Knižní tituly

obrázek

Potkala jsem psy, útulek a lidi

10.2.2018 Ivana Pavlisková
Téměř do padesáti let jsem tušila jen matně, že existují psí útulky. Jen náhodně registrujete informace z televize, ale člověk to nebere vážně, dokud se ho to netýká. Dokud se v útulku neobjevil můj vlastní pes. Potkali jsme se tam spolu. A potkala jsem tam i jiné psy. A taky spoustu emocí, svižný pohyb, trochu adrenalinu a občas fajn lidi.

obrázek

Bordeří povídačky

10.1.2018 Pavel Mondschein
V malebném podhůří kdesi na severu, kde nikdo nikam nepospíchá a kde ovce dávají dobrou noc, žije pes jménem Kubíček.. Takto začíná zbrusu nová kniha s titulem „Bordeří povídačky“ a těšit se v ní můžete nejen na borderáčka Kubíčka, ale i na spoustu dalších zvířecích hrdinů.

obrázek

Od štěněte ke psu

9.10.2017 MVDr. Hana Žertová
Kniha „Od štěněte ke psu“ autorky MVDr. Hany Žertové vás poutavě provede vším, co vás čeká od prvotní myšlenky o pořízení psa, přes výběr chovatele až po péči a výchovu báječného psího společníka.

obrázek

Běhej se psem

1.10.2017 Šimon Cipro
Kniha představuje ucelený návod, který vás provede společným sportováním s vaším psem od štěněte až po první závody. Je určená pro všechny, kteří chtějí rekreačně sportovat s cílem zlepšit kondičku sobě i psovi, ale užitečné informace v ní najdou i ti, jejichž ambice sahají až k vrcholovým soutěžím.

obrázek

Život bulíka - Pane Bullže!

28.8.2017 Romana Skálová
Romana Skálová, autorka úspěšného blogu a facebookové stránky, a Ottovo nakladatelství uvádí na trh knižní verzi deníčku čtyřnohého frajera, bulteriéra Dextera!

obrázek

Od delfína ke psovi a zpět k člověku

13.8.2017 Gabby Herrisová
Podle Gabby Harrisové nám zvířata mohou být průvodci na cestě poznávání sebe sama i světa kolem nás. Ptáte se, jak to souvisí s tréninkem zvířat? To, jací jsme uvnitř a jak se chováme navenek, má přímý dopad na to, jak nás zvířata vnímají, a tudíž i to, jak probíhá naše vzájemná komunikace.

obrázek

Neznám druhé takové zvíře, jako je pes

30.7.2017 RNDr. František Šusta, PhD.
RNDr. František Šusta, PhD. pracoval deset let jako profesionální trenér zvířat v zoo a získal i řadu mezinárodních ocenění. Poté, co se krom exotů začal věnovat i psům, užasl nad oddaností a tolerancí, kterou projevují ve vztahu ke svým páníčkům.

obrázek

Přírodní lékárna pro psy

12.6.2017 Heike Achnerová
Horké citronové zábaly pomáhají na bolesti v krku, jablečný ocet na svědění, med na záněty a kostival na zranění. Heike Achnerová používá osvědčené znalosti a vysvětluje, jak můžete pomocí bylinek, tinktur a zábalů zmírňovat a léčit psům bolístky a nemoci.

obrázek

Hyperaktivní pes

30.5.2017 Maria Hense
Znáte psy, kteří se nedají odnaučit tahání na vodítku? Kteří na každého vyskakují? Kteří doma „tancují po nábytku“? Kteří koušou a rvou za vodítko – nebo za páníčkův rukáv? Kteří vyrušují na cvičišti, protože hrabou, ňafají a zničí každou hračku? Určitě jste si už taky říkali: To je ale špatně vychovaný pes! Kdyby byl můj, tak...

obrázek

Německý boxer - Úplný přehled plemene

2.5.2017 Martin Říha
Publikace Německý boxer je výjimečná nejen svým unikátním rozsahem, ale především obsahem. Martin Říha čerpal informace a obrazovou dokumentaci jak ze zahraniční – především německé – literatury, tak z obrovského množství archivních materiálů od československých chovatelů.

obrázek

Z lovce společníkem

8.4.2017 Dawn Antoniak-Mitchellová
Psi loveckých plemen se dají snadno vycvičit k tomu, pro co byli vyšlechtěni, ale se zvládáním běžných situací, ve kterých se mohou ocitnout při každodenním provozu, to už může být těžší, a to i přes jejich společenskou povahu.

obrázek

Pasení se psem

16.10.2016 Radko Loučka
Pasení se psem může být jak práce, tak sport, ale především to je skvělá zábava, která navíc posune vztah a komunikaci mezi vámi a vaším psem na úplně novou úroveň.

obrázek

Hersenwerk pro psy

24.9.2016 Helena Hejzlarová, Iva Paštová, Šimona Drábková
Spokojený a vyrovnaný pes, to je přání každého páníčka. Hersenwerk pro psy je zábavné hraní hlavolamů, které může používat každý, kdykoli, kdekoli a s minimálními náklady.

obrázek

Trénink je v hlavě

25.8.2016 RNDr. František Šusta
Známý etolog a trenér zvířat RNDr. František Šusta se ve své nové knize vrací k tématu Jak se zvířata učí. Můžete se těšit na spoustu nových informací, které doplňují a rozvíjejí to, co bylo řečeno v jeho první úspěšné knize Trénink je rozhovor, ve kterém má i váš pes co říct.

obrázek

Agility od startu až k cíli

3.7.2016 Eva Bertilssonová, Emelie Johnson Veghová
První a poslední kniha o agility, kterou si potřebujete přečíst.

obrázek

ENZO - Medové dny 1

21.6.2016 Ing. Jiří Heller
V knize „Medové dny 1“ poutavě líčím na dvě stě osmi stranách zážitky a dojmy z prvního roku mého života. Vyprávění doplňují desítky fotografií od mých páníčků. Třešinkou na literárním dortu je deset krásných ilustrací Moniky Mašterové.

obrázek

Génius i popleta

21.5.2016 Denise Fenziová
Jak psa naučit, aby to, co umí, zvládal za všech okolností.

obrázek

Hry pro psí čenichy

4.1.2016 Anne Lill Kvam a Turid Rugaas
Zábavné, přirozené a hravé činnosti, které budou vašeho psa zaručeně bavit a ještě při nich procvičíte jeho přirozené vlohy.

obrázek

Dotkni se zvířecí duše

18.7.2015 Gabby Harrisová
Podle Gabby musíme zvířata poznávat nejen hlavou, ale i srdcem. Nestačí je jen pozorovat, učit se a mít otevřenou mysl – musíme také přestat být zahledění sami do sebe a při komunikaci musíme zvířatům poskytnout jasnou a upřímnou zpětnou vazbu, která jim umožní ovlivnit směr, kterým se bude ubírat náš vzájemný vztah.

obrázek

Dělej to po mně

23.5.2015 Claudia Fugazza
Mezi kynology dlouho převládal názor, že psy nelze cvičit napodobováním. Až studie vědeckého týmu dr. Ádáma Miklósiho dokázala, že psi umí odkoukat nové druhy chování nejen od svých chlupatých druhů, ale i od lidí.

1-20/28 stránka: 1 [ ]