Brix hledá svou novou rodinu tentokrát už napořád!

Publikováno: 1.6.2023
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Archiv Dočasky De De z.s.

"Když jsem byl maličké roztomilé žíhané štěňátko, rozplývali se nade mnou všichni človíčkové. Tenkrát se na mě stála fronta, no a teď je mi 7 let, mám 23 kilo a marně hledám ty pravé lidi jen pro mě. A to už potřetí!

Víte, my hafani nemůžeme za to, že jsme se narodili a bez vás lidí, nemůžeme být šťastní a ani milovaní. Někdy se nám něco nepovede a jindy jsme šikulky, někdy zazlobíme a jindy jsme zas jak andílci. Takový jsem i já, ale moje srdce je obrovské a cesta do něj stále otevřená, třeba právě pro vás. Jsem středně velký, překrásný kříženec, žíhaný model se spoustou energie a nadšením pro každou akci. Rád běhám, lítám, blázním, ale nejradši jsem pořád s vámi. Jsem kámoš a věrný přítel svého pána, kterého již dlouho vyhlížím. Teta říká, že na každého z nás někde ten pravý človíček čeká, tak jestli ho znáte, vyřiďte mu, ať pro mě už brzy přijde. Váš Brix"

Brix je 7letý kříženec boxera a bulla, zkrátka žíhaný milující fešák. Jako štěně byl odebrán bezdomovcům, našel domov a pak po pár letech hledal znovu svou novou rodinu. Nyní v jeho 7 letech opět domov ztratil, tudíž Dočasky mají Brixe v péči průběžně celý jeho dosavadní život. 

Brix má přátelskou, milující a citlivou povahu, k lidem je to úžasný parťák a milující bytost, která potřebuje svého člověka nebo pány, pro které by dýchal. Je to velice aktivní a hravý pes, ovládá základní poslušnost i povely a je vhodné s ním i nadále pracovat. Má v sobě spoustu energie, moc rád dovádí na zahradě, hraje si, plave či tropí jakoukoli aktivitu (hodil by se i na psí sporty). Potřebuje zaměstnat tělo i hlavu, je šikovný, učenlivý, nadšený, se spoustou elánu a chutí pracovat.

Odpočívá v přítomnosti svého pána, dokáže s ním lenošit na gauči, potřebuje svého člověka po svém boku. Ke psům je víceméně nekonfliktní, s některými dokáže blbnout jako rozdováděné štěně, některé ale neakceptuje a nevyjde s nimi. Byl by vhodný jako jedináček, na ostatní může žárlit. K dětem spíše odrostlým, větším, rozumným, pokud vědí, jak se k pejskům chovat. Aktuálně je zvyklý i na koně.

Brix je milující pes, věrný svému majiteli a své rodině. Hledáme pro něj aktivního páníčka, se zkušeností se psy, kteří nemají rádi samotu. Potřebuje pána, který mu dá lásku a hodně pozornosti a bude mít čas a chuť se mu věnovat. Je vhodný do domu se zahradou, ideálně, kde nebude často sám vzhledem k tomu, že o samotě kňučí, pláče a štěká.

Brix je odčervený, kompletně vakcinovaný, čipovaný a kastrovaný. Do adopce půjde ke vhodným majitelům po předchozí návštěvě v dočasné péči v Nepomuku u Plzně, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku spolku Dočasky De De z.s. Pište informace o vás na mail: dipu@seznam.cz, nebo volejte na tel: 602 259 705.

Video Brixe zde: https://www.barrandov.tv/video/124191-barrandov-pomaha-brix-5-4-2018

Brix má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Slepý Stevie hledá svou novou milující - "vodící" rodinu

Lafy - veselý smíšek a netypicky hodný russel

Znovu otevíráme sbírku na Merlina zachráněného za tři minuty dvanáct

Dino bude parťák do nepohody. Nečeká právě na Vás?

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...