Dárcovský příspěvek

Sbírka na koťátka a kočičky

Vybraná částka:
15 000 Kč
Cílová částka:
15 000 Kč
Čerpáno: 12 119 Kč

Rádi bychom tak podpořili Tety v akci, které byť se primárně věnuje záchraně týraných a opuštěných psů, tak neodmítlo 32 koček a koťátek v nouzi. Pomůžete?

Datum vyhlášení08.10.2014
Předpokládaný termín ukončení28.02.2015
Zodpovědná organizace:Tety v akci

 - takto označené údaje jsou povinné

required

required

required


Po zadání částky má Plátce možnost využít službu platební brány ComGate. Plátci se zobrazí příslušný účet společnosti ComGate Payments a.s., nezobrazuje se tedy přímo účet NF Psí Naděje, ale platba je vždy samozřejmě připsána na náš účet k dané sbírce.

V případě, že nechcete využít tuto platební bránu, můžete finanční příspěvek poslat přímo na účet NF Psí Naděje 2800485041/2010 s variabilním symbolem této sbírky. Jména dárců ze všech typů převodů (platební brána ComGate, přímý převod, složenka, platební karta atp.) vkládáme pod sbírku vždy ručně, obvykle 1x týdně.

Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

Odesláním sbírkové částky dává Plátce souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které Plátce uvede, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.