Lumpíkovi zemřel páníček, najde novou spřízněnou duši?

Publikováno: 5.1.2022
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Svatia Zaplatilova Foto

"S Novým rokem bych si přál i novou rodinku a tak bych se vám rád představil. Jmenuji se Lumpík a je mi 10 let. Jsem menší voříšek. Teta mi říká soukromě "Špickorgi". Jsem úžasný parťák plný života, pro kterého je věk pouze číslo, které není podstatné.

Přišel jsem o páníčka a jak už to tak bývá, musel jsem o dům dál. U dočasné tety jsem si zvykl velmi rychle a rád bych našel prima páníčky v domku se zahrádkou, nadšen budu také ze psí kamarádky, protože fenečky jsou moje oblíbenkyně. Jsem velký mazel a miluju drbání na bříšku a lenošení v posteli.

Venku si užívám procházky, všechno mě zajímá a všechno rád prozkoumávám. Nerad bývám sám, to víte, s páníčkem se to líp táhne a tak se nehodím do bytu, kde bych byl často o samotě. Hledám ten nejúžasnější domov, kde budu spokojený, šťastný a stále veselý kluk. Váš Lumpík."

Lumpík je malý voříšek, kterého přijal spolek Dočasky De De po smrti jeho páníčka. Je to patrně kříženec jezevčíka a špice, stále veselý a ještě i dost aktivní, takže si s ním užijete ještě spousty legrace. Lumpík je velmi roztomilý s krásnou plyšovou srstí a milou povahou.

V dočasné péči se postupně rozkoukal a chová se jako sebevědomý, hodný pes. Miluje své lidi, preferuje více muže, nicméně to na vztahu s paničkou - ženou - nic nekazí. Lumpík je víceméně nenáročný psí kluk, má rád procházky, na vodítku chodí hezky, je čistotný a mazlivý. Rád spí na gauči nebo v posteli, miluje fenečky a doma by měl rád nějakou psí kámošku na hraní, ale není to podmínkou, pokud bude mít možnost být co nejvíce se svými lidmi. Psích kluků si venku nevšímá, ale doma na psí samce žárlí.

Byl zvyklý na domek se zahrádkou, ale pro dlouhodobou nemoc páníčka si také občas z nudy udělal samostatný výlet, takže venku na volno spíše ne, na zahradě na zavolání přijde. Ke kočkám a jiným malým zvířatům se nehodí. Lumpík je prima pejsek, skvělý kámoš a mazel, potřebuje zodpovědné majitele s přirozenou autoritou, kteří mu dají nejen hodně lásky a pozornosti, ale také pravidla.

Lumpík je odčervený, odblešený, čipovaný, kastrovaný, očkovaný. Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Návštěva možná po dohodě v dočasné péči ve Vraném nad Vltavou, info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz, nebo tel: 602 259 705.

Lumpík má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Smolař Jack znovu hledá domov

Hledají nové domovy, možná hledají právě Vás - Ejmi, Dora a Sam

Hledáte aktivního, věrného psího parťáka pro život? Možná čeká Dexter právě na Vás!

Dasty, psí pracant, který čeká na svoje Doma

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...