Jurášek se podruhé narodil. Najde novou milující rodinu?

Publikováno: 29.6.2023
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Archiv Dočasky De De z.s.

Můj příběh je jen těžko uvěřitelný, stejně jako ten fakt, že jsem přežil a stojím tu živ a zdráv. Jmenuji se Juráš, ale tety mi říkají Jurášek, bude mi kolem dvou let a na začátku tohoto příběhu jsem kdesi daleko, jako toulavý mladý kluk, stál tváří v tvář divokému praseti a tady někde jsem se vlastně podruhé narodil...

Moc jsem o sobě nevěděl, když mě vezli za doktorem, crčela ze mě krev, zlomené nohy mě bolely a visely na mě cáry kůže. To prase mělo navrch a já jsem musel obrovsky zabojovat, abych tu teď stál a prosil o svůj první opravdový domov.

Jsem moc prima kluk, veselý, hravý a moc a moc přátelský, lidi mám velmi rád a nejraději bych tu svou minulou bolest vykoupil mazlením. Jsem kříženec jezevčíka, trochu delší a mohutnější, vážím asi 12 kilo a miluju svůj život! Rád bych našel aktivní, milující rodinu, která přijme do svého srdce moji psí maličkost a spolu pak budeme celý dlouhý život spokojeně ukrajovat, váš Jurášek."

Jurášek se k nám dostal v polovině března, tedy pár týdnů po napadení divočákem, které jen zázrakem přežil. Prase ho potrhalo na velké části těla, měl otevřené rány, odtržené svaly i kůži, zlomené přední nohy, poraněné nervy a na předních nohách mu zcela chyběly plochy kůže. Své příšerné zranění a následný boj o život však zvládl neuvěřitelně statečně a s obrovskou vůlí vybojoval život a dokonce i naprosté zdraví! Rány se zahojily a kromě pár jizev, které kryje srst, byste dnes těžko poznali, jakou hrůzu musel zažít. 

Juráš je naprostý miláček a milovník lidí, miluje hračky, balonky, dovádění a veškerou aktivitu si náležitě užívá. Ničeho se nebojí i přesto, že zažil takovou hrůzu. Je sebevědomý a veselý, zkrátka naprosto úžasný! S fenkami vyjde zcela bez problémů a má je moc rád, jistě by nějakou hravou kámošku doma uvítal. Na psí kluky umí zamachrovat jako správný "borec", není ale agresivní, jen zkouší mít navrch.

Pro Juráška hledáme aktivní rodinu, zodpovědné a milující lidi. Bude nejspokojenější v domě se zahradou, s výlety, dostatkem vyžití venku a hlavně s prima páníčky a dostatkem rukou na mazlení a pohlazení. Nevadí mu ani větší, rozumné děti.

Juráš je zdravý, zhojený, je kastrovaný, odblešený, odčervený, vakcinovaný a očipovaný. Do adopce půjde po přechozí návštěvě, po dohodě s jeho dočasnou tetou Radkou na tel. 777 310 185, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Nachází se poblíž Jesenice u Prahy. Info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz, nebo tel: 602 259 705.

Jurášek má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Brix hledá svou novou rodinu tentokrát už napořád!

Slepý Stevie hledá svou novou milující - "vodící" rodinu

Znovu otevíráme sbírku na Merlina zachráněného za tři minuty dvanáct

Dino bude parťák do nepohody. Nečeká právě na Vás?

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...