Malá Viky hledá milující rodinu s přátelským psím kamarádem.

Publikováno: 25.1.2024
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Archiv Dočasky De De z.s.

"Jmenuji se Viky a jsem malá drobná čokoládová holčička. Jsem vlastně ještě mládě, bude mi kolem 7 - 8 měsíců a měla jsem kliku, že se mne moje bývalá rodina díky stěhování musela vzdát, neměla jsem se tam vůbec dobře a jsem moc ráda, že si můžu hledat novou trvalou a milující rodinu.

Když jsem přijela, byla jsem vyplašená. Trochu lekavá jsem ještě pořád, ale stala se ze mě naprosto úžasná mazlinka, která je nejspokojenější, pokud se může mazlit, tulit a hladit pořád dokola.

Vážím 7kg a jsem roztomilá slečna voříšková! Miluju především paničky, z páníčků mám trochu respekt. Ještě někdy mne vyděsí nějaká hlasitá divoká věc nebo situace. Doma jsem andílek. Jsem čistotná a poslušná, učím se hezky povelům a zvykům správného pejska, ale venku jsem stále ještě "nahluchlá" a jdu si po svém čuchat, co zrovna potřebuju, takže vodítko je u mě nutností, ale zvládám ho moc pěkně.

S pejsky i s fenkami vycházím skvěle a moc ráda bych doma měla psího kámoše na hrátky a dovádění, kterého si u tety užívám s ostatními pejsky opravdu nadšeně a radostně. Ráda bych našla milující prima rodinu, kde mě budou mít rádi, budou mít na mě čas a kde se budu mít pohádkově krásně. vaše Viky."

Viky je ještě štěněcí holčička, je jí kolem 7 - 8 měsíců a do dočasné péče přijela ze záchytných kotců, kde byla krátce kvůli stěhování původních majitelů. Viky, ač nezažila žádnou výchovu ani péči, je skvělá milující holčička! Je to velmi mazlivá a společenská fenečka, která svoje lidi nadevše miluje. Inklinuje především k ženám, se kterými je hned kamarádka, z mužů má respekt, ale rozhodně i s nimi brzy najde společnou řeč i lásku.

Je to aktivní mládě, veselá, večně dobře naložená, nezištně milující a věřící svému člověku. Doma bude největším mazlíčkem, venku to bude chtít pilovat poslušnost. Na vodítku chodí hezky, ale navolno být nemůže, zajímá jí vše víc, než chcete. Vzhledem k tomu, že se ještě stále občas leká a vyděsí hlučných momentů a situací, je potřeba ji dobře zabezpečit a vlídným a laskavým přístupem ji zvykat na vše nové.

S pejsky je skvělá. Ráda si s nimi hraje, dovádí a rozhodně by doma uvítala psí společnost. Je vhodná do domku se zahrádkou, ale mohla by i do bytu v klidnější lokalitě. Vikynka je zlatíčko, které si zaslouží tu nejlepší rodinku.

Viky je odblešená, čipovaná, odčervená, kompletně očkovaná, kastrovaná. Do adopce půjde po předchozí návštěvě u Kolína, předadopční kontrole nové rodinky, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz, nebo tel: 602 259 705.

Viky má svou kartu i zde na PesWebu 

Kam dál: 

Adopce starších psů jdou stále hůře. Nové domovy se jim nedaří najít.

Vendulka nikdy nepoznala opravdový psí život. Dáte jí šanci? Hledá nový domov.

Gině se zhroutil celý svět, přišla o vše, co milovala. Najde se její nový lidský středobod vesmíru?

Sára přišla o milující paničku, najde novou rodinu?

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...