SATSUM SAM

Pohlaví

Pes

Věk

11 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 11 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Adopce pejska v naší organizaci není o tom, že nám mezi dveřmi šoupnete tisícovku a odvádíte si psa. S budoucími majiteli se vždy napřed chceme seznámit a k tomu je i nezbytně nutné, aby si zájemci nastudovali podmínky adopce. 

Samík je jedenáctiletý bíglík, který svůj dosavadní život prožil zavřený v kotci. Ale i přes to všechno je to moc milý chlapík, je hodný, mazlivý, takový bambula. :-) 

Samík toho v životě zatím moc nezažil a neviděl a když jsme ho vzali na jeho první procházku v životě, byl nadšený. Během procházky zvládl ochutnat všechny pampelišky, počůrat všechny patníky a ušel několik kilometrů. Procházky má rád, na vodítku jde moc hezky, ale je potřeba počítat s tím, že to s ohledem na jeho věk už nebude na žádné heroické sportovní výkony.

Samík nikdy nežil v bytě a tak neumíme posoudit, jak by to bylo s jeho případnou čistotností. Na druhou stranu se mu ale venku na čerstvém vzduchu moc líbí a tak věříme, že by mu ke štěstí stačil dobře zabezpečený dvoreček. 

Věříme, že by uvítal i rozumné děti a neměl by problém ani s různým domácím zvířectvem. Nutnost ovšem vyzkoušet.

Samík odejde do adopce kompletně očkovaný, odčervený, ošetřený proti blechám a klíšťatům, čipovaný s vlastním petpasem a kastrovaný.

Pokud by se o Samíka přihlásil rozumný zájemce, nejlépe v nějaké dobré dojezdové vzdálenosti, rádi Samíka nabídneme do námi placené doživotní dočasné péče. Prioritou je pro nás najít Samíkovi dobrý domov a neradi bychom, aby to uvázlo na možné nákladnější péči o starého pejska. Nutno ovšem podotknout, že je Samík aktuálně úplně zdravý. 

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.