Nechtěná a odložená Becka bude vašim věrným, milujícím a oddaným stínem.

Publikováno: 29.5.2024
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Archiv Dočasky De De z.s.

"Moje jméno je Becka a byť jsem se narodila jako Belgická princezna s rodokmenem, můj bývalý majitel mě používal pouze jako stroj na štěňata. Nepoznala jsem lásku, kterou si teď užívám u dočasné tety, neznala jsem hračky ani lenošení v posteli, které si teď tolik vychutnávám!

Jsem 6,5 letá moc hodná, přátelská, lidi milující, aktivní, skvělá holčička, která potřebuje své nové páníčky už jako sůl. Miluju hračky, balonky, plašáky a především psí hlavolamy a taky drbání na bříšku, které vám budu neustále vystavovat k podrbání. Ovládám základní poslušnost, chůzi na vodítku, cestování v autě či MHD a jsem 100% čistotná.

S ostatními pejsky dokážu vyjít pod vedením zkušenějšího pejskaře, nemám problém fungovat i ve smečce, ale raději budu psím jednáččkem, který si zaslouží všechnu lásku jen pro sebe. Hledám zodpovědné a milující majitele s přirozeným respektem, které budu oddaně milovat a ctít. Vaše Becka."Becka se dostala do péče spolku Dočasky De De poté, co ji už majitel nechtěl a potřeboval se jí zbavit. V domácím prostředí se moc hezky zabydlela. Ráda lenoší na gauči a užívá si hlavně drbání a mazlení se svým dočasným páníčkem, kterého by oddaně následovala až na kraj světa.

Je přiměřeně aktivní, poslušná a chytrá, ovládá psí hlavolamy, je veselá a hravá. Ovládá spousty povelů, cestuje bez problémů, je čistotná a vychovaná. Vyhovovalo by jí být jedináčkem, aby se nemusela dělit o pozornost, ale vyjde i dalšími pejsky, lépe s fenkami, štěňátka miluje, s některými psy se ale nesnese. Bude jí vyhovovat bydlení v domě se zahradou nebo i v bytě v klidné lokalitě. Pokud ji vystresuje rušné prostředí nebo něco, čeho se poleká, začne panikařit a chová se zbrkle (nikoli však agresivně!).

Becka potřebuje vyrovnané, zodpovědné páníčky, ideálně zkušenější pejskaře, kteří jí bez velkých emocí nastaví pravidla a řád, zárověň jí zahrnou láskou a pozorností, kterou tak zbožňuje. Je úžasná a skvělá, jen občas potřebuje brzdit emoce.

Becka přijela s operovanou zadní nohou, pravděpodobně to byla záležitost ještě ve štěněcím věku. Nohu má méně osvalenější a pravděpodobně na ní bude už vždy mírně kulhat, proto není úplně vhodná na větší aktivity, sporty apod. Postačí jí běžné procházky. Nelze očekávat, že z ní bude sportovní přeborník, proto se hodí i ke zkušenějším, plemene znalým, starším lidem. Bude z ní skvělá společnice pro jednoho člověka či pár, do rušné rodiny s dětmi se nehodí.Becka je odblešená, odčervená, čipovaná, očkovaná, kastrovaná, případnou jakoukoli nutnou ortopedii v budoucnu hradí spolek Dočasky De De v rámci kliniky Ivet Praha. Vhodná pro ni bude kloubní výživa. RTG kyčlí má v pořádku. Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasné péči v Praze, po dohodě s Janou na tel: 774 860 467, po předkontrole v novém domově, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Informace o vás pište na dipu@seznam.cz, nebo tel 602 259 705.

Becka má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Jmenuji se Yondu a nikdy jsem neměl milující lidskou rodinu. Pomůžete mi ji najít?

Černá - nadčasová a elegantní barva = prokletí velkých psů

Roník ztratil svou milovanou paničku. Pomůžeme mu najít novou rodinu?

Miloučká Missi - její čas plyne rychle, stihneme to?

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...