Nositel noblesního jména, který čeká na důstojné stáří - Baron

Publikováno: 11.5.2018
Autor: Psí útulek Lazec
Foto: Pavel Hurecký

Zamysleli jste se někdy nad tím, kolik pejsků nemá teplo domova nebo jen obyčejné pohlazení? Kolik psích dušiček je opuštěných a citově strádají? Že my lidé jsme ti, kteří to mohou ovlivnit?

V útulcích jsou stovky takto opuštěných, zestárlých a již smířených psích srdcí se svým osudem. Pojďme to změnit, pojďme ten domov vytvořit…..odměnou nám bude láska, věrnost a oddanost ….. city, které se nedají koupit ani ničím nahradit. Jeden další takový psí osud napsaný životem vám opět přiblížíme. 

Už to budou dva roky, kdy k nám do útulku v Lazci přivezli dnes již cca 10ti letého Německého ovčáka s vděčným pohledem a jistou důstojností. Dali jsme mu jméno Baron. Byl vystrašený a jeho smutný pohled a zubožený stav nasvědčoval tomu, že se toulal již dlouho.

Baron je velice hodný a poslušný pejsek, vděčný za každé pohlazení. Bohužel má problémy se zadními tlapkami, tak jak to u Německých ovčáků bývá. Hůře se zvedá a i chození již není už tolik v pořádku. Tento stav a věk ale nejsou přece důvodem, aby zbytek svého života strávil již jen v útulku. Baronkovi by se líbilo u domku se zahrádkou jako jedináčkovi.

Baronek vám dá tolik lásky a vděčnosti, že nebudete vědět co s ní…. Zažijte ten pocit, že jste udělali dobrý skutek a že tento svět jde i po troškách zlepšit a napravit.

Baron má svou kartu i zde na PesWebu

V případě zájmu o Badyho kontaktujte útulek Lazec u Příbrami
Psí útulek Lazec
K Hájovně 45
Příbram-Lazec
tel: 318 629 531, 777 705 616
email: info@utulekpribram.cz
provozní doba: 6:00 - 18:00
včetně sobot, nedělí i svátků
pro veřejnost: 10:00 - 16:30
včetně sobot, nedělí i svátků

Doplnění Nadačního fondu Psí Naděje:

Zvažujete, že byste dali domov starému pejskovi a brzdí Vás strach z toho, že nezvládnete případné vyšší veterinární náklady? Díky sbírce Nadačního fondu Psí Naděje na to nemusíte být sami.

Veškeré informace o možnostech zapojení se do programu a pomoci naleznete ZDE

Kam dál: 

Princezna Fíbí čeká na svého zachránce

Jonášek zůstal na stáří úplně sám

Dočká se Bady po dlouhých pěti letech za mřížemi svého vysněného Doma?

Hluchá Josepha hledá svou dočasnou rodinu

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...