Dárcovský příspěvek

Bull azyl Čáslav- vybudování zimních kotců a karantény

Aktuální stav sbírky:

Vybraná částka:
52 598 Kč
Cílová částka:
50 000 Kč

Vyhlašujeme sbírku na vybudování zimních kotců a nové sterilní karantény Bull Azylu Čáslav. Pro tuto sbírku je určen náš transparentní účet 2800485041/2010 a variabilní symbol 140011.

Datum vyhlášení31.10.2014
Předpokládaný termín ukončení16.09.2015
Zodpovědná organizace:Bull Azyl - Čáslav

 - takto označené údaje jsou povinné

required

required

required


Po zadání částky má Plátce možnost využít službu ePlatba, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Plátce prostřednictvím internet bankingu odešle Platbu. Server připisuje částku ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti AGMO a.s.
Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.