❤ Minnie hledá domov ❤

Pohlaví

Fena

Věk

12 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 12 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.

Podrobný popis

Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Minnie, fenka, kříženka, přibližně 12 let stará. Je očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům, kastrovaná a čipovaná. Byla pozitivně testována na srdeční červivost, momentálně prochází léčbou. Střední velikost, 15 kg.

Minnie se nikdy v životě neměla dobře, má za sebou opravdu špatnou minulost. Byla zachráněna z příšerného útulku na Ukrajině, kde vedoucí vybírala dary a zároveň nechávala svoje psy umírat hlady. Minnie zachránila Julia a převezla ji do svého útulku na Ukrajině. Když začala válka, podařilo se Julii všechny psy evakuovat, a tak se Minnie dostala k nám. Když přišla, byla jen kost a kůže, doslova chodící kostra, ale nám se ji podařilo postupně úspěšně vykrmit.

Minnie se se psy snáší dobře, ale o žádného ze psů v našem azyli nejeví zájem, kromě Victory, se kterou kamarádí a bydlí spolu s ní v kuchyni. V noci spí obě přitulené na jednom pelíšku. Lidé ji nezajímají, jediné, co od nás chce, je jídlo. O hlazení nemá zájem. Minnie žije u nás v kuchyni už přes půl roku, i když se o ni celou dobu staráme a přes dva měsíce jsme ji krmili z ruky, pořád nám tak docela nevěří. Ale to je prostě Minnie, má zkrátka takovou povahu a my ji stejně máme rádi!

Minnie je čistotná, ale neumí chodit na vodítku. Raději by neměla chodit na procházky, je pro ni vhodné jen venčení na zahradě. Kvůli dlouholeté podvýživě a špatné péči se u ní nikdy pořádně nevyvinuly svaly. Minnie je moc hodná na kočky a naše kočka Kitty, která také bydlí v kuchyni, se k ní může v noci přitulit.

Minnie hledá klidný domov na venkově v domě se zahradou. Minnie nemůže žít ve městě. Ke štěstí potřebuje jen jídlo a teplý pelíšek. Určitě není vhodná do kotce, musí mít neustále přístup do domu. Hledáme někoho, kdo bude akceptovat Minniiny osobní hranice a nechá ji v klidu dožít posledních pár let jejího života. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