Americký buldok Teodor je přes dva roky v útulku!

Publikováno: 9.12.2019
Autor: Dobrovolníci útulku Bouchalka
Foto: Radek Havlíček

Teo je moc šikovný a učenlivý, je to od pohledu velký hafan, ale sympaťák, který vybízí ke hře a nosí vám hračky. Odevzdat už je moc neumí, ale za piškot to občas vyjde a povede se výměna. Je to vodní tvor a cachtání ve vodě je jeho vášeň.

Bohužel si od mala dělal, co chtěl a tak trochu vládl svému okolí. Což je pro psa vždy velmi těžké, matoucí a naučilo ho to nespoléhat se na vedení lidí. Pokud mu ale budete správným vůdcem, tak vám bude nejlepším parťákem a mazlem, který rád ukáže své slabiny. Určitě to není pes, který chce ležet celý den na gauči, chce pracovat, učit se novým věcem a žít naplno!

Ovládá i základní povely, a jakmile člověka trochu pozná, touží po spolupráci. Je to silný, přátelský a sebevědomí pes, který potřebuje i takové majitele. Také důsledné a spravedlivé vedení od samého začátku.

Vhodný je do bytu i na zahradu se samovolným přístupem do tepla. Je to pes, který není zvyklý na jiná zvířata a nehodí se k nim. Velmi šikovný majitel, by ho mohl mít s větší fenou, ale nebylo by dobré, nechávat je bez dozoru. Stejně tak s jeho velikostí a povahou není vhodným kandidátem do rodiny s malými dětmi. Na procházce mu děti nevadí, ale v místnosti se s nimi necítí dobře - asi špatné zkušenosti z minulosti.

PŘES DVA ROKY V ÚTULKU!

Do útulku byl odložen majitelem dne 30.1.2017 - při přijetí mu byly tři roky (narozen cca 2014) - aktuálně je tedy Teovi pět let. V případně zájmu o Teodora pište na: utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz Případně volejte dobrovolnici Verču: +420 774 807 475 (volejte ideálně odpoledne, případně zavolá zpět, jakmile to bude možné).

Teo má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Goro - veselý pes, kterému ke štěstí už chybí jen rodina

Úžasný Dingo vyhlíží svou novou rodinu

Árnyho uvázali u brány útulku. Najde ještě pohodový domov?

HUGO BOSS ♤ OCHRÁNCE RODINY ♤ RYTÍŘ V LESKLÉ ZBROJI 

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...