. Antibiotická léčba zabrala a úžasná Gina je připravena na nové výzvy. Vážení budoucí páníčci..... pokud je Gina vaše láska na první pohled, máte dveře i srdce dokořán, dobrou vůli, hromadu trpělivosti a odhodlání dát téhle zmuchlané holce domov, směle do toho. Kdy jindy konat dobré skutky, když ne teď!

Kontaktujte spolek Šarpej v nouzi z.s.. tel: 604 252 399 nebo mailem: sarpejvnouzi@seznam.cz

Gina má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Sára přišla o milující paničku, najde novou rodinu?

Richie míval milující domov, bohužel čas je neúprosný. Najde ještě novou rodinu?

Chcete adoptovat lásku na celý psí život? Brita je ta pravá!

Brawn dostal druhou šanci na život. Ke štěstí už mu chybí jen domov.

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...