Vaše příběhy

obrázek

Příběh bulíka Otíka aneb život navzdory osudu

16.1.2018 PesWeb
Mnozí z vás si možná dnes již nevzpomenou, je to 10 let, kdy v médiích proběhla zpráva o zubožených psech v množírně paní Bártů v Jarošově nad Nežárkou. Mezi několika desítkami zachráněných psů byl i jeden, který na tom byl velmi špatně, jeho jméno bylo Kompakt a připomínal bulteriéra.

obrázek

Jak se máme po roce, aneb Pepinka se hlásí

25.9.2017 Martina Svobodová
Je k neuvěření, jak rychle s Pepinkou utekl celý rok a také je k neuvěření, že je s námi teprve rok. Pepinka se chová, jakoby s námi žila odjakživa, nic ji nepřekvapí, nic ji nerozhodí, se vším je naprosto v pohodě. Mohli bychom se naparovat, že to je naším přístupem a žvástat tu o tom, jak jsme ji skvěle začlenili do naší rodiny. Chyba lávky vážení…

obrázek

Kimi - Francouzský buldoček z množírny

9.8.2017 Archiv Ne množírnám!
Kimi – francouzský buldoček, který se narodil 16. 9. 2008 a pochází od množitelky z Batelova. Tenkrát jsem moc toužila po francouzském buldočkovi, a tak, když jsem na Bazos.cz uviděla inzerát za 4000Kč, neváhala jsem a vyrazila pro něj. Neměla jsem ani nejmenší tušení o množírnách a množitelích.

obrázek

Ty největší zázraky se začnou dít tam, kde samota přestane mít klíče k vašemu srdci i životu

11.7.2017 Blanka Karhanová
Příběh...o který jsem se spontánně s vámi podělila tak, jak jsem jej zažila a vnímala ve chvíli, kdy jsem se vracela ze svého rodného kraje do Prahy, měl daleko širší souvislosti, než jsem si dovedla představit.

obrázek

Bojovník Kelly

1.7.2017 Libuše Nermuťová
Někdy se to prostě stane. V situaci, kdy už vše vypadá ztraceně, se náhle stane zázrak. Toto je skutečný příběh o našem vlčákovi, kterému jsme říkali Kelly.

obrázek

Pan pes

10.6.2017 Marie Smolíková
Náš příběh je jeden z těch veselých. Půl roku jsem přítele přemlouvala na druhého pejska k naší ani ne roční jezevčí holčičce Carry. Nakonec padlo rozhodnutí: pomůžeme starému pejskovi z útulku, který už má malou šanci najít nový domov.

obrázek

Příběhy dvou vysloužilců

1.6.2017 Josef Růžička
Občas se někteří milovníci psů ptají, kam se poděli psi, kteří ve svých nejlepších letech pracovali pro vojáky Odpovědí na otázku "kam se poděli" psí veteráni může být třeba příběh německých ovčáků Ajaxe a fenky Katuny.

obrázek

Jsou rozhodnutí, kterých člověk nikdy nelituje..

26.1.2017 Veronika Kalců
Každý z nás za svůj život udělá spoustu věcí, kterých lituje, nebo které by s odstupem času udělal jinak. Ale já můžu říct, že i když si kolem mě někteří lidé klepali na čelo a říkali si „Ta holka je blázen,“ tak adoptovat Bernie bylo to nejlepší, co jsem mohla udělat.

obrázek

Bábuška alias Pepinka - v cíli dlouhé cesty za štěstím

6.1.2017 Martina Svobodová
Dlouho jsem přemýšlela odkud začít a co o Pepince napsat. Jak nejlépe lidem říct, že adoptovat dospělé nebo dokonce staré zvíře je radost a možné počáteční obtíže stojí za to..

