Aldebaran - hvězdné štěňátko hledá domov

Publikováno: 15.7.2022
Autor: Útulek Tábor
Foto: Radek Havlíček

Aldebaran je nejjasnější hvězda souhvězdí býka, souhvězdí, ve kterém se se vší pravděpodobností narodil náš nejmenší psí obyvatel útulku.

Aldebaran je úplné psí miminko, nyní je mu odhadem osm týdnů, sladce cupitá, hodně spinká, dělá spoustu loužiček a vyžaduje spoustu a spoustu lásky. Hvězdné je nejen jeho jméno, ale ve hvězdách je i jeho budoucí váha velikost. Naše očekávání a odhady jsou středního rázu, neposkytujeme však záruky. :-)

ZDRAVOTNÍ STAV: Aldebaran je očkovaný, ošetřený proti vnitřním i vnějším parazitům a označený mikročipem. Podmínkou adopce je kastrace po dovršení jeho pohlavní dospělosti.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ? Aldebaran je nepopsaný list papíru, pejsek, který má otevřeny všechny cesty a může být úplně kýmkoliv. Hledáme rodinu, která s ním s láskou a pochopením projde štěněcím věkem, s trpělivostí zvládne jeho pubertu a bude s ním se vší láskou a péčí i v jeho stáří. Aldebaran ocení štěněcí školičku, hodí se do rodiny s rozumnými dětmi a především bude rád za vyrovnaného a přátelského psího sourozence, který mu bude vzorem v psím světě.

U nás mu dělá psí chůvu naše interní basetka Coffee, dodává mu pocit bezpečí, předává mu svůj klid a vyrovnanost, učí ho správným způsobům a benefitům, které může čekat od člověka. : - ) Coffee domov nehledá.

V případě zájmu o adopci Aldíka Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život štěňátku nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Aldebaran má svou kartu i zde na PesWebu 

Kam dál: 

Sbírka na Nelinku s dysplazií loketních kloubů

Brixík měl nelehký start do života. Nyní čeká na pána, který hledá pana Psa!

Lumpíkovi zemřel páníček, najde novou spřízněnou duši?

Hledáte aktivního, věrného psího parťáka pro život? Možná čeká Dexter právě na Vás!

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...