Davídek je psí anděl, který hledá svého člověka

Publikováno: 10.8.2022
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Archiv Dočasky De De z.s.

"Jmenuji se Davídek a jsem maličkatý krysaříček s velmi milou a pohodovou povahou. Je mi 8 let a moje panička už se o mě nadále nemohla starat kvůli svému zdravotnímu stavu. Jestli něco rád dělám, tak je to mazlení a jestli je někdo, koho fakt potřebuju u sebe, tak je to milující panička, která mi bude stále na blízku. Jsem malinakatej závisláček a strašně rád jsem po boku svého člověka.

Jsem nezvykle vyrovnaný a miloučký stvoření, na společnost lidí i pejsků jsem zvyklý. S pejsky vycházím bez problémů, nevadí mi ani kočičky a nevadí mi ani hodné děti. Miluju procházky, rád si šmejdím na zahrádce, krásně cestuju autem i chodím na vodítku. Rád budu dělat společnost laskavým páníčkům, mladším i starším a klidně i s dalšími pejsky. Váš Davídek."

Davídek je 8letý pražský krysařík, který musel odejít z domova díky vážné nemoci majitelky. Je to malý andílek s velmi přátelskou a milou povahou. Je klidný, vyrovnaný, velice mazlivý a přítulný. Nejraději se tulí, tiskne se pod peřinou a užívá si stálé společnosti svého milovaného člověka. O samotě je jen nerad a velmi smutní.

Rád jezdí autem a chodí na procházky. Je nenáročný, úžasný a bezproblémový. S pejsky vyjde bez problémů a snese se i s kočičkami. Nevadí mu rozumné hodné děti, ale určitě by uvítal spíše klidnější prostředí bez hlučných a divokých ratolestí.

Davídek je veselý miláček a každý si ho ihned zamiluje. Je odčervený, odblešený, kastrovaný, čipovaný a bude očkovaný. Podstoupil operaci močového měchýře, při které mu byl odstraněn močový kámen, užívá dietu pro zamezení tvorby močových kamenů, Oxylatů.

Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasné péči - Býkovice u Brna po dohodě s Ivanou na tel: 702 953 956. Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz, nebo tel: 602 259 705.

Davídek má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Aldebaran - hvězdné štěňátko hledá domov

Adopce psích seniorů

Gerta hledá aktivní rodinku, které bude moci darovat své milující srdce

Syndrom černého psa: Problém, kvůli kterému černá zvířata dožívají v útulcích

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...