Chcete adoptovat lásku na celý psí život? Brita je ta pravá!

Publikováno: 25.9.2023
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Archiv Dočasky De De z.s.

"Jmenuji se Brita a jak vidíte, jsem překrásná ovčácká holka, prostě kus ženský. Je mi 8 let, takže už nejsem žádná splašená slečinka, ale správná, božská, vyrovnaná dáma, která nejvíc na světě miluje lidi. Ucho sem, ucho tam, svým podmanivým pohledem vás zcela odzbrojím a jistě si mě zamilujete, jako moje teta.

Jsem velmi hodná, milá fenka, velký dobrák a mazel, svého člověka zbožňuju a jistě nenajdete pod sluncem oddanější a věrnější parťačku. Moc ráda chodím ven a dokážu i solidně ohlídat zahradu. Bydlím ale zásadně doma a lenošení na gauči mi není cizí.

Ráda bych měla svého člověka nebo milou rodinu jen pro sebe. Zvládla bych i většího pohodového a vyrovnaného psího kámoše, ale psí holky spíš v lásce nemám. Pokud máte dům a zahradu, velké prázdné srdce a toužíte po psí holce, která vás zahrne láskou, neváhejte se na mě přijet podívat! Vaše Brita."

Brita je asi 8 letá fenka německého ovčáka většího vzrůstu, která byla zachráněna ze zahrady, kde žila bez péče ještě s dalším velkým psem. Přijela obézní, protože měla málo pohybu. V dočasné péči si užívá dostatek vyžití venku, běhá, dovádí a je moc spokojená a nadšená z nového prostředí. Je to úžasná, hodná a dobrosrdečná holka, miluje lidi a je ke všem přátelská, společenská a kontaktní. Svého člověka bude bezmezně ctít a respektovat, po jeho boku bude nespokojenější a nejšťastnější parťačka pod sluncem.

Zvládá veškerou manipulaci, přijela se zánětem ucha (v minulosti měla neřešený Othematom) takže pravidelně absolvovala výplachy, čištění, což muselo být velmi bolestivé, ale přesto všechno moc hezky vydržela. Díky tomu má jeden ušní boltec deformovaný, ale již je zcela zhojená.

Údajně byla zvyklá na slepice, ale k ostatním zvířatům ji nelze úplně dopouručit. Bude vhodná jako jedináček nebo v soužití s velkým, vyrovnaným psem, který ji nebude otravovat. Hodí se pouze do domu se zahradou se spaním doma. Je ráda venku, ale nejvíc miluje pozornost lidí, je vděčná za každé pohlazení. Zvládne hezky i procházky, cesty autem a nevadily by jí ani větší, rozumné děti.

Pro Britu se hledají zodpovědní majitelé, kteří v ní získají pravého věrného přítele. Brita je odblešená, odčervená, čipovaná a kastrovaná a bude vakcinovaná. Do adopce půjde po přechozí návštěvě, po dohodě s její dočasnou tetou, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, Nachází se u Jílového u Prahy. Info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz. nebo formanovar@seznam.cz, nebo volejte na 777 310 185.

Brita má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Dan už nechce žít sám ve svém tichém světě, chybí mu rodina!

Brawn dostal druhou šanci na život. Ke štěstí už mu chybí jen domov.

Hledá se aktivní rodinka, které chybí parťačka! Britney hledá nový domov.

Dino bude parťák do nepohody. Nečeká právě na Vás?

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...