obrázek

Střípky z Bongova (Bonbónova) života

15.8.2016
Jistě si mnozí z vás pamatují na dlouhou, smůlou posetou cestu bulíka Bonbóna dříve Sorbona. Bonbón, nyní Bongo, už má dnes na levandulích ustláno, píše svůj Blog a užívá si, co mu síly stačí. A tak pro vás všechny, kteří jste jeho osud sledovali, sledujete, ale i pro vás, kteří se s ním dnes seznámíte, přinášíme pár střípků. Račte se začíst ;)

obrázek

Příběh Salvy aneb Když vás nic a nikdo neodradí

15.4.2016 BULLSHELP.eu
První fotku Salvy jsem objevila na bullech v nouzi a na první pohled nebylo ani poznat, že jde o bulla - vypadala opravdu otřesně. Neléčený demodex a několik týdnů toulání udělalo své. Do jaké míry na to měla vliv "péče" předchozího majitele už můžu jen spekulovat...

obrázek

Všemi milovaný Bárny a jeho krkolomná cesta za domovem

18.3.2016 Bohuna Koukolová
Byl začátek října a u mě zazvonil pošťák. Prý nic nenese, ale na druhé straně vesnice je asi z auta vyhozený pejsek. Dva dny prý seděl u silnice a čekal. Pošťák mu dal svou svačinu a hned jel ke mně. Prosil, jestli bych ho nemohla odchytit. Samozřejmě jsem tam okamžitě jela.

obrázek

Příběh Rity, zachráněné ovčandy

30.1.2016 Bohuna Koukolová
Ahoj, jsem Rita, už nejsem hubená, jsem zachráněná a už bude jen dobře a budu mít každý den plné bříško a nikdy už nebudu muset jíst kamení, hlínu a vlastní hovínka.

obrázek

Terykovo splněné vánoční přání

10.1.2016 Lenka Ferbrová
Několikrát na mě na facebooku vyskočilo Terykovo přání. Nikdo ho nechtěl, ale mě hned padl do oka a nemohla jsem si představit, že zbytek života prožije v útulku.

obrázek

Brunovy šťastné poslední dny

24.12.2015 Katka Endlerová
Proč pes z útulku? "Protože každý pejsek má právo na lepší život a já jsem to alespoň jednomu chtěla splnit."

obrázek

Anděl na čtyřech tlapkách

30.11.2015 Psí kusy
Zvláštní hloubka pohledu, která vás vezme za srdce. Výraz očí, který říká: "Spolehni se, já tě zachráním!" to je Odetta. Labradoří slečna, která si zaslouží uznání. Kdyby nebyla, už by nežila ani její panička, které několikrát šlo doslova o život.

obrázek

Máťa aneb jak se Jari Matti z dočasky do adopce dostal

25.11.2015 Martina Svobodová
Kdo z Vás sledoval příběh psa Mattyho z Bull azylu Čáslav, tak ví, že tenhle kluk toho má vážně dost za sebou. Nebudu se rozepisovat o tom, co bylo … koneckonců Máťa ani nevypadá, že by mu to taky nějak dělalo těžkou hlavu a vesele si žije přítomností. Ale přeci jen ve svém vyprávění zabrousím do doby trošku méně vzdálené...

obrázek

Naše veselá dvojka

16.11.2015 Psí kusy
Mým snem odjakživa bylo mít dva psy, bohužel jako dítěti mi nechtěli dovolit ani jednoho. Až se jednou sen stal skutečností. Do života i do srdce se mi připletla Lady.

obrázek

Argova dlouhá cesta k vysněnému domovu

10.11.2015 Lucie Šafránková, Hana Kristová
Argův příběh začal podobně jako spousty jiných, měl páníčka a domov, ale vše jen do chvíle, kdy jako štěně v „pubertě“ začal přerůstat svojí lidské smečce přes hlavu a jeho novým domovem se stal útulek.

obrázek

Boris aneb jak jsem se šla "jen podívat"

29.10.2015 Věra Soukalová
"Každá psí duše by měla mít právo na šťastný život se svým člověkem, který když s ní bude patřičně a láskyplně zacházet, bude mu to oplaceno obrovským množstvím důvěry a lásky"

1-20/53 stránka: 1 [ ]