Teodor - chce žít naplno - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

6 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 6 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouchalka - dobrovolníci

Podrobný popis

Teo je moc šikovný a učenlivý, je to od pohledu velký hafan, ale sympaťák, který vybízí ke hře a nosí vám hračky. Odevzdat už je moc neumí, ale za piškot to občas vyjde a povede se výměna. Je to vodní tvor a cachtání ve vodě je jako vášeň.

Bohužel si od mala dělal, co chtěl a tak trochu vládl svému okolí. Což je pro psa vždy velmi těžké, matoucí a naučilo ho to nespoléhat se na vedení lidí. Pokud mu ale budete správným vůdcem, tak vám bude nejlepším parťákem a mazlem, který rád ukáže své slabiny. Určitě to není pes, který chce ležet celý den na gauči, chce pracovat, učit se novým věcem a žít naplno! Ovládá i základní povely, a jakmile člověka trochu pozná, touží po spolupráci. Je to silný, přátelský a sebevědomí pes, který potřebuje i takové majitele. Také důsledné a spravedlivé vedení od samého začátku. 

Vhodný do bytu i na zahradu se samovolným přístupem do tepla. Je to pes, který není zvyklý na jiná zvířata a nehodí se k nim. Velmi šikovný majitel, by ho mohl mít s větší fenou, ale nebylo by dobré, nechávat je bez dozoru. Stejně tak s jeho velikostí a povahou není vhodným kandidátem do rodiny s malými dětmi. Na procházce mu děti nevadí, ale v místnosti se s nimi necítí dobře - asi špatné zkušenosti z minulosti.

PŘES DVA ROKY V ÚTULKU ♥ přijat dne 30.1. 2017 - při přijetí tři roky (narozen cca 2014) - aktuálně pět let.

V případě zájmu o pejska, pište do zpráv či na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi Vám o pejskovi napíšeme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme či poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově.

Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně v útulku nebo telefonicky:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA
Na Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43
Telefon přímo do útulku na ošetřovatele: 739 433 776 (volejte v době 10:00 - 16:00)