Hledáte aktivního, věrného psího parťáka pro život? Možná čeká Dexter právě na Vás!

Publikováno: 5.12.2021
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Jana Smolíčková Trpálková

"Jmenuju se Dexter, ale tety mi říkají Dexi, nebo Dexíku, jsou mi 3 roky a donedávna jsem bydlel jsem na dost děsným místě. Svitla mi teď ale naděje na lepší život a tak si to náležitě užívám. Jsem ze všeho nadšený a natěšený. Nejvíc na procházky, protože pohyb a dovádění, to všechno je pro mě nové.

Všechny návštěvy radostně vítám a na seznámení vlepím každýmu mokrou pusu. Jsem aktivní statný psí kluk, který potřebuje zdatnějšího páníčka, tomu  budu velkým parťákem. Rád trávím čas venku a všechno mě děsně zajímá, všechno prozkoumávám, určitě budu potřebovat hodně vyžití. Jsem věrnej ovčáckej kamarád, miluju svoje lidi, rád se mazlím a nechám se drbat, moc rád bych našel hodnýho dvounožce, kterýmu chybí větší silnej kluk. Váš Dex."

Dexter je 3,5 letý kříženec německého ovčáka, který bydlel delší dobu zavřený bez možnosti venčení a pohybu. Po kontrolách úřadů, se ho vzdal majitel a dostal se k dočaskám. Je to překrásný, černý velký pes, váží 37kg a všechny nadšeně vítá. Je moc hodný, veselý, miluje lidi a má obrovskou radost z každé pozornosti. Dex je úžasný, hravý, učenlivý a miluje procházky a dovádění venku. Je to vděčný pes, který si užívá mazlení a drbání, jistě by uvítal aktivní páníčky se zkušeností s ovčáky, ideálně fyzicky zdatnější. Ovládá základní povely, jakmile si zvykne na nový režim, vydrží sám bez problémů a je čistotný, doma nic neničí.

S fenami se snese bez problémů, takže by mu nějaká větší pohodová kámoška na dovádění určitě prospěla. Se psy ani s kočkami zatím není vyzkoušeno. Pro Dexe se hledá zodpovědný a milující pán, nebo rodina, kde je přirozená autorita. Hledají se milující lidé se zkušenostmi s velkým pejskem. Dexovi určitě prospěje cvičák nebo různé psí aktivity, při kterých bude mít dostatek vyžití. Ideálně hledá bydlení v domě se zahradou, nikoli venku v kotci nebo boudě.

Dex je odčervený, odblešený, čipovaný, kastrovaný a bude očkovaný. Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku a po dohodě v dočasné péči v Neratovicích. Info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz. nebo tel : 602 259 705.

Dexter má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Dasty, psí pracant, který čeká na svoje Doma

Hledají nové domovy, možná hledají právě Vás - Ejmi, Dora a Sam

Psí anděl Dobby je pes, kterého prostě musíte mít!

Mars čeká na svého osudového pána už 2 roky. Nechcete jím být právě vy?

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...